HDP heyetinden Zahirecilere ziyaret

HDP heyetinden Zahirecilere ziyaret
03 Nisan 2015 Cuma Saat 11:16 0

HDP ve DBP il ve ilçe eş Başkanları ve yöneticileri Kızıltepe Hububat Ticaret merkezini ziyaret edip incelemelerde bulundu.

Kızıltepe'de bulunan ve zahireci esnafların dayanışmasıyla inşa edilen Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük Kızıltepe Hububat Ticaret merkezini ziyaret eden Halkın Demokrasi Partisi Mardin İl Eş Başkanları Musa Alkan, Aysel Erol ve Demokratik Bölgeler Partisi Eş Başkanları Ömer Öcalan, Perihan Ağaoğlu, HDP Kızıltepe İlçe Eş Başkanı Lokman Yaşar ve DBP ilçe eş Başkanları Hakkı Akansel, Necla Kaya, İl ve İlçe yönetiminden oluşan bir heyet ile geldikleri Hububat Merkezine Zahireciler Derneği esnafları tarafından karşılandı.

Ziyarette Kızıltepe Zahirecileri Dernek Başkanı Mehmet Şerif Öter gelen partililere Hububat Ticaret Merkezi hakkında bilgi verdi. Parti yetkilileri Kızıltepe Hububat Ticaret merkezini Bölgeye kazandıran Kızıltepe Zahireci esnaflarını örnek dayanışmalarından dolayı kutladı ve başarılarının devamını dilediler.

Kızıltepe Zahireciler Dernek Başkanı ve Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu Başkanı Mehmet Şerif Öter ise “ HDP ve DBP İl ve İlçe eş başkanlarının ve yöneticilerinin ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını ve tüm zahireci esnafları adına konuk heyete teşekkür ettiğini söyledi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Başıboş köpekler korku salıyor

Ramazan Bayramı'nda uygulanan sokağa çıkma yasağı [...]

1 gün önce...

Normalleşme takvimi iddiaları

Türkiye corona virüsü ölü ve vaka sayısında gözle [...]

1 gün önce...

Virüsün yarattığı ekonomik krizi değerlendirdi: En az 10 yıl sürecek

2008 ekonomik krizini bilen ve 'Doktor Kıyamet' la [...]

1 gün önce...

Sokağa çıkma yasağı nedeniyle mezarlıklara ziyaret yapılamadı

Her bayram arefesinde dolup taşan mezarlık ziyaret [...]

1 gün önce...

2. gününde de bayramı evde geçiriyorlar

Coronavirus (Covid-19) tedbirleri kapsamında 4 gün [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN