Huzur ve asayiş toplantısı...

Huzur ve asayiş toplantısı...
16 Ocak 2020 Perşembe Saat 18:03 1

Midyat Kocatepe Okulu Konferans Salonunda İlçe Emniyet müdürlüğü tarafından hazırlama "Güven ve Huzur" toplantısı düzenlendi.

Toplantıya İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Midyat Belediye Başkan Yardımcısı Metin Kutlu, Emniyet Müdürü Bolkar Bostancı, İlçe MİLLİ eğitim Müdürü Abdulkadir Altay, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Sertaç Çelebi, Sivil Toplum Kuruluşları, mahalle muhtarları, okul müdürleri, okul aile birliği başkanları, ve emniyet Müdürlüğünde görevli birim amirleri hazır bulundu.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başlayan toplantı. Emniyet Müdürü Bolkar Bostancı'nın son iki yılda yapılan çalışmalarının sinevizyon sunumuyla devam etti. İlçe genelinde okullar başta olmak üzere, asayiş ve huzur adına ger türlü öneri ve şikayete açık oldukları vurgulandı.

Katılımcılar ise ilk kez böyle bir toplantının olmasından dolayı İl emniyet müdürü Çetinkaya ve Bostancı'ya teşekkür etti.
YORUMLAR :::

  1. mardinli47
    19 Ocak 2020 Pazar Saat 17:17 CEVAPLA
    BİZ HER GECE NEREDEYSE UYKUSUZ KALIYORUZ MEYHANELER ÇOĞALIRSA DAHA ÇOK UYKUSUZ KALACAĞIZ HER GÜN BİR OLAYA TANIK OLUYORUZ FUHUŞ, UYUŞTURUCU , SARHOŞLAR VS OLAYLAR KAÇAKÇILAR KOVALAMACALAR GÜRÜLTÜ HAT SAFHADA ÖZELLİKLE MEYDANDAN İTİBAREN KUYUMCULAR ÇARŞISI VE SONRALARI TÜM TARİHİ MEKANLAR MEYHANE OLMUŞ KUMARLAR FUHUŞLAR NE ARARSANIZ SİZ NASIL BUNA İZİN VERİYORSUNUZ ? MEMLEKETİN KİRLENMESİNE NASIL BU KADAR GÖZ YUMUYORSUNUZ ?
    GELİN BAKIN YENİŞEHİR RAVZA CİVARINDA GECE SAAT 12 DEN SONRA SABAH 6 LARA KADAR NE DALAVERELER OLUYOR HEMDE MEMLEKETİN EN GÖZDE TARAFLARI BU GECELER HAYIRLI MI ACABA UYKULU MU ACABA HUZURLU MU ACABA İNCELEYİN !

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

TYPli Okul Güvenlikleri İşlerinde Süreklilik İstiyor

Toplum yararına proje (TYP) kapsamında İşkura bağl [...]

1 gün önce...

Akrabaları tarafından linç edilmek istendi

Mardin’de bir kişi arazi antlaşmazlığından dolayı [...]

1 gün önce...

Kızıltepeli bir genç 35 aileyi sevindirdi

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs sebebiy [...]

1 gün önce...

Korkunç iddia: Amerikalı Profesör koronavirüsü laboratuvarda üretip Çin'e sattı

ABD Adalet Bakanlığı, Harvard Üniversitesi Kimya v [...]

17 saat önce...

4 yıldır ekmeklerini mangal kömüründen çıkarıyorlar

Mardin'den yaklaşık 4 yıl önce Tekirdağ'ın Malkara [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar