İŞTE İŞ-KUR Mardin Listesi

YEDEK LİSTE İŞTE İŞ-KUR Mardin Listesi
25 Eylül 2019 Çarşamba Saat 13:27 0

İş-Kur aracılığıyla TYP programı kapsamında Temizlik ve Güvenlik alanında çalışacak isimler için kura çekildi. Artuklu, Midyat, Kızıltepe, Derik, Yeşilli, Mazıdağı, Savur, Nusaybin, Dargeçit ve Ömerli ilçeleri için noter huzurunda Mardin 21 Kasım Şehir Stadındaki spor salonunda isimler tek tek kura yöntemi ile belirlendi. İŞTE o isimler YEDEK LİSTE

Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 12*******30 SİYAM ARİ

2 48*******90 EMİNE DAĞ

3 37*******36 ZEYNEP KETENCİ

4 29*******72 ATİYE KATUÇ

5 51*******12 TÜRKAN ESKİCİ

6 34*******50 AYŞE ÖZTÜRK

7 26*******44 RUMEYLE ARİ

Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 42*******88 SELME BUDAK

2 10*******08 ŞÜKRAN ELİTAŞ

3 57*******76 ZEYNEP KURT

4 15*******68 İBRAHİM ALAN

5 42*******22 ZEKİYE ÇELİK

6 54*******70 EBRU ŞAHİN

7 44*******60 FETHİYE BATIRHAN

8 46*******60 SÜLEYMAN ARSLAN

9 42*******34 MELİKE ARAS

10 60*******64 İBRAHİM DÜZGÜNOĞLU

11 13*******52 FİKRİYE TİMUR

12 16*******28 ZEYNEP TOKAY

13 57*******42 CELİLE KARATAY

14 47*******70 ÖZLEM ESEN

15 32*******76 MEHMET ATAÇ

16 36*******52 GURBET NERGİZ

17 40*******54 ELVAN ORTEKİN

18 63*******78 EVİN ERÇİK

19 47*******28 EYYUP BOZAN

20 26*******78 NİMET DAYAN

21 13*******44 MEHMET BENGÜ

22 29*******20 MİHRİBAN TUNÇAY

23 15*******40 ZOZAN ABİ

24 23*******98 ABDULLAH TEKEŞ

25 19*******34 SONGÜL YAKUT

26 43*******00 MEHMET NUR TEKİN

27 13*******18 GÜLYEMİN KALKAN

28 43*******94 LEYLA AYDIN

29 36*******46 HATİCE EREN

30 25*******08 AYNUR SERCANOĞLU

31 61*******52 FATİME ABLAY

32 56*******94 TÜRKAN POLAT

33 30*******28 BÜLENT EROL

34 53*******48 RIDVAN MALGİR

35 49*******26 MÜJGAN MAROL

36 13*******12 AYSUN GÖKTAŞ

37 27*******14 SEHER DİDİN

38 62*******34 İBRAHİM ACAR

39 35*******52 HALİMİ AKGÜL

40 31*******68 MERYEM KARAASLAN

41 14*******44 RAMAZAN KÖÇER

42 34*******08 EZGİ YÜZAL

43 34*******52 FATMA AYDOĞAN

44 43*******00 NECLA AYDOĞAN

45 15*******44 RUKEN ERKEK

46 37*******12 ŞÜKRAN AKKUŞ

47 47*******02 ABDULMENAF AKMAN

48 51*******80 ABDULKERİM ALTUNKAYNAK

49 14*******06 ZEYNEP DEMİR

50 13*******50 MEHMET HADİ KALKAN

51 21*******48 FAYSAL BULUÇ

52 39*******64 İSA TÜRKEŞ

53 10*******28 NURETTİN ÇELİK

54 15*******42 MURAT ERKEN

55 11*******46 FATMA SERTKAYA

56 55*******60 FATİMA ÖZKAN

57 61*******28 HAMDULLAH ACAR

58 46*******28 FAHRİ AKKAYA

59 64*******80 AYSUN EMER

60 17*******32 TURAN YILMAZ

61 14*******92 MERVE ROMİOĞULLARI

62 45*******16 NEZİR BAYRAKTAR

63 27*******56 REŞAT BUDAK

64 28*******30 MEHMET YILMAZ

65 47*******52 ADİLE AKDAĞ

66 50*******30 ABDULHAKİM ASAN

67 31*******66 ZÜHAL ASLAN

68 42*******60 MEHMET ERTAŞ

69 26*******80 NAİF SARARMAZ

70 26*******90 ABDULKADİR KARAASLAN

71 57*******28 MURAT ÇEÇEN

72 38*******68 MURAT TOKYAY

73 41*******02 MEHMET KARADENİZ

74 11*******24 KÜBRA TANIŞ

75 28*******20 MEHMET VECHİ ÖRNEK

76 30*******06 FEYZULLAH ERTAŞ

77 26*******58 FAYSAL BERAT

78 65*******44 ABDURRAHMAN EREN

79 65*******84 ESER YILDIRIM

80 16*******68 AYHAN GÜMÜŞ

81 15*******26 DİYAP ERDEM

82 38*******90 GÜLSEREN CENGİZ

83 29*******40 BAHATTİN CAN

84 27*******60 AHMET OKTAR

85 10*******96 ABDUSSAMAT ÖZARTIK

86 52*******06 EVİN GÜNSEL

87 42*******28 MEHMET ALİ KARADENİZ

88 31*******24 ABDULVAHAP ERTAŞ

89 20*******06 SEYFETTİN YAKUT

90 11*******26 AHMET DOĞAN

91 13*******60 ESRA KALAY

92 12*******56 RIDVAN POLAT

93 40*******62 RIDVAN KILINÇ

94 55*******06 MAHMUT AKIN

95 17*******52 REŞAT DEMİR

96 48*******86 GÜLCAN ATA

97 59*******40 MEHMET SAĞLAM

98 39*******24 FATMA ÖLÇER

99 63*******56 NURULLAH SARUHAN

100 22*******56 HALİSE KILINÇ

101 58*******38 GÜLSÜN SÜER

102 57*******58 RAMAZAN ÖZEN

103 13*******50 SİVEZAT ABUKAN

104 16*******04 HADİ YILMAZ

105 56*******16 ADNAN TİMUR

Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 53*******80 SERPİL COKTAV

2 64*******34 MULKİYE CANKİ

3 11*******00 SUPHİ ŞEKERCİ

4 28*******14 EDA AYDINOĞLU

5 66*******74 ŞEVKET KAYA

6 12*******86 AYLA ÇOKTAN

7 20*******04 MEHMET SEZER

8 12*******50 BEŞİRE ARTIK

9 47*******76 EMİNE ADAL

10 44*******96 GÜLAY ÇOLTU

11 22*******60 TUĞBA DİLMEN

12 58*******36 NURA GÜL

13 35*******28 HAMDİYE DOĞAN

14 60*******58 AYSEL ALTUN

15 45*******02 ALAATTİN AKDAŞ

16 32*******56 MERAL TOPARLI

17 13*******88 YÜKSEL ŞİMDİ

18 59*******50 MUSTAFA ESKİCİ

19 11*******28 ZEYNEP AYHAN

20 33*******90 ŞERİF ABDAN

21 48*******00 SELİME BAYRAM

22 25*******48 FEVZİYE ÇAPAT

23 32*******90 ZEYNİ ÖZTEKİN

24 40*******92 BEDRİYE ERÜLKEN

25 40*******62 ESİN ÇABŞEK

26 23*******68 HATİCE KİP

27 38*******38 MEHMET EMİN KÖSESOY

28 30*******94 CEMİLE ÖKMEN

29 59*******02 MEHMET ASLAN DURNA

30 68*******28 MÜRŞİDE KAN

31 26*******00 MEHMET ABA

32 29*******28 FATMA BAĞÇİVANÇİ

33 36*******06 AYŞE BAĞIŞ

34 29*******82 FİLİZ SALĞİT

35 12*******26 GÖZDE ÇAMDALLIER

36 17*******70 EKREM ÇAKIR

37 54*******60 ŞENNUR TURAY

38 26*******16 BARANE MEN

39 56*******06 ÖZLEM KURT

40 64*******92 MEHMET YILDIZOĞLU

41 16*******44 DİLEK GÜNGÖR

42 30*******56 GÜLGÜN ABAK

43 51*******30 FATMA ÖDÜK

44 49*******34 NURETTİN ŞAVUR

45 34*******90 MAHMUT AKGÜL

46 38*******10 SÜREYYA AKDEMİR

47 33*******40 GURBET ÇUR

48 43*******62 KAHRAMAN ÇELİK

49 32*******40 CANAN TOPARLI

50 34*******28 MEHMET İSA ÇELİK

51 29*******34 AZİZE CETE

52 39*******72 SEMRA ANDİNÇ

53 15*******50 AYGÜL TELİMEN

54 11*******26 NURETTİN YAKAK

55 26*******90 HÜSEYİN TİDIM

56 24*******64 LOKMAN ÖZTÜRK

57 41*******34 FATİME GÜMÜŞ

58 32*******72 KEVKEP TOPARLI

59 51*******36 SELMA DEMİR

60 14*******16 MUSTAFA ŞİMDİ

61 57*******10 FATMA ALİYE GÖZAL

62 58*******44 SERVET NAYIROĞLU

63 44*******60 HÜLYA POÇ

64 62*******22 SELAHATTİN ACAR

65 32*******24 ZEYNEP ÖZTÜRK

66 22*******76 İBRAHİM ELMAS

67 10*******98 EBRU ALKANOĞLU

68 24*******62 MEHMET ÖZTÜRK

69 20*******56 MERAL KERTİS

70 23*******32 VEHBİYE TOPARLI

71 26*******32 KAHRAMAN KAPLAN

72 23*******78 YUSUF YILDIRIM

73 40*******74 MESUT BOZKUŞ

74 38*******48 DERYA ÇAKMAK

75 52*******86 ŞEMSEDDİN ÖDEN

76 35*******52 EDİBE BECET

77 12*******88 MEHMET KALKAN

78 46*******24 İKRAM CEYLAN

79 34*******56 AZİZE DERİN

80 13*******62 BAKİ SAĞLAM

Midyat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 50*******02 MEHMET ATA GÜLER

2 18*******38 FİRAYSE GÜNEN

3 31*******16 ESRA DEDER

4 43*******30 LUKMAN BARRI

5 65*******00 ABDUSEMED AKKAYA

6 34*******60 BÜŞRA ÇAKMAK

7 30*******76 ABDULCELİL TOPRAK

8 40*******48 ZEYNEP DEMİR

9 50*******50 FİDAN KAPLAN

10 52*******12 MÜKRİME ACAR

11 39*******32 HANIME AKPINAR

12 46*******20 HADİCE ÇAĞLAYAN

13 40*******66 İBRAHİM ATASEVER

14 34*******52 MEHMET ALİ AKSEL

15 31*******80 HALİL CAYLAN

16 41*******46 SEVDA ACAR

17 26*******44 HADİCE AYDOĞDU

18 34*******08 VEYSİ ACAR

19 34*******22 HASİBE ATASEVER

20 27*******38 FERHA CEBE

21 46*******18 HADİCE AKDOĞAN

22 52*******48 MERYEM ÇELİK

23 14*******76 YÜSRA AYDOĞAN

24 18*******52 KÜBRA AKÇAY

25 62*******10 SADİYE DOĞAN

26 48*******42 İZZETTİN ÇİRİK

27 37*******10 GURBET SOLMAZ

28 58*******38 MEDİNE TOPRAK

29 12*******26 YILDIZ AKAN

30 39*******26 MEHMET BULUT

31 21*******84 HÜSEYİN İŞ

32 15*******20 SAKİNE AYGÜN

33 56*******52 MEHMET BEŞİR YENİGÜN

34 15*******58 FİRYEN ATAY

35 37*******08 ŞÜKRİYE DÜZ

36 10*******60 CİHANE ŞAHİN

37 41*******94 FEHİME IŞIN

38 29*******96 CEMAL DAĞ

39 41*******30 GÜLŞİN GÜNGÖR

40 16*******32 GÜLSÜM CEBECİ

41 33*******94 SÜLEYMAN AKALAN

42 36*******46 MEHMET HAFIZ ATUĞ

43 44*******08 MEHMET BEDİR

44 48*******54 AYSEL GEZER

45 35*******62 BURHAN ÇİÇEK

46 59*******98 SUZAN DEMİR

47 67*******52 MEHMET ŞİFA ALPSÖZMAN

48 66*******72 ŞÜKRÜ AKAN

49 30*******92 SUPHİYE AK

50 25*******18 ZAİDE AKSU

51 19*******58 SİBEL ÖZKAHRAMAN

52 60*******18 BİRSEN KURT

53 46*******22 HASAN ÇAĞLAYAN

54 10*******32 ABDURRAHMAN DURSUN

55 27*******56 MÜZEYYEN KURTULUŞ

56 49*******30 NURŞİN DENİZ

57 61*******80 AYTAN ÖZGÜN

58 19*******24 MEDİNE ÇELİK

59 25*******96 MECBURE ARIK

60 35*******74 BEDRİYE ÇİÇEK

61 58*******26 ŞÜKRAN AKAN

62 54*******94 ORHAN ÖNDER

63 32*******54 CİHAN AKTAŞ

64 45*******26 ŞEHBETTİN GÜMÜŞ

65 24*******44 ŞEHMUS DAĞDELEN

66 11*******26 MEHMET KILIÇ

67 32*******40 NACYA ŞAHİN

68 15*******76 YAŞAR KELEŞ

69 48*******16 HALİME YILMAZ

70 45*******14 SELİME ASLAN

Nusaybin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 27*******88 ZELİHA BALOS

2 59*******72 ABDULLAH YURTSEVER

3 15*******06 ŞÜKRİYE ÇELİK

4 12*******94 TUBA AKBAŞ

5 28*******92 ANUDA GÜMÜŞ

6 16*******82 NAHİDE ERDEM

7 65*******62 ÖZLEM ALKANDEMİR

8 66*******70 SAMİ KILIÇ

9 55*******16 SULTANE TURĞUT

10 34*******78 MAKBULE DEMİR

11 10*******50 HEDİYE GÖKTAŞ

12 54*******52 CEMİL KARAKAŞ

13 32*******78 İBRAHİM GEZER

14 71*******72 KHORSHID HARAM

15 28*******76 FEHİME DAĞ

16 24*******82 ALİ YILDIRIM

17 43*******24 ZEYNEP AY

18 57*******80 KADRİYE KIZMAZ

19 61*******22 NEVZAT TEKİN

20 40*******24 HAYRETTİN ASLAN

21 11*******00 EKREM TEMUR

22 54*******76 SABAHAT AYDOĞMUŞ

23 29*******26 SİHEM ASLAN

24 33*******98 HALİSA DAYAN

25 32*******46 NURE AKAYDIN

26 46*******18 ŞEYHMUS KOYUN

27 53*******24 ŞÜKRÜ SIĞINÇ

28 15*******14 HANSİ OĞUZ

29 42*******66 AHMET AKCAN

30 61*******74 HİCRAN ELİŞ

31 53*******38 AHMET ÇELİK

32 43*******34 SACİDE DEMİR

33 35*******30 ZOZAN KESKİN

34 18*******12 MENİCE IŞIK

35 46*******42 SABAHATTİN ASLAN

36 32*******92 ÖMER GÖKTEKİN

37 40*******96 ÖZLEM DAĞDELEN

38 34*******74 RAMAZAN ŞAHİN

39 22*******94 METİN ERGÜN

40 22*******44 SEYİTHAN MİNAS

41 39*******86 BEDRETTİN İŞİK

42 43*******20 CANSU ÖZEL

43 22*******20 EBEDİN DEMİR

44 29*******78 AYŞİN KESKİN

45 55*******18 HUYA BAKIR

46 49*******58 RIFA ALACA

47 65*******94 LEYLA ERÇİK

48 25*******66 MEHMET ŞERİF DOĞAN

49 13*******26 ABDULHALIK ŞİMDİ

50 17*******44 MEHMET EREN DOĞAN

51 55*******92 ŞÜKRİYE KILIÇ

52 21*******18 KEMAL BİÇEN

53 37*******96 EMİNE YILMAZ

54 57*******98 HAMDİYE YALÇİN

55 53*******66 SEDAT ORAL

56 24*******88 RIDVAN HARMAN

57 50*******70 FEHİME OĞRAK

58 54*******48 ÇETİN YİĞİT

59 57*******74 BÜŞRA SEZİŞLİ

60 35*******74 ABDULCELİL AKGÜL

Derik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 40*******24 AYSEL ARACI

2 33*******96 MEHMET ADSAY

3 36*******02 FEYAT DOĞAN

4 14*******98 BİRGÜL ARSLAN

5 52*******06 EKREM BULUT

6 51*******30 SEVDET SAYILIR

7 34*******86 AYTEN ABA

8 41*******74 NURCAN POLAT

9 37*******48 İSMAİL YAŞAR

10 42*******22 İDRİS EROL

11 15*******30 AYŞE KABAK

12 64*******14 KADER DAYAN

13 60*******70 ZEHRA YAVUZ

14 29*******08 SERHAT DALÇİN

15 35*******10 AYTEN DEMİR

16 45*******24 SAKİNE ÖNEN

17 18*******48 HAVVA AÇAN

18 47*******38 VEDAT EŞİT

19 39*******40 CEVHER AKGÜN

20 31*******10 AYŞEGÜL TUNCER

21 60*******84 SAİT AVLAR

22 36*******96 KEHLA BAĞIŞ

23 65*******14 FİKRİYE DİNÇ

24 38*******46 FARAÇ YAŞAR

25 14*******48 MENAL EKİNCİ

26 11*******82 ALİ TEKİN

27 64*******08 MEHMET ABDURRAHİM TAŞKIRAN

28 30*******78 HAMZE DAYAN

29 13*******86 KEMAL DAĞ

30 38*******96 HAMDULLAH ÖNEMLİ

31 55*******20 ŞÜKRAN YÜRÜMEZ

32 13*******36 HEDLA AYVERDİ

33 45*******30 ÖZLEM KARATAŞ

34 65*******28 ZİNE DİNÇ

35 13*******18 ŞEYHMUS ÇELİK

36 10*******50 LEYLA EŞİN

37 17*******70 ŞÜKRAN TEMELLİ

38 53*******08 ŞAFAK ÇİÇEK

39 10*******26 TUBA ÇAĞIRAN

40 34*******62 SERHAN ÖZDEMİR

41 25*******62 AZİZE AKTAŞ

42 20*******62 BURHAN KAYA

43 13*******42 ŞÜKRAN DANİŞ

44 56*******10 HAZBİYE ÇELİK

45 27*******54 SULTAN ÖZYILDIZ

46 48*******62 ABİDİN ÖTÜNÇ

47 60*******72 REŞAT BENK

48 18*******02 AYŞAN ÜN

49 53*******42 NURİYE GÜNGÖR

50 45*******40 SELMA ATEŞ

51 19*******08 AYSEL TAŞKAN

52 33*******10 ALİ SÖYLEMEZ

53 29*******36 ÇİĞDEM ÇELİK

54 54*******24 AHMET İZCİ

55 60*******74 KADER BENK

Mazıdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 48*******34 ŞEYHMUS ACAR

2 61*******78 HÜSEYİN YATÇİ

3 51*******12 SADİYE SAYILIR

4 49*******18 KEZİBAN ŞİMŞEK

5 29*******98 MAŞALLAH DEMİR

6 25*******38 DİLEK DOĞAN

7 15*******88 ŞERİFE CAR

8 43*******10 BÜNYAM ÖZKAN

9 29*******32 ONUR KAYA

10 58*******48 KUDRET KAYA

11 40*******32 SÜREYYA ÇAKAR

12 11*******54 NİMET ÖZKAN

13 44*******32 HAMİT KARATAŞ

14 57*******82 FETHULLAH ERTAŞ

15 11*******24 EMİNE ÇELİK

16 45*******36 AHMET DİNİCİ

17 38*******24 SONGÜL CARUS

18 10*******88 CELİLE EKİN

19 19*******64 LEYLA DEMİR

20 24*******94 FETTAH ALAY

21 16*******98 HAMDİYE AKTAŞ

22 15*******18 HALİSE ERTAŞ

23 51*******56 VESİLE BİLDEN

24 30*******34 REMZİYE DEMİR

25 59*******48 BAHMAN ÇELİK

26 30*******70 EMİNE ESEN

27 38*******02 FEYZİ DOĞAN

28 29*******54 YAZGÜL YILMAZ

29 22*******56 FİDAN ÖZGÜR

30 42*******96 REMZİYE BİLĞEN

31 58*******80 ESRA ABUL

32 22*******02 SABRİYE ÇELİK

33 37*******30 BEDRİ KILINÇ

34 48*******58 MENCİ ACAR

35 30*******62 ABDURRAHİM AZİZOĞLU

36 20*******12 SÜNGÜL ATLI

37 15*******40 AYNUR TUNA

38 30*******14 SELMA AZİZOĞLU

Savur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 42*******64 NUBARİN SEVİM

2 19*******96 MURAT EKİN

3 15*******40 KÖÇERİ ERKEK

4 39*******38 NEBİHE ÖZEN

5 48*******38 YUSUF TEMİZ

6 27*******04 BEREKET OLCAY

7 48*******86 YILMAZ ÇEKEN

8 57*******90 MEHMET BEDİ İPEK

9 26*******72 EMİNE ŞİMŞEK

10 10*******04 HAMDİN ASKAY

11 40*******68 PEYRÜZE AYDİN

12 48*******40 İZZETTİN EREN

13 60*******30 DERYA YILMAZ

14 43*******58 ÇELEBİYİ TEKİN

15 56*******00 MESUT ULUĞ

16 28*******62 HIDIR SARIYILDIZ

17 47*******12 GAZALİ DENİZ

18 32*******36 AHMET AKSOY

19 20*******52 VERDE ÖZTÜRK

20 64*******26 HANIMİ YILDIZ

21 29*******36 ÖZGÜR YÜKSEL

22 42*******38 MEHMET FARUK BAYRAK

23 52*******90 AZİZE KİREMİT

24 51*******30 EMEL GÜLTEKİN

25 36*******22 ABDULLAH YARBO

26 47*******00 SUPHİYE GÜLTEKİN

27 38*******52 AYNUR DEMİR

28 51*******74 ŞÜKRAN SADEBAL

Dargeçit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 22*******10 ŞÜKRAN BORA

2 10*******60 ŞEMSEDDİN UNAY

3 20*******28 SELVA ÇINAR

4 60*******18 HALİME SEYHAN

5 35*******34 GÜLİ SATILMIŞ

6 33*******04 ZİYNET BAŞ

7 38*******82 SADİYE KUL

8 37*******32 ŞÜKRİYE YELSİZ

9 62*******78 ESHAN SAĞLAM

10 69*******72 MEHMET ŞİRİN AYDOĞAN

11 36*******54 RUKEN DOĞAN

12 20*******70 YUSUF ÇAVAŞ

13 12*******70 ABDURRAHMAN DOĞAN

14 19*******68 SOZAN CAN

15 10*******52 SONGÜL ASLAN

16 21*******22 ŞERİFE SEZGİN

17 38*******48 EKREM KURT

18 18*******08 NEZETE ÇAVAŞ

19 45*******02 ESRA DURSUN

20 31*******50 SADIK SEYHAN

21 28*******12 GÜLŞAN YAKA

22 52*******14 FİKRİYE AKYOL

23 55*******34 AYFER VURAL

24 60*******00 NEDİHA AY

25 23*******82 CEMİLE BOZKURT

26 28*******10 ESME ALPAYDIN

27 30*******30 MEHMET EMİN ALĞAN

28 42*******30 CAHİDE AKGÜL

29 27*******96 HACİ COŞKUN

30 11*******62 ŞÜKRİYE AKYÜZ

Ömerli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 56*******36 NURCAN ARSLAN

2 47*******36 HALİSE ALTUĞ

3 23*******18 SITKİYE ALPASLAN

4 16*******06 MEHMET BEŞİR DAYAN

5 41*******30 ŞEYHMUS ÜREN

6 57*******36 MUSA ALPASLAN

7 30*******96 MURAT BARAN

8 19*******48 AYŞE ARIKAN

9 31*******34 HÜLYA ERDOĞAN

10 36*******48 SİBEL ARSLAN

11 26*******64 HALİT DİRİM

12 57*******88 SALAHATTİN TURAN

13 39*******50 VESİLE AKGÜL

14 10*******62 GÜLŞEN SINCAR

15 47*******68 ŞEMDİN ÖZGÜLTEKİN

Yeşilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 27*******54 ŞEVKET ÖZZENGİN

2 36*******78 GEVRİYE ÇELEBİOĞLU

3 47*******82 RAYYA ARAZ

4 39*******70 MEHMET CEMAL ECE

5 35*******04 BAHRİ GÖVEN

6 42*******00 AHMET BARTU

7 59*******00 İPEK KALAY

8 47*******40 SÜLEYMAN ÖZTÜRK

9 59*******46 EMİNE OMPUT

10 28*******98 MEHMET ŞAHİN ERDOĞAN

11 47*******40 ABDULSELAM BAT

12 47*******80 AYŞE SAVAŞ

13 61*******86 ELİFE OLCAY

14 36*******78 SUAT ARSLAN

15 43*******94 MASUM MURAT KURŞAT

Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 45*******12 ERCAN EMEN

2 34*******74 BURHAN GÖKDEMİR

3 26*******10 ZİVER ASLAN

4 16*******64 MEHMET NURİ NÜLİFER

5 44*******28 FERHAT SERTKAYA

6 38*******82 AYDIN CENGİZ

7 42*******12 HAKKI TOSUN

8 65*******72 ABDULBAKİ SAVAŞ

9 11*******26 NECMETTİN YİĞİT

10 35*******06 BÜLENT COŞAR

11 48*******56 VECDİN ALAN

12 61*******06 ABDULHALİM DURAK

13 11*******48 ATİYE KILIÇ

14 33*******14 AYSEL BİLEN

15 33*******78 CEMİLE BİLEN

16 59*******14 MEHMET NEZİR TURĞAY

17 10*******02 FIRAT ÇEÇEN

18 31*******60 İSMAİL KARAASLAN

19 61*******22 MEHMET EMİN TÜTÜNCÜOĞLU

20 38*******94 İBRAHİM AKMAN

21 25*******98 ŞEYHMUS ASLAN

22 41*******76 NURHAK KAYA

23 30*******16 ABDULKADİR BARAN

24 29*******38 ENGİN YALÇINKAYA

25 29*******90 ABDULKADİR TUNÇAY

26 43*******40 HALİL TEKİN

27 39*******70 RAMAZAN TİMUR

28 45*******50 ABDULHAKİM AKKAYA

29 13*******04 MAHMUT KALKAN

30 27*******82 SAFYA KUZU

31 35*******56 LOKMAN MALGİR

32 21*******64 MEHMET EMİN YILMAZ

33 42*******46 ALAATTİN KARADENİZ

34 45*******74 AYDIN ÖZDEMİR

35 15*******94 VEDAT YILDIRIM

36 46*******08 ROJBİN SÜER

37 48*******92 AYSEL CEVHEROĞLU

<



YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Bakan elektrik meselesi için Mardin’e geliyor

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, böl [...]

19 saat önce...

Üniversiteden Boncuklutepe’yi Tanıtma Atağı

Ilısu Barajı Kazılarında ortaya çıkarılan Boncukte [...]

1 gün önce...

Hafif ticari araç devrildi: 5 yaralı

Kızıltepe-Viranşehir karayolunda hafif ticari arac [...]

1 gün önce...

Yangın ve tahliye tatbikatı gerçeği aratmadı

Kızıltepe ilçesinde devlet hastanesi binasında ya [...]

1 gün önce...

Aile Boyu Fanatik Fenerbahçeli aile

Fanatik Fenerbahçeliliği ile bilinen Abdurrahim Ça [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN