İşte Dargeçit, Ömerli ve Yeşilli İlçelerinin İŞ-KUR Listesi

Bakım Onarım ve Temizlik Asil Liste İşte Dargeçit, Ömerli ve Yeşilli İlçelerinin İŞ-KUR Listesi
21 Eylül 2020 Pazartesi Saat 13:29 0

Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Asil Liste

Dargeçit İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Asil Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 53*****60 HEDİYE ACAR

2 41*****70 HALİT KESKİN

3 20*****52 İHSAN SEYHAN

4 10*****82 GÜLSÜM KAYA

5 33*****92 EMİNE EROL

6 15*****02 SALİHA GÜMÜŞ

7 53*****38 ŞERİFE SOLMAZ

8 54*****88 İDRİS TOSUN

9 38*****30 MEVLÜDE SANSAR

10 40*****48 MEHMET ŞİRİN ÇELEBİ

11 30*****02 ORHAN DEMİR

12 56*****24 ZEYNEP SİYAHKOÇ

13 56*****16 SÖNGÜL SİYAHKOÇ

14 59*****40 HALİL OĞUZ

15 20*****44 ALİ TUTUŞ

16 12*****78 MEHMET YEŞİLMEN

17 12*****18 HATİCE DOĞAN

18 35*****04 SADİYE YEŞİLMEN

19 39*****48 ŞÜKRAN ÇELİK

20 40*****60 MURAT AKAN

21 58*****84 BEŞİR ÇELİK

22 23*****28 ASYE ÇAKIR

23 37*****60 ŞÜKRÜ DİNÇ

24 39*****56 SELİM DAĞ

25 40*****76 MEHMET GEZİCİ

26 19*****68 SOZAN CAN

27 20*****62 MERVE ALPAYDIN

28 31*****12 DİLKEN AKKURT

29 57*****76 HALİME GEZİCİ

30 36*****20 ŞÜKRAN TEKİN

31 41*****76 SAADET ÇELİK

32 43*****96 EMİNE DİNÇ

33 44*****34 NESRİN GÜNDÜZ

34 23*****38 MEHMET EMİN KAYA

35 59*****18 HİLAL ASAN

36 37*****22 ŞAHİZE SAYDUN

37 10*****40 AYNUR AKAN

38 33*****04 NECMETTİN AKBULUT

39 46*****58 BAHAR DİKMEN

40 59*****18 BEHREM DEMİR

41 12*****88 MUTABER DOĞAN

42 56*****24 TUBA TAŞDEMİR

43 63*****10 ŞÜKRİYE AKSOY

44 52*****66 AYSEL GÜLER

45 18*****62 NEZİHE ÇELİK

46 32*****86 MELİKE AKINCI

47 10*****82 KERİME KURT

48 36*****08 RAMAZAN KILIÇ

49 37*****92 FATMA DİNÇ

50 39*****68 ADİL DAĞ

51 15*****82 SADIK BARAN

52 44*****48 NEFİSE DEMİREL

53 11*****96 LOKMAN KÜÇÜKKAYA

54 37*****00 VESİLE TOKSOY

55 34*****90 MEHTAP VERİM

56 54*****10 ABDULLAH CAN

57 43*****16 MAHMUT ÖZMEN

58 11*****74 KANİA ÇELİK

59 22*****10 ŞÜKRAN BORA

60 16*****76 ZEKİ AY

61 11*****82 GAZALİ ALPTEKİN

62 65*****20 FATMA AKGÜL

63 31*****00 BAHRİ SEYHAN

64 16*****52 MUHBET IŞILDAK

65 35*****30 TENZİLE AKGÜN

66 61*****08 MÜRÜVET AYAZ

67 21*****50 AZİZE ÇEVİK

68 53*****02 HACİRE KÜÇÜKKAYA

Ömerli İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Asil Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 19*****28 KADRİYE YİĞİTER

2 15*****80 ÇETİN ÇİN

3 17*****38 MEHMET EMİN BULUT

4 58*****68 ZEKİYE OK

5 57*****20 ZAHRA ÇELİK

6 40*****32 FATMA ZEHRA AKGÜL

7 19*****08 REMZİYE ALİ

8 25*****88 FATİME ERDOĞAN

9 56*****96 MEHMET SİRAÇ KIRMIZIGÜL

10 52*****52 AYŞE YAMAN

11 26*****70 AHMET ÖZGÜN

12 45*****28 MURAT BEGDAŞ

13 20*****54 ŞEHRİBAN AZRAK

14 48*****70 ZEYNEP AKGÜL

15 19*****72 MEHMET ŞAKİR EKİN

16 33*****90 MEHMET AKGÜNDÜZ

17 23*****56 İLHAM TAŞ

18 51*****20 KEVKEP ÖNCÜ

19 30*****08 MURAT BARAN

20 41*****24 NECAT DEMİR

21 19*****32 BEDRİYE ÖZKAN

22 33*****90 FİLİS AKGÜNDÜZ

23 57*****08 LATİFE ARSLAN

24 29*****92 NİHAT BULUT

25 19*****84 GAZİ EFETÜRK

26 52*****60 İBRAHİM İSKAN POYRAZ

27 59*****16 SÜLEYMAN AĞIRMAN

28 11*****94 SİBEL DAŞ

29 40*****60 MEHMET FARUK ALTUNDAĞ

30 11*****36 SULTAN DAŞ

31 37*****92 AYSEL İPEK

32 62*****16 KÜBRA YILMAZ

33 50*****12 MEHMET ERDOĞAN

34 29*****78 AFET NUR ALTUNDAĞ

35 10*****82 GÜL ÖZEL

36 48*****94 SEZGİN SINCAR

37 41*****00 AHMET DEMİR

38 50*****24 ALİ ŞEREFETTİN İLHAN

39 19*****48 AYŞE ARIKAN

40 21*****00 MEHMET ACAR

Yeşilli İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Asil Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 42*****58 MEHMET KURŞAT

2 35*****42 İSLAM GÜNER

3 51*****70 AYSEL ELALMIŞ

4 46*****02 FAHRİYE BAT

5 36*****58 KADRİYE ÇELEBİOĞLU

6 31*****02 ABDULVAHAP BULUT

7 48*****06 HALİL ACAR

8 16*****14 MÜZEYYEN ORUK

9 32*****04 MEHMET SULTAN ARIKAN

10 25*****26 GÜLSEVEN SENÜK

11 53*****64 İZZETTİN TAZ

12 36*****80 SEVİM ÇELEBİOĞLU

13 64*****48 SÜREYYA MOCU

14 10*****64 EMİNE ADAM

15 11*****84 AYNUR ARSLAN

16 43*****02 FAZİLE KURŞAT

17 36*****80 NURTEN ACUN

18 23*****74 KİBAR TARHAN

19 35*****88 ABDULHALUK GÜNER

20 53*****54 MEHMET GÜZELOĞLU

21 74*****58 HALİL AÇAN

22 30*****38 ÖZLEM ACAR

23 26*****40 MEHMET BEYTAROĞLU

24 38*****24 SULTAN ELALMIŞ

25 44*****22 BAHAR ARSLAN

26 29*****60 NERMİN ÖZTÜRK

27 26*****10 HANIMİ ORAL

28 40*****56 SEMİYE BAGAÇ

29 13*****80 ÖZLEM ALP

30 45*****68 NURŞAH ECE

31 46*****90 MAŞALLAH BAT

32 58*****72 NEBAHAT KÖMÜR

33 31*****82 TUBA BAT

34 49*****76 ÇİÇEĞİ ÇAPAT

35 36*****32 BEDRETTİN ARSLAN

36 40*****64 SIDDIK BAGAÇ

37 46*****80 EDİBE BAT

38 28*****36 ŞÜKRÜ ÖKMEN

39 22*****38 AYNUR ELMAS

40 15*****18 AHMET BİNKAY



YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

İşadamı Hadi Kahraman'dan Eğitime arsa desteği

Kızıltepe ilçesinde hayırsever, okul için arsa hib [...]

1 gün önce...

Derik'te Muhtarlar Günü Kutlandı

Derik İlçesinde ‘Muhtarlar Günü’ düzenlenen törenl [...]

1 gün önce...

İstanbul İş İnsanları MTDF ve Hububat Ticaret Merkezini Ziyaret Etti

İstanbul Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Feder [...]

1 gün önce...

Ödüllü kuaförün salon açılışını Kaymakam Çam, yaptı

Kızıltepe ilçesinde kuaförlük yapan saç ve tasarım [...]

1 gün önce...

Mardinli öğrencilere motivasyon otobüsü

Türkiye'de bir ilk olan, kırsal bölgelerde eğitim [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN