İl Başkanı Kılıç’tan Çanakkale Zaferi Mesajı

İl Başkanı Kılıç’tan Çanakkale Zaferi Mesajı
19 Mart 2020 Perşembe Saat 12:36 0

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İl Başkanı Faruk Kılıç mesajında; Çanakkale zaferi milletimizin birlik ve beraberlik içinde vatan sevgisiyle kazandığı destansı zaferin adıdır. Tüm imkânsızlıklara rağmen imanlı milletimiz bağımsızlığını ve ülkesini korumak adına yaptıkları fedakarlıklar büyük bir örnek teşkil etmektedir. Çanakkale Zaferi, şanlı tarihimizin önemli dönüm noktalarının başında yer almaktadır. 105 yıl önce Çanakkale’de oluşturulan istiklal mücadelesi birlik ve dayanışmayla zafere nasıl ulaşıldığının önemli göstergesidir. Çanakkale ruhunu günümüze kadar yaşatarak bizlere ilham kaynağı olan şanlı ecdadımızı rahmetle yad ediyorum”.

Çanakkale’de kazanılan eşsiz mücadele dolayısıyla bu günlere gelindiğini dile getiren İl Başkanı Kılıç, “Birlik içerisinde omuz omuza mücadele eden kahraman dedelerimizin bizlere ulaştırdığı en güzel mesaj kardeşlik olmuştur. Bizleri bölmeye kalkışan, aramıza fitne tohumları ekmeye kalkışan her kesime karşı yapmış oldukları bu amansız mücadele, örnek alabileceğimiz en önemli unsurdur. Bu duygularla Çanakkale Destanı’nda mücadele eden tüm kahraman ejdadımızı bir kez daha minnetle yâd ediyorum”.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

MARSU'dan sürpriz su tarifesi açıklaması

Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İd [...]

1 gün önce...

Büyükşehirde bir görevden alma daha

Mardin Büyükşehir Belediyesinde görevden almalar d [...]

1 gün önce...

Müfettişlerden Üst Düzey Yöneticiler Hakkında Suç Duyurusu

Mardin Büyükşehir Belediyesini iki aydan beri A'da [...]

1 gün önce...

Dinçel'e ikinci dönem için de üst düzey görev verildi

AK Parti Grup Yönetimi ile TBMM Başkanlık Divanı'n [...]

1 gün önce...

Deva Partisinin İl Başkanı mazbatasını aldı

DEVA Partisi Mardin Kurucu İl Başkanlığın atanan a [...]

19 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN