İçişleri Bakanlığı'ndan sosyal medya atağı

İçişleri Bakanlığı'ndan sosyal medya atağı
23 Eylül 2013 Pazartesi Saat 13:38 0

İçişleri Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği, bakanlık ile bakan Muammer Güler adına sosyal medya hesapları açıldığını duyurdu.

İçişleri Bakanlığı Basın Müşaviri Mesut Kesen gazetecilerle bir araya gelerek bakanlığın sosyal medya atağının tanıtımını yaptı. Kesen açıklamasında ''Bakanlığımızın Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği tarafından yürütülen sosyal medya çalışmaları kapsamında Bakanlığımız ve Bakan Muammer Güler adına sosyal medya hesapları açılmıştır. Twitter ve Facebook’tan bizleri takip edebilirsiniz.''dedi.
Mardin’de görev yapan yerel ve ulusal medyanın temsilcileri ile Vali Yardımcısı Hüseyin Avcı ve Valilik Basın Halkla İlişkiler Müdürü Hüseyin Kurtay ile birlikte görüşen Kesen açıklamasında, gelişen ve değişen teknoloji çağında İçişleri Bakanlığının da kişi veya kurumların artık internet yolu ile Bakanlığın Twitter ile Facebook hesaplarından yazılı ve görsel olarak takip edilebileceğini söyledi.
Yapılan ziyaret, çalışma ve açıklamaların sosyal paylaşım sitelerinde anında görülebileceğini anlatan Kesen, online müdahale ile istek öneri ve şikayetlerin anında değerlendirilebileceğini ve 24 saat hizmet vereceğini dikkat çekti.
Sosyal paylaşım sitelerinin kitlesel gücünün farkında olduklarını vurgu yapan Kesen, bu anlamda bakanlık olarak atılım yaptıklarını belirterek, twitter ve facebbok’un yanında youtube, vimeo, flickr, instagram gibi sosyal ağlarda fotoğraf ve görüntü paylaşımları yapacaklarını sözlerine ekledi.
İçişleri Bakanlığı Basın Müşaviri Mesut Kesen Sosyal paylaşım sitelerinin resim ve görüntülerle de desteklenebileceğini ifade ederek vatandaştan da bu linkleri ziyaret etmesini istedi.
Bakanlık ve Bakan Muammer Güler adına açılan sosyal medya hesapları şöyle:
Bakanlık Twitter Hesabı: https://twitter.com/TC_icisileri
Bakan Muammer Güler Facebook Hesabı: https://www.facebook.com/bakanMuammerGuler
Bakan Muammer Güler Twitter Hesabı: https://twitter.com/BakanGuler


YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Cezaevinden 2 defa firar eden hükümlü yakalandı

Kızıltepe'de 10 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulun [...]

1 gün önce...

Jandarma ikna etti, teslim oldu!

Mardin'de 2014 yılında terör örgütü PKK'ya katılan [...]

1 gün önce...

Umut Kervanı'ndan 105 muhtaç aileye yardım eli

Mardin Umut Kervanı yardım çalışmaları kapsamında [...]

1 gün önce...

Hayat Tamircisi Ekranlara Merhaba Diyor!

Mardin Derikli Hasan Kızıl, yepyeni bir projeyle e [...]

1 gün önce...

Hükümlü koğuşu spor salonuna çevrildi

Mardin Cumhuriyet Başsavcılığı ve GAP Bölge Kalkın [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN