İŞKUR üzerinden BİM Personel Alımı Başvurusu – İŞKUR BİM İş Başvuru Formu 2022 Mayıs

BİM, 2022 yılı içinde İŞKUR üzerinde personel, işçi alımı yapacağını duyurdu. Peki İŞKUR üzerinden yapılacak 2022 BİM personel alımında aranan şartlar neler? Kimler başvurabilir? Nasıl başvurabilir? Son başvuru tarihi ne zaman? İşte 4500 TL maaşla BİM personel alımı, İŞKUR iş ilanları ve detayları...

İŞ İLANLARI

İŞKUR BİM personeli aranıyor! BİM Birleşik Mağazalar Anonim Şirketi bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımları başladı. Ayrıca alacağı maaşın da 4500 TL olduğu biliniyor. Çeşitli yol, yemek ve prim gibi ek ücretlerin haricinde bu ödeme yapılacak. Peki İŞKUR üzerinden yapılacak 2022 BİM personel alımında aranan şartlar neler? Kimler başvurabilir? Nasıl başvurabilir? Son başvuru tarihi ne zaman? İşte 4500 tl maaşla BİM personel alımı, İŞKUR iş ilanları ve detayları...

BİM HANGİ ALANLARA PERSONEL ALIMI YAPACAK?

 • Satış Danışmanı, 
 • Manav, 
 • Kasiyer, 
 • Reyon Görevlisi, 
 • Beden İşçisi, 
 • Beden İşçisi (Engelli)
 • Perakende Satış Elemanı, 
 • Depo İşçisi

İŞKUR BİM 2022 PERSONEL ALIMI BAŞVURU LİNKİ VE FORMU

(BAŞVURU ŞARTLARI, ÜCRET, NASIL BAŞVURU YAPILIR, BAŞVURU LİNKİ VE TÜM DETAYLAR)

2022 BİM Personel Alımı Şartları Nelerdir?

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 
 • Herhangi bir sağlık sorunu olmamak, 
 • 18 yaşını tamamlamış ve 40 yaşından büyük olmamak, 
 • En az İlköğretim Mezunu olmak, 
 • Alım yapılacak meslek hakkında bilgi sahibi olmak, 
 • Engelli adaylar için engelli olduğunu gösterir rapora sahip olmak.

BİM Personel Maaş Ödemesi Ne Kadar? Çalışma Saatleri Ne Kadar?

BİM, bünyesinde çalışacak personeller için 2021 yılında en az 3.500 TL maaş ödüyordu. Bu oranın 2022 yılında 4500 TL seviyesine çıktığı tahmin edilmektedir. Aynı zamanda yemek, yol parası, mesai ve prim ücreti de vardır. 

Çalışma saatleri 08:45-17:45, 12:15-21:15 dir. 

İŞKUR BİM İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

BİM Personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak.

BAŞVURUDAN ÖNCE ÖNEMLİ NOT! 2022 BİM personel alımı başvurusu için İŞKUR sayfasını tıkladıktan sonra açılan sayfanın en sağ alt köşesinde yer alan "İşyeri Ünvanı" kutucuğuna ‘’BİM BİRLEŞİK’’ yazarak ilanları görebilir ve başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki resimde nereye yazacağınızı belirttik.

İŞKUR ÜZERİNDEN BİM 2022 PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

BİM NE ZAMAN VE KAÇ MAĞAZA İLE KURULDU? TARİHÇESİ

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır. 

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. 

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2020 yılında da sürdürmüştür. 2020 yılında yurt içinde üç yeni bölge merkezinin yanı sıra 969 (+30 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yıllık yüzde 12 oranında büyüme kaydeden BİM, 2020 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 8.407 (FİLE ile 8.530) mağaza sayısına ulaşmıştır. Kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin etkin maliyet yönetimi politikasıyla gelişimine devam etmektedir.

BİM, Türkiye'nin yanı sıra yurt dışında Fas ve Mısır’da da faaliyet göstermektedir. Fas'ta 2020 yılında 38 yeni mağaza açarak toplam 537 mağazaya ulaşmıştır. İkinci yurt dışı operasyonu olan Mısır’da ise 2020 yılı sonunda 300 mağaza bulunmaktadır. 2020 yılı sonu itibariyle Türkiye’nin yanı sıra Fas ve Mısır’dakilerle birlikte toplam 9.365 mağaza bulunmaktadır.

BİM, sadece ciro büyüklüğü açısından değil, aynı zamanda 2020 yıl sonu itibariyle 3.449’u ofis, 5.958’i depo ve 51.256’sı mağazalarda olmak üzere konsolide bazda toplam 60.663 kişiye istihdam sağlayarak öne çıkmaktadır. 

BİM, başta müşteri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

2022 İŞKUR BİM İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

BİM Personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak. BİM kendi sitesi üzerinden de başvuru kabul etmektedir. BİM kendi sitesindeki başvuru ekranı ve başvuru formu için tıklayınız.

BAŞVURUDAN ÖNCE ÖNEMLİ NOT! 2022 BİM personel alımı başvurusu için İŞKUR sayfasını tıkladıktan sonra açılan sayfanın en sağ alt köşesinde yer alan "İşyeri Ünvanı" kutucuğuna ‘’BİM BİRLEŞİK’’ yazarak ilanları görebilir ve başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki resimde nereye yazacağınızı belirttik.

İŞKUR ÜZERİNDEN BİM 2022 PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR

 • Çok zor durumdayım paraya ihtiyacım var bir tane çocuğum var yetilemiyorum ne olur bana dönüş yapar mısınız

  Acil ise ihtiyacım var. Deneyimlerim var

  ACİL İŞE İHTİYACIM VARDIR NE OLUR BANA YARDIMCI OLUN

  Bilgisayar biliyorum bilgim var Türkçe konuşmayı biliyorum

  İş almak istiyorum. Bilgisayar biliyorum bilgim var

  İş almak istiyorum. Bilgisayar biliyorum bilgim var

  Bim de mağazada

  • Hızlı iş verseniz iyi olacak çünkü çok ihtiyaçımız var

Yorum Ekle