İş Adamı Ekinci'den, Kurban Bayramı Mesajı

İş Adamı Ekinci'den, Kurban Bayramı Mesajı
31 Temmuz 2020 Cuma Saat 01:57 0

Mardinli Hayırsever İşadamı Ali Ekinci Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Ekinci yayımladığı mesajda İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutladı.

Müslümanlar olarak bir Kurban Bayramı'na daha kavuşmanın mutluluğunun yaşandığını dile getiren Ekinci mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Toplumsal hayatımızda önemli bir yeri olan Kurban Bayramı ile paylaşmanın, zenginlikleri bölüşmenin gerekliliğini bir kez daha hatırlıyoruz. İhtiyaç sahiplerine yardım eli uzatılan, akrabalık bağlarının güçlendiği bu eşsiz manevi atmosfere girerken temennimiz, içinde bulunduğumuz zor zamanları geride bırakmak ve gelecek bayramları sevdiklerimizle hep birlikte sağlık içinde geçirmektir.

Bu mesaj vesilesiyle bu bayramı da evlerimizde çekirdek ailelerimizle geçirmemiz ve akraba ziyaretlerimizi, salgının tamamen sona erdiği günlere ertelememiz gerektiğini bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Vaka sayılarının, binli rakamların altına düştüğünü gözlemlediğimiz şu günlerde ikinci bir dalga yaşanmaması için devletimizin aldığı koruma önlemlerine ve yasaklara uyulmalı ve salgınla top yekun mücadelenin bir parçası olunmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle, milletimizin ve tüm Mardinlilerin mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyor, bayramın, dünya üzerindeki salgın hastalıkların ve savaşların sona ermesine vesile olmasını diliyor, sağlık, bolluk ve mutluluk içinde hep birlikte nice bayramlara ulaşmayı temenni ediyorum”

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, şunu diyen bir yazı 'mardin Tarihi Kentte Yaşama Dair Life Varsa... Günün Kurban Bayramı Mesajı oplumsal hayatımızda önemli Kurban Bayramı kez daha İhtiyaç akrabalık bağlarının güçlendiği manevi atmosfere girerken temennimiz, bulunduğumuz zamanları bırakmak gelecek bayramları sevdiklerimizle hep birlikte sağlık içinde geçirmektir. mesaj bu bayramı evlerimizde çekirdek ailelerimizle geçirmemiz ziyaretlerimizi, tamamen günlere ertelememiz gerektiğini hatırlatmak istiyorum. sayılarının, rakamların düştüğünü gözlemlediğimiz günlerde dalga yaşanmaması için aldığı yasaklara uyulmalı salgınla olunmalıdır. duygu kez mücadelenin parçası düşüncelerle milletimizin Mardinlileri mübarek Bayramını tebrik ediyor, dünya üzerindeki salgın savaşların sağlık, bolluk birlikte ulaşmayı temenni ediyorum. olmasını mutluluk Ali Ekinci iş İNSANI'


PAYLAŞ

YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Biz zamanlar benzin de satılan bu dükkanda yok yok

Mardin'de bir asrı aşkın süredir açık olan ve iğne [...]

1 gün önce...

Kızıltepe'de yasaklara uymayan işletmeler mühürlendi, kişilere ceza yağdı

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde korona virüs tedbirl [...]

1 gün önce...

Mardin'de kış çaylarına talep arttı

Mardin'de soğuk havaların başlaması ile birlikte b [...]

1 gün önce...

‘Türk Yıldızları’ Mardin Semalarında

Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi timi "Türk Yıldız [...]

1 gün önce...

Perte çıkan araçtan hafif yaralı kurtuldu

Mardin merkez Artuklu ilçesinde TIR’ın çarptığı ot [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
A.Vahap Kaya
A.Vahap Kaya

Bulmuşken

2
Doç.Dr. Mustafa Öztürk
Doç.Dr. Mustafa Öztürk

Derik’te Var “Ölmez Ağacı”

3
Dilan Özgün Uzm. Diyetisyen
Dilan Özgün Uzm. Diyetisyen

İnsülin direncine dikkat!

4
Mehmet Kızılkaya
Mehmet Kızılkaya

Erdemli Yaşamak

7