Hasta yakınlarına aşure ikramında bulundular

Hasta yakınlarına aşure ikramında bulundular
16 Eylül 2019 Pazartesi Saat 15:22 0

Muharrem ayı dolayısıyla aşure günü etkinlikleri sürüyor. Kızıltepe Devlet Hastanesi yönetimi hastane çalışanları ve hastalara aşure ikramında bulundu.

Kızıltepe Devlet Hastanesi'nde Muharrem Ayı vesilesiyle ilk defa hastane çalışanları, hasta ve hasta yakınlarında aşure ikramı yapıldı.

Kızıltepe Devlet Hastanesi Başhekim vekili Mehmet Selim Ünverdi, Kızıltepe Devlet Hastanesi Müdürü Abdullah Saruhan ve hastane yöneticileri tarafından, sağlık çalışanları, hasta yakınları ve vatandaşlara Muharrem ayı vesilesi ile aşure ikramında bulundu. Kaselerde kendilerine ikram edilen aşureden alan vatandaşlar, hastane yönetimine teşekkür etti.

Kızıltepe Devlet Hastanesi Müdürü Abdullah Saruhan, "Her zaman paylaşmak ve dayanışmak üzerine olan anlayışımızı bu etkinlikle pekiştirmek istedik. Hastane yönetimi olarak; Muharrem ayı vesilesiyle hastane çalışanlarımıza ve hasta yakınlarımıza aşure ikramında bulunmuş olduk. Bu etkinlikteki asıl amacımız hem gönüllerin hem de damakların tatlanmasına vesile olmuş olduk. Bu vesileyle etkinlikte emeği geçen yönetimimize ve tüm hastane personelimize de ayrıca teşekkür ediyoruz" dedi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Kum kekliği, uzun yıllar sonra ilk defa Dargeçit'te görüldü

TÜRKİYE'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yaygın o [...]

1 gün önce...

Süryani Gencin Köyden CERN’e uzanan Başarısı

Mardin Fen Lisesi son sınıf öğrencisi olan Markus [...]

21 saat önce...

Kumar Oynayan ve oynatanlara rekor ceza

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde kumar oynandığı beli [...]

1 gün önce...

Tüfekle yaşamına son verdi

Nusaybin'de tüfekle intihar ettiği ileri sürülen k [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN