HÜDA PAR, Derik İlçe Teşkilatı 3’üncü olağan kongresini gerçekleştirdi

HÜDA PAR, Derik İlçe Teşkilatı 3’üncü olağan kongresini gerçekleştirdi
16 Ağustos 2020 Pazar Saat 20:02 0

​HÜDA PAR Derik İlçe Teşkilatı 3’üncü olağan kongresi yapıldı. Yapılan seçimde mevcut Başkan Burhan Erol güven tazeledi.

HÜDA PAR Derik ilçe binasında düzenlenen kongreye HÜDA PAR Mardin İl Başkanı İsmail Çevik, Artuklu İlçe Başkanı Ferit Dengiz, Derik İlçe Başkanı Burhan Erol, yönetim kurulu üyeleri, delegeler ve partililer katıldı. Yapılan seçimde mevcut başkan güven tazeledi.

HÜDA PAR Mardin İl Başkanı İsmail Çevik kongrede yaptığı konuşmada şunları söyledi: "İlçe kongremizin ilimize, ilçemize ve tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini Rabbimizden niyaz ediyorum. İslam'ı referans alan partimiz, bizim için amaç değil hakka ve halka hizmet etmekte sadece bir araçtır. Parti olarak bizler; siyasete İslami bir renk katma ve adaleti yeniden tesis etme düsturuyla yola çıktık. Yeni yönetim kurulu üyelerimize şunları söylemek istiyorum; Bu görev size çok ağır bir yük yükledi. Üye kardeşlerimi, ihlas ve fedakârlıkla ellerinden gelenin en iyisini yapmaya davet ediyorum. Eğer bizler ihlas ile amel edersek, Allah bize yardım gönderecektir. Eğer bizler Allah'ın davasına yardımcı olursak Allah da bizlere yardımcı olacaktır. Bundan daha büyük bir şeref ve izzet yoktur. Bugüne kadar emeği geçen tüm kardeşlerime de teşekkür ediyorum."

Derik İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Erol ise HÜDA PAR’ın programına duyulan ihtiyacın geçen her gün daha da arttığına dikkat çekti.

Erol, “Derik İlçesi 3’üncü Olağan Kongremiz ilçemiz ile ilimiz başta olmak üzere ülkemize ve İslam âlemine hayırlı olsun. Gün geçtikçe HÜDA PAR’ın programına daha çok ihtiyaç duyulmaktadır. İnşallah hep beraber bu programı halka yaymak için var gücümüzle çalışacağız. Bizler, Önce İnsan Öncelik Adalet misyonuna layık bir vizyon çizerek inşallah toplumumuza maddi manevi faydalı olma yolunda gayret göstereceğiz. Bizler; iyi ve güzel fikirlere her zaman açığız. Rabbim ayaklarımızı sağlam ve sabit kılsın.” ifadelerini kullandı.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Kızıltepe'de yeni bir lezzet durağı açıldı

Kızıltepe'de 'Sürer Pide Lahmacun Salonu' düzenlen [...]

6 saat önce...

İşçiler kaza yaptı: 2 ölü 20 yaralı

Bismil ilçesinde Diyarbakır-Batman karayolu Sanayi [...]

1 gün önce...

Taşlı sopalı kavgaya bıçak karıştı

Kızıltepe ilçesinde meydana gelen kavgada bir kişi [...]

1 gün önce...

Korona virüs Mardin'de emlak sektörünü de olumsuz etkiledi

Mardin'de emlak sektörü, yeni tip korona virüsten [...]

1 gün önce...

Maske değiştiren çocukların hastalık bulaştırma riski var

Koronavirüs salgınında okullarda yüz yüze eğitime [...]

5 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN