İl koordinatöründen teşkilatlara ziyaret

İl koordinatöründen teşkilatlara ziyaret
30 Ocak 2016 Cumartesi Saat 10:46 1

AK Parti Mardin İl Koordinatörü 24. dönem Eskişehir Milletvekili Salih Koca ayağının tozuyla Mardin’e gelerek teşkilatları ziyaret etti.

Eski milletvekilleri il teşkilatlarına koordinatör olarak atayan AK Parti Genel Merkezi, Mardin İl Koordinatörlüğüne atadığı 24. dönem Eskişehir Milletvekili Salih Koca ayağının tozuyla Mardin’e gelerek teşkilatları ziyaret etti.
Bir dizi ziyarette bulunmak amacıyla Mardin’e gelen İl Koordinatörü Salih Koca, il, ilçe teşkilatlarını kadın ve gençlik kollarıyla beraber ziyaret ederek gündem değerlendirmesi yaptı.
Değerlendirmeler sonrası bazı açıklamalarda bulunan Salih Koca açıklamalarında;
“Dillerin ve dinlerin şehri kadim Mardin’e koordinatör olarak atandığımdan dolayı çok memnun oldum. Farklı şekilde daha önce de geldiğim Mardin’e tekrar gelmek beni gerçektende heyecanlandırdı. AK Parti Mardin teşkilatlarında yaptığım izlenim beni ziyadesiyle memnun etti. Mardin teşkilatlarının azmi ve davaya olan, daha doğrusu vatanlarına ve topraklarına olan bağlılıkları bu geminin daha çok yol alacağının göstergesidir”.
AK Parti teşkilata ve teşkilatlanmaya önem veren Kurucu Başkanı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği yoldan ilerlediğini dile getiren Koca, “AK teşkilatların birbirine olan bağlılıkları ülkemizin her santimetrekaresinde kendini belli ediyor. Komşularımızın kan çanağına döndüğü Ortadoğu’da Türkiye’nin dimdik ayakta durması, halkımızın imanı ve teşkilatlarımızın birbirlerine olan güveninden kaynaklanmaktadır. Daha bir yılı bile dolmayan Recep Tayyip Erdoğan’ın partisi iktidara halkın büyük güveniyle geldi. Çünkü kurucu liderimiz halka güvenir ve hiçbir zaman kimseyi ‘dün dündür, bugün bugündür’ şeklinde aldatmazdı. Çünkü o insanlara yaratandan ötürü değer veriyor. Daha düne kadar yaralı olan bir genci telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini ileten Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan, insanı beklenmedik bir şekilde hayrete düşürüyor”.
Mardin ve ilçelerinde siyaset yapmanın öbür illere kıyasla zor olduğunu belirten Salih Koca, “ Siyasi şartları zor olan bu bölgede dört önemli seçim atlattık. Ve hepsinden de başarıyla ayrıldık. Şu anda da yolumuza devam etmenin gayreti içerisindeyiz. Ana kademesi, ilçe teşkilatları, gençlik ve kadın kolları bizlerinde içinde bulunduğu çabalarla inşallah yolumuza devam edeceğiz. Çünkü bizlerin eline bakan, partimizin yapacağı politikaları takip eden ve dualarını hiçbir zaman eksik etmeyen adını sanını bilmediğimiz kişiler var. Balkanlarda, Ortadoğuda, Türkiye’nin durumuna göre hareket eden ülkeleri yalnız bırakmamak adına küçükten başlayıp teşkilatlarımızı sağlam tutacağız. Teşkilatlardan aldığımız görüş ve önerileri inşallah gerekli mercilere bildirerek varsa hata ve yanlışlarımızı düzeltmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız”. Dedi.
İl Koordinatörü Salih Koca’nın Mardin’e gelişi ile ilgili bazı değerlendirmelerde bulunan AK Parti Mardin İl Başkanı Mehmet Ali Dündar, “Teşkilattan gelme ve teşkilatların dilinden iyi anlayan bir koordinatörün Mardin’e atanmasına çok sevindik. Mardin’in kalkınması adına olumsuzlukları ve sıkıntılarımızı daha iyi bir şekilde dile getirebileceğimizi umuyorum. Zor şartlar altında siyaset yaptığımız bu bölgede genel merkez ile olan bağlantılarımızı kolaylaştıracak atamanın Mardin’e hayırlı olmasını diliyorum. Yaklaşık yirmi eski milletvekilinin bu şekilde il koordinatörlüklerine atanması AK Parti’nin vefa duygusunun pekişmesinden kaynaklanıyor. Mardin’e de 24.dönem Milletvekili Salih Koca atandı. Kendisini tebrik ederken yoracağımızı da belirteyim. Çünkü tüm olumsuz şartlara rağmen geçmişi başarılarla dolu bir teşkilata koordinatör oldu”.dedi.


YORUMLAR :::

  1. AK PARTİLİ
    30 Ocak 2016 Cumartesi Saat 18:16 CEVAPLA
    MARDİN DE AK PARTİ VARDIRDA TEŞKİLAT YOK BİRAN BÜTÜN TEŞKİLATLAR A DAN Z YE DEGİŞMELİ

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Genç Çiftlerin hayalini süsleyen kampanya

Mardin’de açılışının ikinci yılını kutlayan bir ge [...]

14 saat önce...

Midyat’ta meydana gelen kazada 4 kişi yaralandı

Mardin’in Midyat ilçesinde hafif ticari aracın odu [...]

1 gün önce...

WhatsApp sohbetlerinde yeni dönem

Facebook'un bünyesinde bulunan mesajlaşma uygulama [...]

1 gün önce...

Dolarda yeni zirve!

Dolar kuru bugün ne kadar? (26 Ekim dolar - euro f [...]

1 gün önce...

Mangal Aşkı, Az kalsın mahalleyi yakıyordu

Derik ilçesinde bir apartmanın çatı katında mangal [...]

21 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN