HÜDA PAR İl Başkanı Çevik, güven tazeledi

HÜDA PAR İl Başkanı Çevik, güven tazeledi
26 Ekim 2020 Pazartesi Saat 18:16 0

“Dürüst Siyaset, Gerçek Adalet” sloganıyla siyaset sahnesine çıkan HÜDA PAR’ın Mardin 3'üncü Olağan İl Kongresi'nde İsmail Çevik tekrar seçilerek güven tazeledi.

Pandemi nedeniyle maske ve sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek gerçekleştirilen kongreye, Mardin merkez ve ilçe teşkilatları başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve delegeler katıldı.

Tek listeyle girilen kongre, Avukat Yahya Turan’ın Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Sinevizyon gösteriminin sunulduğu kongrede divan kurulu oluşturuldu.

Kongrede mevcut Başkan İsmail Çevik, seçime katılan delegelerin tamamının imzasını alarak güven tazeledi.

Kongrenin ardından açıklamada bulunan Çevik, kendisini yeniden il başkanlığına layık görerek seçen delegelere teşekkür etti.

İl Başkanı Çevik, “HÜDA PAR olarak, siyaset sahnesine atılırken ölçü ve referansımızı İslam’dan aldık. Onun için birey, aile, toplum, devlet ve hatta ümmet bazında, her hal ve hareketlerimizde aziz İslam’ı referans alan bir partiyiz. Biz bu partimizi dava olarak biliyoruz. Ondan dolayı her bir üyemiz belki il başkanından, genel idare kurulu üyesinden daha fazla bir bilinçle çalışma, gayret ve azmi içerisindedir. Yarın Allah’a vereceğimiz hesabın bilinciyle hareket ediyoruz. Bütün ölçümüz bu olursa, tüm maddi ve manevi hastalıklar tedavi bulur ve Allah’ın izniyle toplumumuzun ihyası, ıslahı, emniyet ve selameti için elimizden gelen gayret ve çabayı göstermiş olacağız.” dedi.

Kongrenin ardından İl Başkanı Çevik, gelen davetlileri tek uğurlarken il ve ilçe yönetimleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi. (İLKHA)YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Bölünmez Çankırı, Kadınların Sevincine Ortak Oldu

Dünyaca ünlü şef Ebru Baybara Demir tarafından, Ma [...]

1 gün önce...

Kesintisiz Enerji için muhtar ve çiftçilerle görüştüler

Dicle Elektrik Dağıtım A. Ş. Mardin İl Müdürü Hali [...]

1 gün önce...

Milletvekillerinden, Rektör Özcoşar’a Ziyaret

Ak Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı [...]

1 gün önce...

Belediye, Yaşlıları Evlerinde de Yalnız Bırakmıyor

Derik Belediyesi tarafından yalnız ve bakıma muhta [...]

22 saat önce...

Mardin Fosfatspor Umut Dağıttı

Mardin Fosfatspor, Afyon kampında karşılaştığı İst [...]

21 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar