Hayat Tamircisi Ekranlara Merhaba Diyor!

Hayat Tamircisi Ekranlara Merhaba Diyor!
27 Şubat 2020 Perşembe Saat 12:25 0

Mardin Derikli Hasan Kızıl, yepyeni bir projeyle ekranlardan evlerimize konuk oluyor. Daha önce kendi imkânlarıyla 500’den fazla engelli canı yürütmeyi başararak hayatlarını tamir eden Hasan Kızıl’a programda veteriner hekim Esra Şenol eşlik edecek.

Hayat Tamircisi programı sunucusu Hasan Kızıl kimdir? Tanıtım fragmanı yayınlandığı andan itibaren merak konusu olan Hayat Tamircisi programı konusu ve detayları.

Televizyon ekranları yepyeni ve farklı içerikli bir programa merhaba demeye hazırlanıyor. Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Hayat Tamircisi izleyicinin büyük beğenisini kazanacağa benziyor. Kanal D’nin yeni programında, hayvan dostlarımızın hem bedensel hem de ruhsal sorunlarına derman aranacak. Hayvan severlerin daha şimdiden büyük heyecanla beklediği program kendini hayvan dostların dertlerine derman olmaya adayan diğer adıyla Hayat Tamircisi Hasan Kızıl’ın hikayeleri ekrana getirecek. İşte yeni program Hayat Tamircisi hakkında tüm merak edilenler..

KANAL D’NİN YENİ PROGRAMI : HAYAT TAMİRCİSİ

Kanal D ekranlarının yeni programı Hayat Tamircisi’nde kendini hayvan dostlarımıza adayan Hasan Kızıl’ın hikayeleri yayınlanacak. Hasan Kızıl, farklı bir çok nedenler ile yürüyemeyen ve her türlü engeli bulunan dostlarımızın derdine derman olup onları mutlu sona ulaştırmak için zorlu bir mücadelenin içine girecek. Geçirdiği talihsiz trafik kazası sebebi ile veya yaşadığı kalıcı hastalıklar nedeni ile yürüme yetisini kaybetmiş hayvan dostlarımızın hem duygusal hem de mutlu anlarını ekranlara taşıyacak. Yapımcılığını Dijital Sanatlar Yapım Evi’nin üstlendiği program Hayat Tamircisi, yayınlanacak olan her yeni bölümünde izleyiciye duygu yüklü anlar yaşatacak.

Çok yakında izleyicisi ile buluşacak olan Hayat Tamircisi programının sahibi olan Hasan Kızıl, daha önce kendi imkânlarıyla 500’den fazla engelli hayvanı özgürlüğüne kavuşturmuştu. Programda Hasan Kızıl’a veteriner hekim Esra Şenol eşlik edecek. Kanal D’nin büyük umutlarla hazırladığı Hayat Tamircisi programının ne zaman yayın hayatına başlayacağına dair henüz net bir açıklama yapılmadı. Hayvan severler dört gözle bu programın başlamasını bekliyor. Hayvan dostlarımızın hayatına dokunacak olan program Hayat Tamircisi, yepyeni bölümleri ile çok yakında Kanal D ekranlarındaki yerini alacak..

Farklı içeriği ile izleyicinin beğenisini kazanacak programda, hayvan dostlarımızın hem bedensel hem de ruhsal sorunlarına çare olmak için kendini adayan nam-ı diğer Hayat Tamircisi Hasan Kızıl’ın hikayeleri ekrana gelecek.

Hasan Kızıl, farklı nedenlerle yürüyemeyen her türlü engelli canı mutlu sona ulaştırmak için zorlu bir mücadelenin içine girecek. Geçirdiği trafik kazası sebebiyle veya yaşadığı hastalıklar nedeni ile yürüme yetisini kaybeden bu hayvan dostlarımızın hem duygusal hem de mutlu anlarını ekrana taşıyacak.

Daha önce kendi imkânlarıyla 500’den fazla engelli canı yürütmeyi başararak hayatlarını tamir eden Hasan Kızıl’a programda veteriner hekim Esra Şenol eşlik edecek.

Dijital Sanatlar Yapım Evi’nin yapımcılığını üstlendiği, her bölümde yeni ve duygusal bir maceranın yaşanacağı program Hayat Tamircisi yakında Kanal D’de.

Hasan Kızıl Kimdir?

Hasan Kızıl, 22 Haziran 1995’te Mardin’in Kızıltepe’de dünyaya gelmiştir. Ortaokulu Boyaklı Köyü’nde bitiren yardım sever Hasan Kızıl, Lise eğitimini de Kızıltepe’de tamamlamıştır. Lise hayatında da bir çok önemli çalışmaya imza atmıştır. Ordu’ya ısıtmalı bot ve görme engelliler için navigasyonlu baston yapmıştır. Yardıma muhtaç hayvan dostların imdadına koşan Hasan Kızıl, şimdide Kanal D ekranlarında Hayat Tamircisi adlı programı sunacak.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Akla ziyan Covid-19 anonsu: Hükümet istiyor ki Kürt halkı ölsün!

Sokak aralarında Coronavirus tedbirlerini içeren b [...]

1 gün önce...

Sumak alabilmek için birbirleri ile yarıştılar

Sumak alabilmek için birbirleri ile yarıştılar Sum [...]

1 gün önce...

Korona Virüsünden ilk ölüm gerçekleşti

Türkiye'nin önde gelen bankalarından Yapı Kredi'ni [...]

1 gün önce...

Corona virüs sandılar epilepsi krizi çıktı

Mardin'de fenalaşarak yere yığılan bir kişiye coro [...]

1 gün önce...

Mardinli Profesörden salgın sonrası için önemli çağrı

Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü Öğreti [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN