İpekşen ve Timur Aileleri'nin Mutlu Günü

İpekşen ve Timur Aileleri'nin Mutlu Günü
06 Temmuz 2020 Pazartesi Saat 11:05 0

AK Parti Ömerli İlçe Başkanı Mehmet Zeki İpekşen'in oğlu Murat İpekşen ile işadamı İlhami Timur'un kızı Buşra Timur düzenlenen düğün töreni ile yaşamlarını birleştirdiler. Genç çiftin mutluluğuna son başbakan Binali Yıldırım'ın kardeşi İlhami Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu AK Partili yöneticiler nikah Şahitliği'nde bulundu..

AK Parti Ömerli ilçe başkanı Mehmet Zeki İpekşen'in oğlu Genç İşadamı Murat İpekşen, düzenlenen düğün töreni ile yaşamını İstanbul'da tekstil Fabrikası bulunan İşadamı İlhami Timur'un kızı Bilgisayar ve Bilişim Mühendisi Buşra Timur ile birleştirdi.

Grand yay Oteli Havuz Başında gerçekleştirilen düşüne davetliler yoğun ilgi gösterdi, Korona Virüs Tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına riayet edilerek gerçekleştirilen düğün misafirlerin onuruna verilen yemek ile başladı.

Derik Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hakan Kafkas, AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti önceki dönem İl Başkanı Mehmet Ali Dündar, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir, Ömerli Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ, MARSU Genel Müdürü Eşref Dağdelen, Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü, AK Partili ilçe başkanları, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özkan, Hak-İş Mardin İl Başkanı Eşref Cihan, sivil toplum örgütleri temsilcilerinin de aralarında bulunduğu yaklaşık bin kişinin hazır bulunduğu düğün sade bir törenle devam etti.

Konfeti yağmuru ve alkışlar arasında düğün alanına el ele gelen Gelin Buşra ile Damat Murat İpekşen'in nikahını Artuklu Belediyesi Nikah Memuru Yusuf Atılmış kıydı. Şahitler huzurunda mutlu bir evlilik için bir ömür boyu boyu için birlerine "Evet" diyen Murat İle Buşra İpekşen çiftine; AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç, son Başbakan Binali Yıldırım'ın kardeşi İlhami Yıldırım, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir, Ömerli Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ, AK Parti Konak ilçe Başkanı Sait Baştaş, İşadamı Mehmet Vejdi Kahraman, Turgay Timur ile Eczacı Uğur Elik attıkları imzalarla şahitlik etti.

Genç çiften en az 5 çocuk yapmaları tavsiyesinde bulunan şahitler, mutluluk dilekleri eşliğinde nikah defterini Büşra İpekşen'e teslim ettiler.

Nikah töreninin ardından havai fişekler eşliğinde ilk danslarını yapan çiftin heyecanına ortak olan davetliler, çektirdikleri hatıra fotoğrafları ile mutlu günün anısını ölümsüzleştirdiler. Düğün törenine katılan misafirlere teşekkür eden damadın babası Mehmet Zeki İpekşen, "Gençlerimizin düğünü pandemi sürecinin çok öncesinde planlanmış ve misafirlerimiz davet edilmişti. Zor ve sıkıntılı bir dönemin içinde olduğumuzun farkındayız. Bu zor dönemin ruhuna uygun sade bir tören ile gençlerimizin heyecanına ortak olmuş olduk. Davetimize icabet edip aramızda bulunan ve aramızda bulunmak istedikleri halde bugün yanımızda olamayan, gönderdikleri çelenkler, mesaj ve açtıkları telefonlarla mutluluğumuza ortak olan bütün dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum." dedi.

Mardin Life Yayın Grubu olarak; genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz...
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Mardinli İşadamından Beşiktaş'a 1 milyonluk bağış

İstanbul'da ikamet eden Mardinli İş İnsanı Umut Ta [...]

1 gün önce...

Bu fotoğrafa rağmen virüse yakalandılar

Bir kişi, Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesinde ko [...]

1 gün önce...

Mardinspor kendi renkleriyle sahada olacak!

Mardinspor eski başkanı İşadamı Süleyman Bölünmez, [...]

20 saat önce...

Artuklu'da Beslenme ve Diyet Merkezi Hizmete Başladı

Artuklu sağlıklı yaşamın değişmez unsurları olan, [...]

17 saat önce...

Miroğlu, Yeni Parti İddialarını Yalanladı

AK Parti MKYK Üyesi, 25 ve 26. Dönem Mardin Millet [...]

15 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN