Hasta yakınlarına aşure ikramında bulundular

Muharrem ayı dolayısıyla aşure günü etkinlikleri sürüyor. Kızıltepe Devlet Hastanesi yönetimi hastane çalışanları ve hastalara aşure ikramında bulundu.

Kızıltepe Devlet Hastanesi'nde Muharrem Ayı vesilesiyle ilk defa hastane çalışanları, hasta ve hasta yakınlarında aşure ikramı yapıldı.

Kızıltepe Devlet Hastanesi Başhekim vekili Mehmet Selim Ünverdi, Kızıltepe Devlet Hastanesi Müdürü Abdullah Saruhan ve hastane yöneticileri tarafından, sağlık çalışanları, hasta yakınları ve vatandaşlara Muharrem ayı vesilesi ile aşure ikramında bulundu. Kaselerde kendilerine ikram edilen aşureden alan vatandaşlar, hastane yönetimine teşekkür etti.

Kızıltepe Devlet Hastanesi Müdürü Abdullah Saruhan, "Her zaman paylaşmak ve dayanışmak üzerine olan anlayışımızı bu etkinlikle pekiştirmek istedik. Hastane yönetimi olarak; Muharrem ayı vesilesiyle hastane çalışanlarımıza ve hasta yakınlarımıza aşure ikramında bulunmuş olduk. Bu etkinlikteki asıl amacımız hem gönüllerin hem de damakların tatlanmasına vesile olmuş olduk. Bu vesileyle etkinlikte emeği geçen yönetimimize ve tüm hastane personelimize de ayrıca teşekkür ediyoruz" dedi.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle