Hüsnü Bengin Efetürk, Mardin'e veda Etti

Hüsnü Bengin Efetürk, Mardin'e veda Etti
04 Ekim 2019 Cuma Saat 18:03 1

Mardin Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüsnü Bengin Efetürk, Kırıkkale Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne atandı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk,

Mardin'de üç yıla aşkın süredir Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü olarak başarılı çalışmalara imza atan Hüsnü Bengin Efetürk, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, imzasıyla Kırıkkale il müdürlüğü görevine atandı.

Kırıkkale il müdürlüğü görevine atandığını kaydeden Mardin Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüsnü Bengin Efetürk, AK Parti hükumetince merkeze insanı koyan sosyal projelerin Mardin ayağında kurum çalışanları olarak yaklaşık 4 yıllık süre içerisinde gerek kırsal, gerekse de şehir merkezlerinde neredeyse gidilmedik ev, çalınmadık kapı bırakmadıklarını ifade etti.

Efetürk, "Mardin'de özellikle de Nusaybin, Dargeçit ve Derik'te gerçekleşen operasyonlar sırasında evlerinden çıkmak zorunda kalan vatandaşlarımıza devletimizin sıcak elini, sosyal projelerin eksiksiz bir şekilde ulaştırılması konusunda çalışmalarımız oldu. O zor dönemde hükümetimizin vatandaşlarımıza sunduğu imkanların ulaştırılması için gece demedik, gündüz demedik kurumdaki arkadaşlarımızla birlikte çalıştık. Bu vesileyle mesai arkadaşlarıma özverili çalışmalarını hiç bir zaman unutmayacağım. O çalışmaların verdiği gururu yaşayan bir yönetici olarak bütün kurum çalışanlarıma, benimle birlikte mesai harcayan arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum." dedi.




YORUMLAR :::

  1. Ğursi
    05 Ekim 2019 Cumartesi Saat 17:07 CEVAPLA
    Tamam anladık. AK Parti hükumetince merkeze BOP'u koyan projelerin Mardin ayağında AKP için gerek kırsal, gerekse de şehir merkezlerinde neredeyse gidilmedik ev, çalınmadık kapı bırakmamışlar. Ama Allah için ne yapmışlar!? Hiiiiç!

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Safitürk, mezarı başında anıldı

Derik ilçesindeki terör saldırısında görevi başınd [...]

1 gün önce...

Akıllara durgunluk veren olay! 7 kadınla birden evlendi

İstanbul'da 41 yaşındaki Ömer S., imam nikahlı ola [...]

1 gün önce...

Safitürk için Derik'te anma töreni

Mardin'in Derik ilçesindeki terör saldırısında gör [...]

1 gün önce...

Bomba yüklü 3 araç patladı: 3 ölü, 5 yaralı

Suriye'nin Kamışlı kentinde bomba yüklü 3 aracın i [...]

1 gün önce...

Minik Vefanur’un organları 4 çocuğa umut oldu

Mardin'de geçirdiği kalp krizi sonucu beyin ölümü [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Murat Süleyman Erdem
Murat Süleyman Erdem

Misak-ı Milli

2
Mehmet Kızılkaya
Mehmet Kızılkaya

Biz Hep Birlikte Türkiye’yiz

3
Gürsel Ekmen Miroğlu
Gürsel Ekmen Miroğlu

Yargı Reformu Stratejisi

7