Hüsnü Bengin Efetürk, Mardin'e veda Etti

Hüsnü Bengin Efetürk, Mardin'e veda Etti
04 Ekim 2019 Cuma Saat 18:03 1

Mardin Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüsnü Bengin Efetürk, Kırıkkale Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne atandı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk,

Mardin'de üç yıla aşkın süredir Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü olarak başarılı çalışmalara imza atan Hüsnü Bengin Efetürk, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, imzasıyla Kırıkkale il müdürlüğü görevine atandı.

Kırıkkale il müdürlüğü görevine atandığını kaydeden Mardin Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüsnü Bengin Efetürk, AK Parti hükumetince merkeze insanı koyan sosyal projelerin Mardin ayağında kurum çalışanları olarak yaklaşık 4 yıllık süre içerisinde gerek kırsal, gerekse de şehir merkezlerinde neredeyse gidilmedik ev, çalınmadık kapı bırakmadıklarını ifade etti.

Efetürk, "Mardin'de özellikle de Nusaybin, Dargeçit ve Derik'te gerçekleşen operasyonlar sırasında evlerinden çıkmak zorunda kalan vatandaşlarımıza devletimizin sıcak elini, sosyal projelerin eksiksiz bir şekilde ulaştırılması konusunda çalışmalarımız oldu. O zor dönemde hükümetimizin vatandaşlarımıza sunduğu imkanların ulaştırılması için gece demedik, gündüz demedik kurumdaki arkadaşlarımızla birlikte çalıştık. Bu vesileyle mesai arkadaşlarıma özverili çalışmalarını hiç bir zaman unutmayacağım. O çalışmaların verdiği gururu yaşayan bir yönetici olarak bütün kurum çalışanlarıma, benimle birlikte mesai harcayan arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum." dedi.
YORUMLAR :::

  1. Ğursi
    05 Ekim 2019 Cumartesi Saat 17:07 CEVAPLA
    Tamam anladık. AK Parti hükumetince merkeze BOP'u koyan projelerin Mardin ayağında AKP için gerek kırsal, gerekse de şehir merkezlerinde neredeyse gidilmedik ev, çalınmadık kapı bırakmamışlar. Ama Allah için ne yapmışlar!? Hiiiiç!

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Genç avukatların ilk cübbe heyecanı

Mardin'de 5 genç avukat cübbe giyme ve yemin tören [...]

1 gün önce...

Öğrencilerine, karnedeki kare kod uygulamasıyla seslendi

Mardin'de yaklaşık 250 bin öğrencinin yarıyıl karn [...]

1 gün önce...

TÜRKONFED 'İşimi Yönetebiliyorum Projesi'nin Eğitim Programı Mardin'de Başladı

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONF [...]

1 gün önce...

Zanlı, "Kıskançlık tartışması çıktı, bayıldı" dedi

Mardin'de ağır yaralı halde bulunduktan sonra kald [...]

1 gün önce...

Ünlü Ressam Yedikardeş'ten 'Medeniyetler Kapısı Mardin' Sergisi

Mardinli Ünlü Ressam ve Heykeltıraş Sanatçısı İsme [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN