İşadamlarından AK Parti'ye referandum ziyareti

İşadamlarından AK Parti'ye referandum ziyareti
10 Nisan 2017 Pazartesi Saat 20:39 0

MÜSİAD ve MARGİAD derneklerine üye işadamları AK Parti Kızıltepe ilçe başkanlığını ziyaret ederek referandum için kararlarının Evet olduğunu açıkladılar.

MÜSİAD ve MARGİAD üyesi işadamları Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin gerek Mardin'in gerekse de bölge ve Türkiye'nin istikrara kavuşması için önemli bir dönüm noktası olduğuna inandıklarını ifade ederek kendileri de MÜSİAD üyeleri olan İlçe Başkanı Faruk Kılıç ve Başkan Yardımcısı Ercan Erbek'i ziyaret ettiler.
AK Parti İlçe Başkanı Faruk Kılıç da yönetim kurulu üyeleriyle birlikte kendilerini ziyaret eden MÜSİAD heyetinden Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için destek istedi.
AK Parti Kızıltepe ilçe başkanlığına 16 Nisanda gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için destek veren Sivil Toplum Kuruluşlarının ziyaretleri devam ediyor.
Kılıç referandum çalışmaları hakkında bilgiler vererek köylerde ve şehir merkezinde geniş çaplı bir çalışma içinde olduklarını kaydederek, "Teşkilat olarak biz ziyaretlerimize devam ediyoruz. Köy kök ev ev ziyaretleri yapıyoruz. Evet oylarını yükselterek 1 Kasım seçimlerinden daha fazla oy almak istiyoruz. Hedefimiz bütün hemşehrilerimiz ile birebir konuşmak onların kafalarındaki soru işaretlerini sonlandırmak. İnşallah başarılı olacağız"ifadelerinde bulundu.
Kendisi de MÜSİAD üyesi olan İlçe başkan yardımcısı Ercan Erbek ise MÜSİAD ve MARGİAD heyetlerinin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyetini ifade ederek, "Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. İnşallah ülkemiz için güzel bir sonuç çıkacak. Bu anlamda bize destek veren MÜSİAD ve MARGİAD üyelerine teşekkür ediyoruz." dedi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Basın merkezine mermi isabet etti, 2 yaralı

Nusaybin'de 'Barış Pınarı Harekatını' takip eden g [...]

1 gün önce...

Devlet Hastanesinde aksama yok

Nusaybin Devlet Hastanesinin hasta kabulünde herha [...]

1 gün önce...

Vali Yaman Nusaybin'deki yaralıları ziyaret etti

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili [...]

1 gün önce...

Kaymakamlık vatandaşları uyardı!

Suriye'nin Kamışlı kentinden teröristlerin attığı [...]

1 gün önce...

Şehit olan Demir, Nusaybin'de toprağa verildi

Nusaybin'de Cuma günü şehit olan ve aynı zamanda T [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN