İl Başkanı Kılıç’tan Çanakkale Zaferi Mesajı

İl Başkanı Kılıç’tan Çanakkale Zaferi Mesajı
19 Mart 2020 Perşembe Saat 12:36 0

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İl Başkanı Faruk Kılıç mesajında; Çanakkale zaferi milletimizin birlik ve beraberlik içinde vatan sevgisiyle kazandığı destansı zaferin adıdır. Tüm imkânsızlıklara rağmen imanlı milletimiz bağımsızlığını ve ülkesini korumak adına yaptıkları fedakarlıklar büyük bir örnek teşkil etmektedir. Çanakkale Zaferi, şanlı tarihimizin önemli dönüm noktalarının başında yer almaktadır. 105 yıl önce Çanakkale’de oluşturulan istiklal mücadelesi birlik ve dayanışmayla zafere nasıl ulaşıldığının önemli göstergesidir. Çanakkale ruhunu günümüze kadar yaşatarak bizlere ilham kaynağı olan şanlı ecdadımızı rahmetle yad ediyorum”.

Çanakkale’de kazanılan eşsiz mücadele dolayısıyla bu günlere gelindiğini dile getiren İl Başkanı Kılıç, “Birlik içerisinde omuz omuza mücadele eden kahraman dedelerimizin bizlere ulaştırdığı en güzel mesaj kardeşlik olmuştur. Bizleri bölmeye kalkışan, aramıza fitne tohumları ekmeye kalkışan her kesime karşı yapmış oldukları bu amansız mücadele, örnek alabileceğimiz en önemli unsurdur. Bu duygularla Çanakkale Destanı’nda mücadele eden tüm kahraman ejdadımızı bir kez daha minnetle yâd ediyorum”.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Unutulmaz bir aşk hikayesi Hasen'e Mala Musa û Hedikê

Kızıltepe’ye bağlı Uzunkaya Köyü vardır. Eski ismi [...]

14 saat önce...

Korkunç iddia: Amerikalı Profesör koronavirüsü laboratuvarda üretip Çin'e sattı

ABD Adalet Bakanlığı, Harvard Üniversitesi Kimya v [...]

1 gün önce...

Bakkalın veresiye defterini bu sefer imam kapattı

Bir din görevlisi, bakkalın veresiye defterindeki [...]

7 saat önce...

Başkan Şahin’den, Kaldırım Müjdesi

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, yolların ve k [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar