İş Adamı Ekinci'den, Kurban Bayramı Mesajı

İş Adamı Ekinci'den, Kurban Bayramı Mesajı
31 Temmuz 2020 Cuma Saat 01:57 0

Mardinli Hayırsever İşadamı Ali Ekinci Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Ekinci yayımladığı mesajda İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutladı.

Müslümanlar olarak bir Kurban Bayramı'na daha kavuşmanın mutluluğunun yaşandığını dile getiren Ekinci mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Toplumsal hayatımızda önemli bir yeri olan Kurban Bayramı ile paylaşmanın, zenginlikleri bölüşmenin gerekliliğini bir kez daha hatırlıyoruz. İhtiyaç sahiplerine yardım eli uzatılan, akrabalık bağlarının güçlendiği bu eşsiz manevi atmosfere girerken temennimiz, içinde bulunduğumuz zor zamanları geride bırakmak ve gelecek bayramları sevdiklerimizle hep birlikte sağlık içinde geçirmektir.

Bu mesaj vesilesiyle bu bayramı da evlerimizde çekirdek ailelerimizle geçirmemiz ve akraba ziyaretlerimizi, salgının tamamen sona erdiği günlere ertelememiz gerektiğini bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Vaka sayılarının, binli rakamların altına düştüğünü gözlemlediğimiz şu günlerde ikinci bir dalga yaşanmaması için devletimizin aldığı koruma önlemlerine ve yasaklara uyulmalı ve salgınla top yekun mücadelenin bir parçası olunmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle, milletimizin ve tüm Mardinlilerin mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyor, bayramın, dünya üzerindeki salgın hastalıkların ve savaşların sona ermesine vesile olmasını diliyor, sağlık, bolluk ve mutluluk içinde hep birlikte nice bayramlara ulaşmayı temenni ediyorum”

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, şunu diyen bir yazı 'mardin Tarihi Kentte Yaşama Dair Life Varsa... Günün Kurban Bayramı Mesajı oplumsal hayatımızda önemli Kurban Bayramı kez daha İhtiyaç akrabalık bağlarının güçlendiği manevi atmosfere girerken temennimiz, bulunduğumuz zamanları bırakmak gelecek bayramları sevdiklerimizle hep birlikte sağlık içinde geçirmektir. mesaj bu bayramı evlerimizde çekirdek ailelerimizle geçirmemiz ziyaretlerimizi, tamamen günlere ertelememiz gerektiğini hatırlatmak istiyorum. sayılarının, rakamların düştüğünü gözlemlediğimiz günlerde dalga yaşanmaması için aldığı yasaklara uyulmalı salgınla olunmalıdır. duygu kez mücadelenin parçası düşüncelerle milletimizin Mardinlileri mübarek Bayramını tebrik ediyor, dünya üzerindeki salgın savaşların sağlık, bolluk birlikte ulaşmayı temenni ediyorum. olmasını mutluluk Ali Ekinci iş İNSANI'


PAYLAŞ

YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Ğurs Vadisi incirleri çarşı pazarda

Kızıltepe ilçesinde bulunan Ğurs Vadisi, şelale, p [...]

1 gün önce...

Kısıtlamalar geri mi geliyor? Bilim Kurulu yanıt verdi

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü, Türkiye' [...]

1 gün önce...

Tarihin en kötü turizm sezonu yaşanıyor

Yeni tip Coronavirus (Covid-19) yaz tatilinin başl [...]

1 gün önce...

20 yıldır 'mırra' yapıyor

Derik ilçesinde, 'Mırracı Heno' olarak bilinen 6 ç [...]

1 gün önce...

Dostluk, hoşgörü ve barış kenti MARDİN

''Biz Mardinliyiz. Her gelene bir MERHABAMIZ, her [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN