İşte AK Parti'nin Kızıltepe Belediye Başkan Adayı

İşte AK Parti'nin Kızıltepe Belediye Başkan Adayı
15 Aralık 2018 Cumartesi Saat 12:46 7

2019 yerel seçimlerine birkaç ay kala AK Parti'de hareketlilik söz konusu! Büyükşehir adayı ve İl Başkanı belli olduktan sonra AK Parti Mardin ilçeleri belediye başkan adayları ise bu kritik süreçte en çok merak edilenler arasında yer alıyor!

2019 yerel seçimlerine birkaç ay kala AK Parti'de hareketlilik söz konusu! Büyükşehir adayı ve İl Başkanı belli olduktan sonra AK Parti Mardin ilçeleri belediye başkan adayları ise bu kritik süreçte en çok merak edilenler arasında yer alıyor! 

AK Parti belediye başkan adayları, AK Parti ilçe adayları kim sorusu merak ediliyor! 2019 yerel seçimler AK Parti ilçe belediye başkan adayları belli oldu! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 2019 belediye başkan adaylarının bir kısmını 24 Kasım'da düzenlenen toplantı ile kamuoyuyla paylaşmıştı.

AK Parti Artuklu, Midyat, Yeşilli, Savur, Ömerli, Dargeçit, Derik, Mazıdağı, Nusaybin belediye başkan adayları merakla bekleniyor.


AK Parti'nin Kızıltepe Belediye Başkan Adayının Şükrü Cevheroğlu olduğu öğrenildi.

Şükrü Cevheroğlu Kimdir?

1966 yılında Mardin ili Kızıltepe ilçesinde doğdu.

Orta okulu ve imam hatip lisesini Mardin'de okudu .

Üniversite tahsilini Dicle üniversitesi Fen ve edebiyat fakültesi biyoloji bölümünden mezun oldu.

Ardından iki yıl öğretmenlik yaptı.sonra kendi isteğiyle öğretmenlik görevinden ayrılarak,kurmuş olduğu Cevheroğlu  Tarım Dış Tic Ltd şirketine yönetim kurulu Başkan'ı sıfatıyla bölgede modern tarım alanında çalışmaya başladı.

Bölgede ilk çok ortaklı proje olan Mardin güç birliği projesinin gerçekleşmesinde öncü oldu.halen MGB yönetim kurulu üyesi Cevheroğlu  Tarım Dış Tic Ltd bindinde kurmuş olduğu CYEM Cevheroğlu yem fabrikası CTAR Cevheroğlu tohum eleme paketleme tesisi ve MİRSAN  Cevheroğlu Mısır unu ve Mısır irmiği fabrikalarının yönetim kurulu başkanlığı görevini yapmaktadır.

Siyasi hayatı 

Fazilet partisi kurucu üyesi 

Saadet partisi ile Adalet Kalkınma Partisinde çeşitli kademelerde görev aldı.

27.dönem Mardin Milletvekili aday adayı


AK Parti belediye başkanı adayları, AK Parti belediye başkan adayları belli oldu mu, AK Parti 2019 ilçe belediye başkan adayları belirlendi mi, AK Parti 2019 yerel seçimler belediye başkan adayları...


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Kasım'da yapacağı toplantı ile İstanbul ilçe belediye başkan adaylarını açıklayacağı biliniyordu ancak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir, Ankara ve İstanbul belediye başkan adaylarını toplantıda açıklamadı. Peki AK Parti Mardin belediye başkan adayı olarak en çok konuşulan isimler kimler? Kimlerin AK Parti'den belediye başkan adayı olması bekleniyor? 2019 AK Parti belediye başkanı adayları kimler oldu? AK Parti Mardin belediye başkanı adayları ile ilgili bilgileri sizler için derledik...


'AK Parti Mardin belediye başkan adayları belli oldu mu' sorusu, 2019 yerel seçimleri ile ilgili en çok merak edilenlerin başında geliyor! AK Parti, Mardin 2019 yerel seçimleri belediye başkan adayları için titiz bir çalışma yürütüyor.


Mahalli İdareler Seçimleri için 5-16 Kasım tarihleri arasında belediye başkan aday adayı başvurularını alan AK Parti'de, geçtiğimiz hafta tüm Türkiye'de aynı anda e-temayül yoklaması yapılmıştı.


Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, elektronik ortamda gerçekleştirilen oylamanın sonuçları üzerinde yaptığı çalışma sonucu, aday olacak isimler netleşti.


Kesinleşen isimlerin yakın bir tarihte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanması bekleniyor.YORUMLAR :::

 1. Ahmet
  12 Ocak 2019 Cumartesi Saat 18:38 CEVAPLA
  Herzaman Ali ertaş
 2. Şeyhmus
  12 Ocak 2019 Cumartesi Saat 18:36 CEVAPLA
  Yazık kendini paraya satan partiye
  Ali ertaş❤️
 3. Reşat
  07 Ocak 2019 Pazartesi Saat 12:47 CEVAPLA
  Olursa Başkan Ali Ertaş Olsun o zaman görün akp nin nasıl oy farkı yaratacağını cevher oğluna abisi kardeşi ailesi oy vermiyor millet nasıl versin bu şahsa oy ☺️
 4. Reşat
  07 Ocak 2019 Pazartesi Saat 11:54 CEVAPLA
  Olursa Başkan Ali Ertaş Olsun o zaman görün akp nin nasıl oy farkı yaratacağını cevher oğluna abisi kardeşi ailesi oy vermiyor millet nasıl versin bu şahsa oy ☺️
 5. Fahri
  07 Ocak 2019 Pazartesi Saat 11:50 CEVAPLA
  Biz Cevher oğlunu değil Ali Ertaşı istiyoruz...
 6. Mazlum
  06 Ocak 2019 Pazar Saat 23:19 CEVAPLA
  Kızıltepede Oy farkını Kapatacak Tek Adam Ali Ertaştr gerisi hikaye Hasenan Aşireti Ali Başkanın Arkasındadır Adaylık verilirse oy çok verilmezse Aşiretten oy çıkmaz bunu herkes böyle bilsin biz Ali Başkanı istiyoruz...
 7. murat
  25 Aralık 2018 Salı Saat 15:27 CEVAPLA
  olmadığı öğrenildi olamazda istemiyoruz da bu şahsı...

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Suriyeli anne yaşadığı “dramı'' anlattı

Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Mardin’e gelen H [...]

1 gün önce...

Büyükşehir'de yolsuzluk iddialarına tutuklama

Mardin Valisi Mustafa Yaman'ın Büyükşehir Belediye [...]

1 gün önce...

Hamit Kılıçarsalan Vefat Etti

Mardin'in tanınmış simalarından Kızıltepe'de yerle [...]

1 gün önce...

Tır, Otobüs Durağına Daldı

Mardin Kızıltepe Karayolu'nda seyir halindeki Tır' [...]

1 gün önce...

Komşusunun kapattığı su tahliye yolu nedeni ile evini su basıyor

Mardin'in Yeşilli ilçesinde ikamet eden Ferit Arsl [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar