İŞTE İŞ-KUR Mardin Listesi

ASİL LİSTE İŞTE İŞ-KUR Mardin Listesi
25 Eylül 2019 Çarşamba Saat 13:27 0

İş-Kur aracılığıyla TYP programı kapsamında Temizlik ve Güvenlik alanında çalışacak isimler için kura çekildi. Artuklu, Midyat, Kızıltepe, Derik, Yeşilli, Mazıdağı, Savur, Nusaybin, Dargeçit ve Ömerli ilçeleri için noter huzurunda Mardin 21 Kasım Şehir Stadındaki spor salonunda isimler tek tek kura yöntemi ile belirlendi. İŞTE o isimler ASİL LİSTE

Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 44*******24 HİLAL DEMİRCAN

2 55*******96 SENDEGÜL GÜLTEKİN

3 14*******98 MESUT ÖNCEL

4 15*******98 ÖZGÜR IŞIKHAN

5 29*******08 MENAL DİNLER

6 56*******90 CEMAL KORUL

7 52*******30 SEVAL ÇİĞÇİ

8 60*******98 MUAZZEZ ÖZMEN

9 28*******54 BEYHAN AKGÜL

10 25*******04 AYNUR KIZILBOĞA


Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 36*******12 CEMİLE OLGUN

2 33*******56 ABDURRAHMAN DEMİREL

3 63*******90 SİDAL BALIKÇI

4 41*******98 ROHAT ALGUR

5 30*******96 GALİP ÖZER

6 12*******64 FUAT ÇEÇEN

7 47*******90 AHMET GÜMÜŞ

8 46*******64 MİZGİN EMEN

9 60*******02 SEVİM DAL

10 21*******78 MÜZAFER ERTAŞ

11 63*******28 NEDİM BALIKÇI

12 34*******54 MEHMET YUSUFOĞLU

13 39*******30 HAMİT TUTMAZ

14 15*******36 MEHMET SALİH ABİ

15 62*******80 CEYLAN ÖZDEMİR

16 40*******82 HÜLYA SARIBOĞA

17 58*******64 FİLİZ GÜLER

18 58*******36 MÜZEYYEN SUN

19 44*******56 ŞAHA AKAN

20 36*******78 ABDULFERİT ACUN

21 51*******94 FERİT ÖNCEL

22 62*******98 GÜLSÜM ACAR

23 49*******48 HAYRETTİN KESKİN

24 59*******70 HATUN ABA

25 43*******18 MEHMET SELİM EKSİK

26 24*******48 HALİL ÖZCAN

27 58*******28 GÜLSÜM DEMİRCAN

28 11*******88 MİHRİBAN YILDIRIM

29 53*******88 HALİME AYDEMİR

30 40*******70 MELEK GÜNGÖR

31 30*******52 SADİYE YALÇINKAYA

32 12*******00 MUZAFFER KARADUMAN

33 41*******90 RUVEYDA KORHAN

34 59*******12 MUSTAFA ÖZKUL

35 19*******10 MERVE TUTAL

36 31*******12 FERİDE İLBASAN

37 58*******64 HALİSA SUN

38 10*******48 FUAT ERDEN

39 56*******18 SELAHATTİN AY

40 39*******32 ŞEYHMUS KASAÇ

41 46*******42 ŞEVKİ EMEN

42 15*******88 REDDA YILMAZ

43 25*******68 MÜLKİYE GÜRKAN

44 59*******72 KEMAL YILDIRIM

45 38*******32 FATİME GÖKTAŞ

46 48*******38 FEYZİ AKAK

47 32*******18 ABDULAZİZ BEBEK

48 35*******24 NÜSRETTİN ÖZBEK

49 16*******48 AYŞE SAĞLAM

50 56*******54 LEYLA DEMİR

51 57*******44 ESRA BELLİ

52 41*******92 SELMAN ERGÜVEN

53 39*******22 SEVGİ CANGİR

54 66*******22 FEHMİ KARADAĞ

55 59*******98 RUKİYE ÖZKUL

56 63*******82 EMİNE MEHMETOĞLU

57 58*******66 NİMET KAYMAZ

58 42*******28 İZZETTİN YAMAN

59 33*******58 YAKUP SANCAR

60 31*******68 HÜSNÜGÜL KAKIZ

61 25*******28 DERVİŞ YALÇINKAYA

62 57*******62 MAHMUT YILDIRIMLİFE

63 65*******28 AYSEL DEMİR

64 59*******96 BAHATTİN SARİBOĞA

65 52*******16 HÜSEYİN ULUÇ

66 25*******82 SÜLEYMAN KILIÇ

67 22*******80 NACİYE YILMAZ

68 42*******70 MÜLKİYE ARAS

69 33*******80 KADRİYE ÇETİN

70 37*******90 HEDİYE DAĞ

71 55*******40 MEHMET TİMUR

72 47*******30 NUSRET AKMAN

73 52*******18 FATMA KOYUNCUOĞLU

74 30*******26 GÜLŞEN TOKLİFE

75 43*******20 GÜNAY ÖNCEL

76 19*******24 FETHİ KILINÇ

77 37*******20 İMRAN SEVİŞ

78 32*******86 ABDULKERİM BEBEK

79 20*******62 SULTANİ AYDIN

80 22*******34 ZEYNETTİN KARAASLAN

81 21*******08 BEHİYE KOÇHAN

82 67*******74 DÜNYA TURAN

83 30*******50 SEYFEDİN KAYLİ

84 24*******46 RAMAZAN DEMİR

85 12*******92 SÜREYYA AKMAN

86 58*******82 BEHÇET EREN

87 36*******60 ABDULİLAH ITAK

88 49*******90 FİDAN ÇOBANOĞLU

89 20*******68 MUSA KAHRAMANLİFE

90 22*******52 RUKİYE İŞİK

91 10*******12 MEHMET SALİH YUTAR

92 19*******72 AYHAN UÇAR

93 53*******72 REMZİ ÇAKAR

94 42*******44 ABDULVEHAP NERGİZ

95 13*******74 KADRİYE SONGUR

96 54*******40 BÜŞRA AYDOĞDU

97 38*******36 EDİP CENGİZ

98 60*******84 İHSAN DENİZ

99 44*******64 HAMDİYE AYDIN

100 28*******24 FATMA BİLEN

101 34*******92 MEHMET ASLAN

102 24*******22 AHMET ÖZCAN

103 19*******78 SİTTİ DAYAN

104 12*******84 ABDULLAH POLAT

105 34*******88 MİKAİL YUSUFOĞLU

106 18*******06 SUNA SAĞLAM

107 47*******26 SAYIM AKMAN

108 54*******06 GÖNÜL KAHRAMAN

109 14*******34 KADRİYE BATIRHAN

110 30*******44 FATMA TEZDÖNEN

111 20*******34 ALİ AVCI

112 31*******28 NECDET EMEN

113 29*******26 NEVAF AKDAĞ

114 11*******80 MUAZZEZ SARIBOĞA

115 51*******30 ABDULRAHİM AY

116 59*******36 ADNAN ZAMURLİFE

117 64*******70 ABDULVAHAP ÖZDEMİR

118 54*******30 ŞEYHMUS ÜRÜK

119 18*******34 MAHMUT EMEN

120 64*******26 EMİNE YILDIRIM

121 40*******72 EVİN TURAN

122 34*******70 ŞÜKRAN TÜRKOĞLU

123 43*******18 MÜJDAT BOZUK

124 48*******30 HARUN CAYLAN

125 46*******80 YILDIZ AKSOY

126 47*******46 ABDULVAHAP İŞIK

127 32*******20 HASAN ASLAN

128 38*******06 ZÜBEYDE KAHRAMAN

129 54*******44 GÜLBAHAR YAVUZ

130 30*******04 KÜBRA EKE

131 47*******10 MUSA DEMİRCAN

132 33*******82 ADNAN ÖZKAN

133 27*******20 ALİ MENTEŞ

134 35*******50 GÜL AKGÖL

135 27*******52 YÜKSEL ÖRNEKLİFE

136 57*******58 BEDRİ ÖZGEZER

137 11*******60 SULTAN SANCAR

138 54*******68 LATİFE ÜRÜK

139 10*******00 HALİM BAKIÇ

140 11*******28 ENİSA KEREN

141 11*******12 MUAZZEZ DEMİRCAN

142 64*******80 MUSTAFA ARLI

143 59*******28 FATİME DOĞAN

144 22*******74 ŞEVKİ ÇAĞRI

145 46*******16 MEDİNE CEYLAN

146 49*******02 MEKKİYE MAROL

147 66*******82 AYDAN AKAY

148 11*******00 MEHMET TAŞKIN

149 29*******40 EMİNE ÇİÇEK

150 47*******16 FUAT TURĞAY

151 15*******32 MÜZEFFER YILDIZ

152 44*******20 BELKIZ ÇELİK

153 25*******06 ERDİHAN ÖNEN

154 53*******56 GAZALİ MALGİR

155 43*******06 MEHMET CEBE

156 43*******94 VACİDE TOPALLAR

157 20*******60 AZİZE DEMİR

158 54*******00 SULTAN ERAT

159 21*******34 FERHAT GÜNEŞ

160 64*******10 LEYLA DONDARKAYA

161 12*******70 RUKİYE KALKAN

162 29*******44 AKİSE KAYMAZ

163 19*******96 ZARİFE BOZKURT

164 13*******08 ABDURRAHİM ABIŞKA

165 20*******86 MEHMET ZEKİ TAŞKAN

166 14*******76 FİRYAL KIZILÇINAR

167 16*******56 İBRAHİM GÜNENÇ

168 54*******88 NURETTİN NAS

169 58*******56 ABDURRAHMAN ÇINAR

170 52*******36 ABDURRAHİM VURAL

171 27*******42 ABDURRAHMAN EMER

172 21*******48 MEKKİYE ERTAŞ

173 13*******40 SÜREYYE KALKAN

174 20*******62 LOKMAN MENTEŞ

175 62*******54 ŞEYHMUS BAŞ

176 61*******76 SULTAN BULUŞ

177 42*******88 HÜSEYİN KALYA

178 51*******32 SACİDE COŞKUN

179 39*******10 NECLA ÖLÇER

180 13*******80 SABRİ BAYIR

181 64*******02 MAHMUT BUDAK

182 60*******60 FATMA TOPÇU

183 26*******00 HALİME DOĞRUCUK

184 37*******36 NUSRET YILMAZ

185 39*******04 RONAYİ ÖLÇER

186 13*******14 SAİT KILIÇ

187 52*******24 SULTAN SÜRER

188 33*******80 BEDİA SALİMOĞLU

189 39*******66 CELAL GÖKTAŞ

190 59*******66 ŞABAN SEVİNÇ

191 54*******06 MURAT SİNCAR

192 24*******68 NEZİHE BÜYÜKASLAN

193 48*******06 SADUN SAYILIR

194 65*******68 SULTANİ TEKİN

195 47*******02 AYŞE YILMAZ

196 44*******78 OSMAN AŞAN

197 25*******28 MEHMET ABİK

198 23*******56 ŞEYHMUS ERMİŞ

199 54*******42 FETHULLAH FİDAN

200 36*******78 MURAT ÖZER

201 37*******62 ALİ DAĞAŞAN

202 15*******80 NURETTİN SAĞLAM

203 52*******34 SEDAT ACAR

204 59*******66 LOKMAN ÖZKUL

205 36*******12 EBRU KAÇGAN

206 58*******54 ALAATTİN BAYRAM

207 20*******50 TUĞBA ERDOĞAN

208 52*******42 GAMZE KOVAN

209 59*******68 SULTAN ÖZKUL

210 61*******80 ELMAS TAVŞAN

Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1

2 60*******58 FETHULLAH ÇELİK

3 55*******96 KENAN GÜNER

4 56*******50 ÖZLEM ÇALGICI

5 27*******12 KÜBRA KAYMAZ

6 43*******76 NERMİN ELDEMİR

7 31*******42 SELMA NAS

8 43*******98 FATİME GÜNDÜZ

9 66*******98 ABDULHALIK GÜZEL

10 63*******04 ZERGE ATLI

11 12*******34 SEMRA İNAL

12 11*******54 MELİHA YAKAK

13 47*******30 KADRİYE ÖNDAŞ

14 23*******14 DİLARA KARİPÇİN

15 22*******26 HÜSNİYE AKIŞ

16 45*******56 ABDULAZİZ GÜNDÜZ

17 21*******40 ZUHAL SAĞLAM

18 38*******10 HAKKI ABİ

19 37*******14 NAHİDE BAĞIŞ

20 34*******46 CEBRAİL CAN

21 13*******72 MEHMET ŞİMDİ

22 60*******76 CUMA ESKİCİ

23 14*******96 YASEMİN ARI

24 31*******44 ÖMER ARSLANHAN

25 33*******74 RİME ESKİCİ

26 64*******48 SÜREYYA MOCU

27 25*******64 HALİL AKDEMİR

28 11*******30 GÜLCAN SANCAR

29 37*******44 MURAT HAKAN

30 34*******16 ĞIŞVA ÇELİK

31 28*******74 MEHMET HALİM İPEKLİSÜMER

32 27*******34 MUZAFFER ÖZDEMİR

33 30*******38 SİNAN DEMİR

34 43*******44 MEHMET ÇELİK

35 24*******22 CENAN KAYMAZ

36 41*******42 MAHMUT İÇTEN

37 61*******92 EMİNE ESKİCİ

38 59*******66 FAYSAL ÖGET

39 10*******52 AHMET ACAR

40 53*******62 EMİNE ATALAY

41 56*******28 KEMAL YALAZ

42 15*******86 GENCO SAĞLAM

43 24*******02 NAFİA ÖZTÜRK

44 21*******88 ŞEYHMUS ERDEM

45 25*******90 NURŞEN CIRIK

46 38*******34 KADRİYE GÜNERİ

47 39*******14 MELEK ASLAN

48 60*******82 ASLAN CEŞEN

49 38*******42 FASİH CEYLAN

50 34*******50 MURAT CAN

51 42*******54 KADRİYE ÇELİK

52 15*******32 KESUME ÇOKAN

53 41*******24 YÜKSEL ESKİCİ

54 21*******66 FATMA KELEŞ

55 11*******50 SADİYE AKYOL

56 50*******72 KEMAL KAHRAMAN

57 60*******00 LATİFE ÇELİK

58 39*******24 EMİR MÜMİN SAYĞIN

59 20*******02 BEHCET ÖNCEL

60 24*******16 ZÜBEYDE ALİOĞLU

61 24*******36 EDİBE ATAKLI

62 38*******18 KADRİYE ELALMIŞ

63 46*******58 ERCAN ÖZTÜRK

64 55*******98 HAMDİYE ŞİMDİ

65 30*******94 FİRDEVS BİŞİ

66 21*******88 HAMDİYE BAYRAM

67 40*******04 DİLŞAH ALPARSLAN

68 29*******06 BÜRUCA KAYA

69 24*******30 FİDAN KARATAŞ

70 39*******16 ŞEYHMUS AYDIN

71 30*******72 EMİNE ANDİNÇ

72 27*******42 HASAN ORUÇ

73 41*******78 MİHRİBAN DEMİRCAN

74 17*******22 BAHATTİN GÜRKAN

75 43*******90 HAZNE DEMİR

76 57*******26 MELEK RENDA

77 10*******16 RUKİYE YILDIRIM

78 11*******38 GURBET ERKEN

79 62*******80 MENCİ AKTÜRK

80 62*******50 SUPHİYE ALSAK

81 34*******80 KAHRAMAN CEYLAN

82 44*******86 MEDİNE ERBOĞAN

83 46*******40 YAZİ YILDIRIM

84 29*******52 MEHMET ARKADAŞ

85 15*******62 SADET TELİMEN

86 54*******02 EMİNE ATAY

87 18*******48 İSMAİL ABUKAN

88 51*******06 GÜLBAHAR ACIBUCA

89 59*******04 SULTAN YILDIRIM

90 33*******88 SABAH AKBACI

91 27*******90 YILDIZ ABAK

92 23*******44 HÜSEYİN KEKLİKÇİ

93 18*******36 SEVİM ABUKAN

94 23*******30 CİHAN IRMAK

95 20*******48 HAMDULLAH SAĞLAM

96 47*******90 NÜHPEL YAVUZ

97 49*******58 MEHMET SIDDIK DEMİRCAN

98 59*******40 İLHAN AZAK

99 53*******58 MEHMET EMİN ERBOĞAN

100 20*******78 NURHAN ÇAKMAK

101 38*******22 HÜSEYİN ALAN

102 35*******16 ŞEVKİYE ARSLAN MARIK

103 32*******50 YAŞAR ÖZTÜRK

104 31*******72 DAHHAM VESKE

105 42*******44 MÜNEVVER ÖĞDÜR

106 49*******00 CAHİDE DOĞAN

107 28*******60 SULTANİ ÖZTEKİN

108 14*******84 GÖKÇE DİLA KIRMIZIOĞLU

109 29*******06 SULTANİ CARTI

110 37*******78 ZÜBEYDE BAĞIŞ

111 46*******36 ERCAN DELEK

112 16*******18 SEHER ORUK

113 32*******28 NALAN AKBALI

114 14*******68 LEYLA AKATAK

115 29*******08 ABDURRAHMAN TEMUR

116 34*******78 ŞAĞE ÇALIŞKAN

117 50*******10 SEMİRE ARPA

118 56*******52 NESRİN SÜRER

119 11*******66 NAHİDE MEMİŞ

120 21*******98 HALİME BAYRAM

121 61*******30 LEYLA TURAN

122 58*******18 ZEYNEP BALIBEY

123 40*******30 HAMDİYE BAĞIŞ

124 56*******52 AYDIN EVCİ

125 15*******78 MARUF KAPLAN

126 34*******68 BAHAR CANDAN

127 59*******88 MERYEM YILDIRIM

128 19*******60 HALİS BİLEM

129 30*******20 EMİNE SİNCİ

130 24*******14 ROZERİN ARSLAN

131 37*******48 HIDIR BADUR

132 22*******20 MELEK MEMİŞ

133 29*******50 BESSİ AYNA

134 29*******50 HANIMGÜL SAĞCAN

135 27*******82 MURAT SİNCAR

136 46*******82 HİNDE TOSUN

137 44*******68 LEYLA ABİŞ

138 21*******22 SAİME BAĞIŞ

139 50*******86 ALİ GÜNERİ

140 37*******72 DİLBER GÖKBAŞ

141 42*******64 MÜZEYYEN ÇİÇEK

142 18*******92 İLHAN VESKE

143 14*******26 HÜSEYİN ŞİMDİ

144 49*******54 TUBA ÇAKI

145 28*******90 CEMİLE ARSLAN

146 55*******92 HASAN AKHAMUR

147 11*******16 SULTAN BALİNAN

148 30*******12 EBRU HAZIRBABA

149 27*******24 ZEYNEP CELTİZ

150 46*******00 FATİME KANTAŞ

151 37*******74 NECAT AKAY

152 30*******48 CEMİLE KILIÇ

153 36*******76 ZİNO ECE İMAMOĞLU

154 10*******64 GÜLBEN BAYSAL

155 35*******38 SEYHAN SAPANCI

156 39*******10 SEVGİ ADIGÜZEL

157 44*******76 BİLENT BAYSAL

158 27*******76 GURBET DERİN

159 19*******34 İBRAHİM AKAR

160 17*******36 MÜZEYYEN DOĞMUŞÖZ

Midyat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 62*******62 ZÜLFE GÜLTEPE

2 28*******10 ZÜBEYDE AKKURT

3 33*******44 BEHCET ALP

4 27*******08 NESLİHAN ALPSOY

5 63*******74 SULTANİ İLGÜN

6 36*******96 RIFA KÜÇÜKASLAN

7 52*******42 REYYA DOĞAN

8 40*******54 FEHİME ATASEVER

9 24*******32 FAİKA ALKAN

10 24*******62 ELİF ARSLAN

11 31*******32 ABDULLAH ŞAHİN

12 15*******76 ATİYE CANSU

13 15*******22 GÜLSÜM ÇELİK

14 37*******84 ABDURRAHMAN GÜNEL

15 33*******78 ZEYNEP ALPAR

16 48*******82 MELİKE KORKMAZ

17 25*******12 ZOZAN BÜLBÜL

18 20*******78 ERKAN GÖKTEKİN

19 20*******60 SABİRE ATAÇ

20 45*******80 MESUT GÜNEŞ

21 32*******70 ZEYNEP SOYLU

22 22*******76 ŞÜKRAN YENİGÜN

23 73*******26 ABDULLAH ALİ

24 61*******56 GURBET BÜTÜN

25 51*******62 SABRİ ALPSOY

26 11*******16 MAHMUT ŞAHİN

27 63*******88 MÜZEYYEN NACİR

28 47*******14 HAMDİYE GÜMÜŞ

29 53*******80 EMİNE ERCAN

30 17*******68 ŞEYHMUS BAYLAN

31 65*******76 MÜNE DEMİR

32 29*******20 MEHMET SELİM ÇELİK

33 65*******06 HARBİ ERBİL

34 25*******20 DAVUT OCAK

35 45*******48 AHMET HAŞİM ATEŞ

36 37*******50 MÜZEYYEN TEOMAY

37 42*******82 ÖZNUR SINAH

38 22*******04 HACİRE ATAÇ

39 57*******48 MERYEM KÖKSAL

40 60*******80 TÜRKİYE TURĞUT

41 13*******38 BETÜL DİLEK

42 55*******64 GÜLİZAR AYKURT

43 61*******22 MEHMET EMİN KAPLAN

44 54*******68 AYŞE AKTÜRK

45 27*******74 HEDİYE CEBE

46 29*******70 MEHMET ALKIŞLAR

47 40*******66 MEHMET HAYRİ DEMİR

48 63*******02 HÜSEYİN ESEN

49 10*******50 HUDE ŞAHİN

50 61*******66 MEHMET DAĞ

51 28*******80 İBRAHİM ALGÜL

52 18*******26 MERYEM SONKAYA

53 39*******44 ABDULLAH AKPINAR

54 11*******76 ABDURRAZZAK YILDIRIM

55 53*******86 AYŞE NUR ALBAYRAK

56 56*******52 EDİBE ARI

57 45*******16 HASİNE DİNDAR

58 62*******46 MEHMET SELİM KAPLAN

59 27*******92 KADRİYE BADUR

60 54*******18 ABDULHAMİT TÜMTÜRK

61 61*******70 HAVVA AKDOĞAN

62 31*******08 SULTANİ ASLAN

63 42*******32 ABDÜLKERİM DİNDAR

64 28*******26 BUŞRA BAYKAL

65 23*******18 MUSTAFA ÖZDEMİR

66 17*******46 SADETTİN ARSLAN

67 35*******04 AYSEL ÇİRİK

68 64*******48 KADRİ AKYÜZ

69 16*******10 MEHMET KURUM

70 63*******48 AZİZE TALAY

71 50*******08 YÜKSEL KILIÇ

72 16*******20 NURTEN ÇELİK

73 26*******30 FATMA IRMAK

74 10*******14 HALİL MAYDA

75 38*******78 MEDİNE ORAL

76 18*******92 ABDÜLHAMİT DOĞAN

77 14*******16 MEHMET ZEKİ GÜLER

78 65*******54 ELİF GÜNDÜZ

79 22*******30 MERYEM TUNÇ

80 44*******10 NERİMAN DENİZ

81 12*******66 GURBET BAŞTUĞ

82 60*******32 NAİME ÇOŞKUN

83 39*******26 İSMET BAYSOY

84 59*******78 KADER DÜZENLİ

85 45*******08 MUHLİSE DEMİREL

86 54*******98 MESUDE DOĞAN

87 44*******34 AYNUR KAYA

88 46*******74 FATMA AĞIRMAN

89 62*******80 MURAT TÜRKMEN

90 65*******64 KADER TOPRAK

91 43*******86 ABDULBAKİ YENİGÜN

92 20*******78 ŞÜKRAN SAVCI

93 14*******06 MERYEM MATUR

94 27*******00 SUVEYLE DEMİR

95 66*******58 SEMİRA DEMİRDAŞ

96 26*******82 FERİT PALA

97 48*******30 VEYSEL ASLAN

98 52*******98 NEZAHAT DURMAZ

99 39*******10 FİDAN EKİN

100 37*******66 SAMİYE AKYÜZ

101 20*******56 AYSEL ÇİFTÇİOĞLU

102 19*******04 ALAADDİN ERGÜN

103 57*******92 HÜLYA ASLAN

104 28*******64 NEFİYE YILDIZ

105 48*******32 MEHMET FADIL AKSAL

106 26*******78 ZERO DAĞ

107 37*******26 MEDİNE TEOMAY

108 14*******10 SUPHİ AKPINAR

109 61*******96 EDİBE ACAR

110 42*******28 NESRİN KAPLAN

111 14*******52 ABDÜLCELİL AKSÖZ

112 61*******52 SUHEYLA CEYLAN

113 14*******84 MEHMET ÖZDEMİR

114 63*******36 İSMAİL ERBİL

115 54*******62 SABAHAT TASMAN

116 48*******38 SADİYE AKAY

117 42*******34 MÜNEVVER ACAR

118 27*******72 AHMET AYGÜN

119 25*******36 NURSEN AYDOĞDU

120 38*******64 ŞEHMUS AKMAN

121 12*******14 HUDE KURT

122 43*******02 MERYEM AYDIN

123 23*******94 MUKADDES ORUÇ

124 47*******50 SADIK GÜNAY

125 39*******22 NASRİN DEMİR

126 33*******42 SEVGİ DEMİR

127 21*******30 NEVZAT DELEN

128 76*******14 AHMET HÜSEYİN

129 20*******70 NEZİR DOĞAN

130 31*******16 CEMİLE ATALAY

131 22*******88 VEHBİYE GÖKALP

132 26*******20 LEYLA ÖZKAN

133 54*******48 MEHMET ŞERİF ALĞAN

134 37*******86 ROŞİN TEOMAY

135 17*******48 LEYLA ACAR

136 35*******44 İZZEDDİN KÜÇÜKASLAN

137 36*******22 ABDURRAHMAN ERGÜN

138 29*******02 KADRİ AKKURT

139 28*******54 SÜMEYYE İŞLER

140 57*******62 NAZMİYE AKBULUT

Nusaybin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 23*******48 KADER ERKEK

2 27*******62 ŞÜKRÜ ALPBOĞA

3 34*******88 BERİVAN ERDEM

4 42*******72 HİKMET KARACA

5 57*******40 ŞEMSETTİN ALTOĞ

6 60*******54 HATİCE TÜRK

7 48*******44 HEDİYE DAMAR

8 32*******62 METİN ÇETİN

9 17*******12 HAYAT TEKİN

10 65*******02 SAKİNE ERİCEK

11 49*******44 NESRİN ALİ

12 50*******38 MEHMET ALİ AY

13 73*******58 YILDIZ ADİYAMAN

14 48*******90 FEYRUŞAH ASLAN

15 33*******32 NUDEM AKPINAR

16 51*******96 NEZİR BAYIN

17 49*******84 MAHSUM ÇAĞIR

18 29*******44 CEYLAN AŞIRMAZ

19 33*******88 CEVAT ÇELİK

20 58*******74 NURCAN AKKURT

21 32*******52 FEVZİ ASLAN

22 50*******38 RENGİN AKAYDIN

23 10*******38 ZEKİYE YAKUT

24 69*******54 NURCAN ALPER

25 36*******00 LATİFE ERÇİK

26 46*******68 ŞİLAN ALTIN

27 34*******76 ROJHAT ÇAKIR

28 40*******32 GILSO ÇAKA

29 57*******94 ABDURRAHMAN COŞKUN

30 28*******48 KOÇER ADIGÜZEL

31 57*******06 DİLBER ÖZDEMİR

32 43*******26 DELAL DEMİR

33 51*******28 FATMA ALTUNKAYNAK

34 48*******56 MÜNEVVER ERİK

35 48*******88 TÜRKAN AKMAN

36 28*******76 MEHMET LATİF YILDIZ

37 31*******18 FATMA ERÇİK

38 35*******14 LEYLA GÜNER

39 53*******42 KADRİYE CAN

40 13*******50 NURHAN ARSLAN

41 18*******42 KADRİYE SİZER

42 50*******66 ŞEMSİHAN BAHUR

43 31*******08 ABDULLATİF ERÇİK

44 63*******42 GÜLİZAR ERİCEK

45 42*******22 BUŞRA TAŞ

46 59*******02 ABDULBAKİ DİNÇ

47 31*******86 AYNUR HAYAT AKMAN

48 58*******56 ASLIHAN ALAV

49 29*******74 FİRAZ DOĞAN

50 29*******54 ZÜBEYDE ALP

51 49*******84 NURŞEN AKCAN

52 36*******08 ZEYNEP ÖZÇELİK

53 65*******40 SELMA DEĞER

54 20*******88 ABDULHAKİM TANRİVERDİ

55 43*******14 MEHMET SALİH ALP

56 16*******88 MEHMET BEŞİR ASLAN

57 45*******28 BİRGÜL ÇAKMAK

58 25*******60 ŞÜKRİYE AVCI

59 56*******38 DİCLE YALÇIN

60 72*******22 HÜSEYİN ATAÇ

61 12*******34 MEHMET AKKOŞ

62 63*******38 ZAHİDE BADUR

63 58*******80 LEYLA YİĞİT

64 10*******44 RIDVAN KAYDÜ

65 34*******12 FATMA ÇAÇAN

66 28*******78 VAHAP AKGÜNDÜZ

67 33*******34 NURŞAN EL HÜSEYİN

68 38*******52 DİLŞAH TEKİN

69 14*******92 ŞÜKRİYE TUGÜÇ

70 60*******22 NEVAF GÜMÜŞ

71 34*******58 BERİVAN AVCI

72 38*******28 AHMET CEBE

73 38*******48 HAKAN ÇİÇEK

74 30*******16 RABİA AKMAN

75 19*******26 EDİP ORUÇ

76 46*******38 ABDURRAHMAN ENÜK

77 52*******20 MEHMET FESİH SARAÇ

78 30*******40 ZEYNETTİN BÜYÜKKAYA

79 40*******46 EMİNE TURĞUT

80 41*******40 ABDURRAHİM ETE

81 31*******48 CELİLE ACAR

82 54*******14 RIFAT KAHRAMAN

83 15*******62 ŞEMSEDDİN ERDEM

84 51*******78 NACİ YILDIZ

85 43*******76 MENİFE ÖZEL

86 63*******80 BEHİYE GÖKTAŞ

87 60*******16 MEHMET ERSİN

88 12*******72 SONGÜL EREN

89 36*******80 SULTANE AKBULUT

90 13*******98 NURİYE DOĞRU

91 16*******70 AYŞE ÇAKIR

92 15*******02 ALİ AKMAN

93 58*******56 KADRİYE DEMİRTAŞ

94 17*******44 HACİRE AVCI

95 65*******68 BAHRİYE CENGİZ

96 41*******82 FAHRETTİN MUTLU

97 26*******68 AYTEN ARSLAN

98 52*******56 LEYLA ŞEN

99 54*******72 MESUT BAKIR

100 19*******84 SULTANE YARICI

101 27*******22 ABDÜLKADİR AKYÜN

102 27*******36 MEDİNE YILMAZ

103 67*******44 RABİA YILMAZ

104 10*******06 SAFFET ASLAN

105 31*******30 NECMETTİN BİLGİÇ

106 42*******28 HASAN YUSUFOĞLU

107 34*******28 VESİLE İRMAK

108 17*******54 İZZETTİN ÜZÜM

109 54*******84 ŞÜKRİYE AKDOĞAN

110 59*******72 AHMET ARASAN

111 42*******40 MEHMET KAPLAN

112 15*******60 HÜSEYİN OĞUZ

113 37*******78 MEHMET SAİT YILMAZ

114 17*******56 HASBİYE BOĞA

115 43*******64 METİN YAMAN

116 15*******68 LEYLA SARIYILDIZ

117 56*******78 ABDULAZİZ BİLGİÇ

118 29*******28 MEHMET ZEKİ ALP

119 58*******24 BARKHADAN ASLAN

120 38*******72 AYŞE ÇELİK

Derik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 37*******80 ŞÜKRÜ ATA

2 40*******86 SEYDO TEMEL

3 43*******56 RÜKİYA EKİNCİ

4 31*******60 SANİHE AKTAY

5 34*******50 MEHMET ALİ DURAN

6 13*******16 GURBET AYDIN

7 62*******96 HAMDULLAH ÇİN

8 10*******14 HİKMET MALGİR

9 20*******34 AZİZE ÇİFTÇİ

10 37*******74 RİFAT EYE

11 16*******14 ORHAN KABAK

12 13*******42 ZEYNEP ÇAĞIRDAN

13 65*******50 AMİNE DİNÇ

14 60*******30 MEKİYE BENK

15 36*******74 BEYAZ KAYA

16 24*******86 SADİYE ADAL

17 14*******94 HÜZNÜGÜL GÜNGÖR

18 52*******32 REMZİYE KARAYEL

19 14*******06 MÜLKİYE DAĞ

20 64*******40 PINAR DAYAN

21 43*******94 BOZİ ALACABEK

22 37*******20 NEJDET YAŞAR

23 20*******06 NEZİR MUKAN

24 45*******86 BELKİZE ATAKLI

25 11*******70 MESUT ACAR

26 58*******16 EMİNE AKYOL

27 58*******18 HAMDİYE DEMİR

28 55*******54 TURAN İNCE

29 37*******90 HÜSEYİN ABA

30 36*******46 BESTEMİN ABUKAN

31 27*******20 FATMA ESEN

32 26*******50 HAMDİYE TEKİN

33 46*******12 ŞAKİR TAĞ

34 15*******90 FATMA DEDE

35 60*******30 AYFER SEÇİLMİŞ

36 34*******70 MEHTAP TANRISEVER

37 41*******12 HİDAYET TUNCER

38 13*******84 SERVET AYAS

39 26*******32 MEHMET TEKİN AKÇAM

40 47*******72 KUTBETTİN ESEN

41 44*******84 AHMET ERTEKİN

42 11*******82 ABDULHALİM ÇELİK

43 65*******24 AZİZE KUTLAR

44 37*******46 ŞERİF EYE

45 13*******10 ŞEMSE DAĞ

46 47*******78 HATAP TAŞÇI

47 41*******40 İCRET TUNCER

48 16*******80 REMZİYE BAĞLAR

49 60*******26 HANİFE ÇEVİREN

50 37*******94 SEVDET ÖTÜN

51 65*******46 BAHRİYE DİNÇ

52 34*******00 REMZİYE AÇLAN

53 51*******54 CANAN SAYILIR

54 55*******36 MURAT BAŞAKÇİ

55 62*******80 KUDRET DELEK

56 47*******56 AYTEN TEMEL

57 50*******88 MEHMET HAYR BAKAÇ

58 26*******74 NURULLAH BAKI

59 52*******86 TUNCAY BULUT

60 31*******88 ZOZAN SÖYLEMEZ

61 30*******10 AYŞE KOYUNCU

62 31*******76 SAKİNE AKTAY

63 20*******82 HATİCE KANTIK

64 32*******26 ROJBİN İNCE

65 55*******28 EYYÜP İNCE

66 18*******88 SULTAN ÖZCAN

67 13*******32 YAZİYA VURAL

68 51*******02 RUKİYE AKTAŞ

69 17*******70 BİLGE BAŞARAN

70 11*******32 REMZİYE YAVUZ

71 10*******08 SÜREYYA KAYA

72 55*******40 SEVDA YAPİCİ

73 16*******10 SAİME ACET

74 34*******48 AYTAN PADAK

75 60*******94 DELAL BENK

76 24*******34 PERİHAN AYDOĞMUŞ

77 52*******60 MEHMET TEMEL

78 42*******44 MEHMET GAZİ YUĞURAN

79 11*******24 SERAP ÇALIŞ

80 21*******28 VELAT GENÇ

81 53*******54 EMİNE MENTEŞ

82 52*******12 SULTAN BULUT

83 12*******16 ÇİĞDEM YAPICI

84 53*******22 LATİFE ÇİÇEK

85 20*******86 HAMİT MENTEŞ

86 24*******72 RUKİYE EROL

87 33*******14 NERGİZ ADSAY

88 33*******22 HÜSEYİN BÜRKE

89 21*******74 REMZİYE DEDE

90 11*******22 ZAHİDE YILDIRIM

91 51*******44 SONGÜL ÖZBAHÇECİ

92 28*******10 ASLI EGE

93 36*******54 TÜRKAN ASLAN

94 35*******88 ORHAN TAŞ

95 61*******76 VESİLE KORKMAZ

96 30*******30 FEVZİYE DAYAN

97 38*******58 ŞEYHMUS YAŞAR

98 28*******14 FATMA TOPÇUL

99 29*******72 TUBA YILDIRIM

100 30*******30 REMZİ KOYUNCU

101 22*******38 HASİP DURMAZ

102 11*******64 ABDURRAHMAN ÇELİK

103 65*******62 MELTEM MİRZAOĞLU

104 26*******56 LOKMAN BAKI

105 14*******90 AKİF İŞİK

106 48*******00 REMZİYE ÖNEMLİ

107 44*******68 RIFAT BAŞARAN

108 16*******50 FARUK KABAK

109 38*******60 AYŞAN MERCEN DENİZ

110 44*******88 ABİDİN BAŞARAN

Mazıdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 57*******40 TENZİLE YÜREK

2 63*******08 SABRİYE ORMAN

3 53*******38 BELKİS YILMAZ

4 29*******52 FATMA YILMAZ

5 10*******48 ŞERİFE BAŞARAN

6 45*******88 ADİL TEMEL

7 29*******02 REMZİYE DEMİR

8 10*******38 CEMİLE DAĞLI

9 24*******36 MUSTAFA ÜREK

10 50*******36 MİNE TUNÇ

11 64*******34 EKREM TÜTAK

12 57*******46 HALİS ERTAŞ

13 52*******30 HAMDİ BİLEN

14 12*******46 REŞAT KAYA

15 49*******98 MEDİNE ÖNCEL

16 65*******72 NARİN DEMİR

17 62*******54 RUKEN DİNİCİ

18 57*******94 MEHMET ATEŞ

19 47*******72 FAZİLE ÇAKAR

20 10*******28 HAMDİYE ERİŞEN

21 49*******94 NACİYE ÇAVDAR

22 10*******16 GURBET PARILTI

23 41*******84 HALİME DELEK

24 29*******46 RUKİYE DEMİR

25 21*******90 MEHMET SAYAN

26 52*******82 MELİHE KÜRT

27 20*******68 KUDRET İÇEN

28 35*******28 AHMET ÇUR

29 19*******54 GÜL ABİ

30 20*******06 ELİF UYAN

31 31*******58 HAMZA DENİZ

32 53*******50 MEDİNE YAVUZ

33 19*******20 İSMET KALIN

34 20*******14 CELLAL EREK

35 30*******74 BİRSEN ARPA

36 18*******72 LEYLA KALIN

37 18*******26 SULTANI ACAR

38 48*******68 MELEK BAŞAK

39 18*******46 SADETTİN ERKUŞ

40 43*******58 ŞEYHMUS DOĞAN

41 22*******74 BEŞİR AZAK

42 55*******40 FADİLE KAYA

43 40*******58 MEHRİBAN HAMARAT

44 54*******48 AHMET UÇAŞ

45 12*******72 DAVUT KAYA

46 19*******50 NEBİ KÜRT

47 20*******72 İRFAN YAVUZ

48 22*******10 ALİ ÖZGÜR

49 51*******58 ABDUSSEMET BİLDEN

50 17*******24 AYŞEGÜL AKKUŞ

51 54*******78 FEDİLE DEMİR

52 26*******94 VETHA DAĞDEVİREN

53 41*******06 KADER YAVUZ

54 37*******32 REMZİYE ÇAĞUR

55 19*******10 EMİN ÜRÜN

56 28*******54 ASYA ATSİZ

57 28*******30 REYHAN YÜRÜMEZ

58 10*******52 ABDURAHMAN ERİŞEN

59 30*******10 HACİRE BULUŞ

60 55*******88 MUHSİNE KAYA

61 39*******52 SÜHEYLA ÇERİ

62 46*******28 SAYCAN DİNİCİ

63 38*******10 HATUNİ YILDIRIM

64 10*******60 SEVDA DAĞLI

65 44*******38 HEDİYE TEKİN

66 42*******02 HABİBE BİLĞEN

67 64*******50 NURCAN ERDİN

68 41*******36 DİDAR ERDEM

69 63*******68 SÜHEYLA BAŞAK

70 56*******50 CELİLE MUSTAFAOĞLU

71 59*******84 MUHSİNE ACAR

72 14*******20 SULTAN ERDİN

73 30*******08 HALİL ARPA

74 29*******92 MAKBULE DEMİR

75 45*******20 NEDİM ESEN

Savur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 51*******82 SABİHA ULAŞ

2 42*******74 SELVA İPEK

3 28*******64 İSKAN GÜL

4 23*******76 MEHMET KARADAĞ

5 63*******78 FAHRİ ÖZTÜRK

6 26*******68 ŞERİF KARADAĞ

7 35*******16 EMİNE AYSAN

8 38*******06 NADİYE BASINÇ

9 38*******22 FİGEN ASLAN

10 24*******66 ADİL KARAKOÇ

11 18*******90 ORHAN ÇİMEN

12 37*******52 ZELAL ORHAN

13 45*******08 EMİNE ALTUG

14 23*******94 VEYSİ KARADAĞ

15 41*******66 YASEMİN KAYNAK

16 62*******86 NURSEL ŞİMŞEK

17 25*******88 AHMET GÜL

18 26*******86 FİKRİ KIZILKAYA

19 46*******08 GALİP AYDİN

20 24*******44 MEKİYE AKGÜL

21 42*******60 MUTLU BAYRAK

22 30*******68 ABDULLAH FİLİZ

23 43*******16 ALAETTİN TEKİN

24 57*******78 RAMAZAN EFETÜRK

25 10*******28 SEHER GÜLTEKİN

26 38*******36 İLKNUR BASINÇ

27 30*******08 AHMET YÜKSEL

28 17*******72 ALİ GÜL

29 62*******94 SABAHAT FİLİZ

30 24*******64 TEVFİKA AKGÜL

31 51*******72 FETHULLAH DAĞ

32 50*******92 ALEDDİN ALAY

33 46*******04 ZEKERİYE ALTSOY

34 66*******12 MUKADDES GÜLTEKİN

35 36*******98 MAHMUT FİLİZ

36 46*******62 FARAÇ AYAZ

37 50*******32 HABİP FİDAN

38 66*******42 NECAT SİNCAR

39 34*******00 SEYFULLAH BAL

40 60*******18 MEHMET ARAP ÇELİK

41 52*******72 İLHAM AYDİN

42 49*******66 HAMDİYE TEYMUR

43 50*******74 ABDURRAHMAN KARAKAYA

44 23*******86 GÜLSEREN KARADAĞ

45 38*******30 ŞÜKRAN TURAY

46 58*******34 OSMAN ÖKMEN

47 26*******86 FATİMA FİRAT

48 11*******04 HALİL UTLU

49 56*******62 ABDURRAHMAN ÇOBAN

50 19*******02 SABRİ TAŞDELEN

51 43*******68 SAMİR TEKİN

52 53*******68 MURAT KARADENİZ

53 52*******30 AZİZE SAYDAN

54 51*******56 MAHMUT DAĞ

55 37*******40 SELAHATTİN ORHAN

Dargeçit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 35*******74 FAHRİYE SEYHAN

2 32*******98 ŞAHİZE ÇELİK

3 25*******54 FELEK ASLAN

4 65*******72 LEYLA AYAZ

5 37*******94 MAHSUM YELSİZ

6 46*******88 SELAMET AKGÜN

7 58*******84 BEŞİR ÇELİK

8 40*******38 MİZGİN GEZİCİ

9 59*******92 SACİDE ASAN

10 10*******66 SÜLEYMAN IŞILDAK

11 14*******08 BERİVAN TURGUT

12 33*******22 EMİNE EROL

13 24*******98 KISMET AKYÜZ

14 48*******82 MEHMET ALİ ÇİÇEK

15 53*******38 ŞERİFE SOLMAZ

16 33*******42 ASYA AKBULUT

17 28*******42 HÜSEYİN ALPAYDIN

18 31*******34 NASİBE MUMİN

19 35*******58 MEHMET EMİN AKGÜN

20 26*******82 MAHFUZE DURAN

21 29*******18 AHMET YEŞİLMEN

22 64*******06 İHSAN AKGÜÇ

23 22*******44 NESEB AKAN

24 44*******18 SALİHA TURGUT

25 51*******50 MUNAVER DOĞAN

26 12*******18 HATİCE DOĞAN

27 46*******64 ÖZLEM AYDOĞAN

28 13*******18 HÜLYA ACAR

29 63*******16 LAMAN ŞAHİN

30 30*******06 HEDİYE SEYHAN

31 18*******82 HİVİDAR EŞ

32 39*******62 TAYYIBET DAĞ

33 21*******16 VETHA SANCAR

34 17*******46 SALİH AKSIN

35 17*******92 RAMZİYE GÜRBÜZ

36 12*******16 HAMDİYE GÜNDÜZ

37 32*******48 MEHMET EMİN AKGÜL

38 59*******56 ŞÜKRAN ASAN

39 39*******76 CEMİLE OĞUZ

40 60*******80 İLHAN AY

41 65*******94 HEDİYE AKGÜL

42 57*******04 MECİD ÜSTÜNER

43 11*******66 NERGİZ YEŞİLMEN

44 17*******86 NESİME GÜNEL

45 56*******70 KÜBRA SİYAHKOÇ

46 23*******26 AYŞE ASLAN

47 57*******80 SELİME AYGÜN

48 27*******56 NAZIM AĞIRMAN

49 35*******28 FATIM ARSLAN

50 10*******52 SAMİYE TEKİN

51 23*******04 BEŞİR KAYA

52 13*******34 SELİME AĞIRMAN

53 12*******24 EMİNE DEMİR

54 63*******78 KANİA ŞAHİN

55 56*******68 AYNUR SİYAHKOÇ

56 25*******96 CELAL YILDIZ

57 31*******38 LEYLA KELEŞ

58 23*******70 TUBA YILMAZ

59 22*******82 HEDİYE YELSİZ

60 61*******92 HEDİYE AYAZ

Ömerli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 13*******90 MEVLUDE ERTEKİN

2 45*******28 MURAT BEGDAŞ

3 26*******20 EMİNE EKİN

4 20*******12 HÜSEYİN ÖZKAN

5 11*******18 ŞERİFE ARSLAN

6 48*******26 MEHMET MAHSUM AKYOL

7 10*******50 SERAP ERDOĞAN

8 64*******04 KEMAL DEMİR

9 52*******12 NEZİR TAŞ

10 60*******98 KADRİ YILDIZ

11 39*******10 MEHMET MAHSUM ALTUNDAĞ

12 47*******60 YUSRA TEKİN

13 50*******24 ALİ ŞEREFETTİN İLHAN

14 26*******14 EMİNE AZRAK

15 20*******32 PEYRUZE SESEK

16 32*******28 MUSTAFA AKGÜNDÜZ

17 64*******40 RAMAZAN GÜNEŞ

18 48*******02 ZEYNEP ÖZDEMİR

19 47*******72 BUŞRA TEKİN

20 61*******88 HAYAT ÖZDEMİR

21 21*******78 ZEYNEP FİDAN

22 66*******58 ÖMER EFETÜRK

23 48*******62 EMİNE AKGÜL

24 49*******14 FATMA YİLMAZ

25 56*******58 ETHEM YAŞAR

26 57*******34 HÜLYA ÖZER

27 43*******44 SELMA İLHAN

28 33*******76 HAMDİN BİLGİÇ

29 31*******08 FATMA AZBOY

30 17*******38 MEHMET EMİN BULUT

Yeşilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 26*******86 BERİVAN BEYTAROĞLU

2 14*******46 HALİSE KÖMÜR

3 23*******26 MUHİDDİN TARHAN

4 38*******24 SULTAN ELALMIŞ

5 50*******02 FAHRİ ARPA

6 42*******14 SULTAN KURŞAT

7 37*******48 CELİLE AKAN

8 47*******56 ABDULHALİM BAT

9 46*******94 KUMRU ERKİ

10 42*******58 NEBİHE BARTU

11 36*******96 HALİL ÇELEBİOĞLU

12 21*******08 ABDURRAHİM TEKİN

13 41*******54 KEMAL OPUŞ

14 44*******48 ŞÜKRİYE ÖZTÜRK

15 27*******04 AYNUR ÖKMEN

16 61*******22 EDİP OKTAR

17 59*******60 EMİNE TEKİN

18 17*******94 ALİ ACAR

19 25*******92 HÜSEYİN ÇAPAT

20 39*******72 HASRET OMPUT

21 46*******56 MURAT BAT

22 29*******30 EMİNE ÖZER

23 64*******76 ABDURRAHİM AKGÜL

24 35*******76 KÖÇERİ ERDEM

25 34*******08 HALİSE İLİŞ

26 46*******66 SULTAN ÖZTÜRK

27 57*******38 LATİFE ELALMIŞ

28 14*******64 YASEMİN SENÜK

29 37*******20 MEHMET SELİM AKAN

30 32*******04 CENNET BARTU

Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 32*******50 MUSTAFA AKGÜÇ

2 39*******12 ARİF BİLGİN

3 64*******80 HATİCE CANKİ

4 47*******72 MEHMET HADİ DEMİRCAN

5 40*******06 SELMAN YILMAZ

6 26*******00 NECMETTİN TUMUR

7 16*******68 MEHMET TALAS

8 53*******66 MEHMET RİYAD ÇAKMAK

9 32*******06 ÖMER AKKURT

10 15*******60 EROL KARABOĞA

11 22*******40 ALİ DENİZ

12 57*******64 ERCAN EKİNCİ

13 66*******46 MEHMET SALİH KILIÇ

14 63*******68 YUSUF SARUHAN

15 32*******58 SEYFETTİN SÜMER

16 27*******64 AHMET SARUHAN

17 66*******54 NİHAT ÇİÇEK

18 43*******96 MUSTAFA TEKİN

19 33*******30 İDRİS DEMİREL

20 48*******34 ÖZKAN CAYLAN

21 11*******70 AHMET KILINÇ

22 64*******34 BURHAN KILIÇASLAN

23 12*******40 FERMAN KAPORTU

24 66*******32 HAKAN KILIÇ

25 47*******94 EMRULLAH TEKİN

26 63*******34 HÜSEYİN SARUHAN

27 35*******24 ERDAL ETE

28 15*******94 DOĞAN GÖKDEMİR

29 32*******58 ABDULKERİM ASLAN

30 46*******88 MAZLUM KARAASLAN

31 47*******70 HAMDULLAH GÜMÜŞ

32 51*******16 AYDIN COŞKUN

33 38*******68 GÜLİSTAN ABAY

34 61*******08 ABDÜLMECİT DURAK

35 54*******12 FARUK ŞİMŞEK

36 50*******10 ABDULLAH ERTAŞ

37 55*******22 NECMEDDİN ÇALIŞIR

38 40*******90 METİN KILINÇ

39 54*******36 SELMAN DİLEN

40 13*******94 NALAN TİMUR

41 13*******32 SELAHATTİN KILIÇ

42 11*******02 FERHAT YILDIZ

43 12*******72 HÜSEYİN POLAT

44 40*******42 BİLAL AKGÜL

45 25*******60 ERDAL KILIÇ

46 39*******66 ŞAHİN AYDOĞAN

47 18*******04 MEHMET EMİN ÖZTÜRK

48 26*******70 ŞEYHMUS ASLAN

49 12*******16 DOĞAN SONGUR

50 54*******10 MAHMUT NAS

51 65*******02 MUSA ERCAN

52 40*******84 FERHAT BOĞURCU

53 27*******14 MEHMET NURİ ÖRNEK

54 30*******88 ŞERİF KARAASLAN

55 32*******26 YILMAZ GÖKDEMİR

56 34*******02 RAMAZAN ASLAN

57 26*******92 RIDVAN GÖKTÜRK

58 53*******92 MEHMET SALİH TOKAY

59 35*******74 DİLAN MALGİR

60 16*******54 GÜLBİN ATAK

61 45*******92 MEHMET EMİN AKMAN

62 35*******24 VEDAT BOZKURT

63 43*******18 NURETTİN ORAL

64 22*******26 FERHAT CAN KOÇER

65 14*******26 EKREM SELÇUK

66 27*******36 SAMİ KUZU

67 32*******56 MUSA ERTAŞ

68 56*******92 MEHMET BEŞİR HACIMUSTAFAOĞLU

69 49*******54 YUSUF ERAT

70 55*******26 ALATTİN ÖZKAN

71 42*******88 ABDULSELAM YILDIZ

72 12*******46 ZİYAETTİN ÇEÇEN

73 43*******32 ETHEM KILINÇ

74 64*******86 TUNCAY AYDIN

75 52*******84 MAHMUT ULUÇ

76 18*******68 EROL ÇELİK

77 16*******48 ABDUSSAMET UREBE

78 47*******72 İDRİS SEZGİN

79 36*******26 AYDIN DEMİRKAYA

80 60*******46 ŞEYHMUS ATAY

81 38*******78 MEHMET ÖZDEMİR

82 34*******74 MAZLUM AKGÜL

83 54*******88 NURDEM AKBAY

84 17*******62 BİLAL ALAN

85 10*******04 MÜBAREK ASLAN

Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 36*******12 HÜSEYİN BAĞIŞ

2 62*******62 ERDAL BİRAY

3 60*******60 MEHMET SIDIK ALTAY

4 64*******36 YILMAZ CANKİ

5 30*******28 AZİZ BİŞİ

6 49*******20 ERDAL EFE

7 23*******26 ŞEYHMUS ELALMIŞ

8 37*******10 FARUK BAĞIŞ

9 25*******12 CESUR KAYAKIRAN

10 16*******36 LEYLA ÇERÇEL

11 33*******68 MUSTAFA ÖZTÜRK

12 40*******52 DOĞAN YILMAZ

13 48*******56 ÖKKEŞ ERTUĞRUL

14 38*******64 SÜLEYMAN DİNÇ

15 37*******14 BÜLENT KALIN

16 41*******56 AYŞE ÇALBAY

17 31*******68 GÜLİSTAN ÇAKAR

18 19*******76 MELAHAT TUNÇ

19 52*******42 NERMİN BUMANHAN

20 11*******74 BİLAL KURT

21 15*******08 MELTEM DEMİR

22 42*******78 SEZGİN ADAM

23 19*******12 DERVİŞ KINA

24 37*******44 MUHAMMED ÇORTEN

25 18*******16 ÖZLEM ARSLAN ŞEN

26 18*******60 GÜNEŞ ÇURĞATAY

27 27*******26 PINAR DEMİRCAN

28 64*******86 HASİP ÖZCAN

29 36*******52 GÜRKAN HAKAN

30 32*******72 BÜNYAMİN İLETMİŞ

31 10*******84 VEYSİ FALAY

32 57*******98 MUSTAFA YAĞÇI

33 37*******40 SAİT HAKAN

34 42*******60 ABDULVAHAP ÇELİK

35 24*******56 GÖKHAN ARSLAN

36 21*******82 ŞEYHMUS ERBEK

37 36*******92 BURHAN BAĞIŞ

38 65*******14 ERCAN GÜNEŞ

39 18*******80 İZZEDDİN ELALMIŞ

40 35*******26 FATİH TURĞAY

41 37*******12 ŞEYHMUS ONUR

42 43*******60 ERCAN KÜRŞAT

43 31*******86 ESRA NAS

44 42*******68 DİLEK AKÇAKOCA

45 71*******44 AYDIN DİNÇER

46 36*******88 MAZLUM ALLAK

47 30*******78 DİLBER BAKAY

48 43*******20 AYŞE CİZRELİ

49 31*******50 SEVİM BABAT

50 20*******96 CEMİLE İLAN

51 49*******70 MERVE IŞIKTAŞ

52 55*******30 SÜLEYMAN KARABOĞA

53 32*******30 İBRAHİM ÖZTÜRK

54 44*******96 MEHMET ŞERİF ATMAZ

55 33*******14 FEYYAZ ÖZTÜRK

56 40*******52 BÜLENT ÇABŞEK

57 38*******02 HALİL İBRAHİM BAYHOCA

58 61*******60 CANER TOPARLI

59 22*******12 EMİNE İNAL

60 30*******50 SEVİNÇ SEVGÜL

61 54*******54 ZEKİYE KAYA

62 32*******18 ALATTİN KAYA

63 31*******20 AHMET ARSLAN

64 55*******60 İSMAİL BENZER

65 10*******94 ŞEYHMUS ARSLAN

66 49*******62 ZEYNEP DÖKEN

67 34*******22 PINAR DOĞAN

68 31*******52 EMİNE KARAOZAN

69 15*******96 ÖZGÜR ÖZTÜRK

70 65*******32 PINAR SİNCAR

Midyat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 15*******94 BURHANETTİN CANSU

2 25*******48 NEZİR AKAR

3 17*******00 BERİN KILIÇ

4 45*******32 SABRİYE ARSLAN

5 18*******10 YUSUF BAYSAK

6 34*******92 MERYEM DOĞAN

7 42*******60 DAVUT SAVAŞÇİ

8 22*******60 AHMET BAŞAR

9 27*******20 AHMET AÇIŞ

10 43*******58 ABDURRAHMAN BİLALOĞLU

11 14*******54 MERVE MAĞAT

12 31*******48 ENES AKYÜZ

13 31*******00 HALİSA TEKDEMİR

14 49*******64 BUŞRA OĞUZ

15 20*******60 AHMET ÖNEN

16 26*******48 ŞEYMA İZGİ

17 13*******06 ŞEHMUS DİLEK

18 31*******74 KEMALEDDİN BEDİR

19 19*******12 MEHMET SALİH AKBULUT

20 38*******10 YASİN AKKURT

21 22*******76 NECAT ŞENKAL

22 19*******76 MAHSUN AKBULUT

23 25*******10 BUŞRA AYGÜN

24 62*******08 NERMİN TAŞ

25 26*******54 ADNAN İZGİ

26 20*******94 ABDULKADİR ALTUNSAY

27 32*******16 MUSA YILDIZ

28 46*******58 ZEKİYE AKBAŞ

29 28*******76 MEHMET BURKAY

30 45*******16 MUSTAFA ESEN

31 26*******04 BİLAL DAĞ

32 28*******92 CÜNEYT DEMİR

33 51*******54 MEHMET AKALAN

34 58*******40 FATİMA AKPINAR

35 22*******86 ABDULLAH TUNÇ

36 16*******88 BURAK ÖZKAN

37 45*******60 MEHMET EMRULLAH İŞ

38 44*******44 ZEHRA AÇAN

39 43*******40 ŞEHMUS ARSLAN

40 30*******84 ŞÜKRAN AKÇAY

Nusaybin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 37*******38 ETHEM ÇETİN

2 36*******88 İLYAS TAN

3 34*******54 ZİN ÖZDEMİR

4 65*******26 MESUT BAKAÇ

5 30*******28 NAZAR AY

6 64*******44 İBRAHİM AKYÜZ

7 15*******52 NURULLAH AKTÜRK

8 57*******52 PERİHAN KIZMAZ

9 53*******16 ŞİRİN ÇOBAN

10 56*******16 AYŞE IRMAK

11 43*******30 BERİVAN YILDIRIM

12 48*******60 UĞUR DEĞER

13 58*******02 AZİZE ACAT

14 11*******80 GÖKHAN KAPAR

15 49*******66 MURAT AKCAN

16 53*******64 HAYREDDİN ÇOBAN

17 43*******44 MEHMET NEZİR DEMİR

18 12*******90 İBRAHİM AKBAŞ

19 57*******62 MENCİ ALTAN

20 34*******04 MEHMET EMİN DURAK

21 29*******12 PERVİN BULUT

22 38*******68 ABDULREZZAK ÖZEL

23 28*******42 HAMİT ENÜK

24 63*******14 MEHMET LOKMAN ŞİĞVA

25 15*******62 FERHAN METE

26 13*******06 NECAT AKURAN

27 29*******10 REŞİT ÇETİN

28 10*******78 SEHER OYMAN

29 43*******36 YUNUS ELMAS

30 44*******38 FATMA ÇAKIR

31 52*******90 SABAHATTİN ALTUNKAYNAK

32 34*******60 MEHMET ŞİRİN OYMAN

33 51*******04 GÜLİSTAN EROĞLU

34 24*******08 ZİVER TOPRAK

35 34*******66 ÇETİN TEKİN

36 57*******26 ESRA KIZMAZ

37 44*******98 YUSUF BAKIR

38 60*******90 MEHMET SAİD YALÇIN

39 62*******90 SERHAT ASLAN

40 53*******30 SELMAN ASLAN

Derik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 48*******48 SİNAN ÖNEN

2 11*******48 ŞAHİN ÇELİK

3 43*******40 MEHMET ŞAFAK AYEBE

4 60*******48 BERİVAN İNCE

5 45*******78 SELMA DEMİR

6 20*******98 ÖZGÜR MENTEŞ

7 10*******36 ZERİFE BEŞEREN

8 54*******50 SEDAT SÜER

9 17*******52 MURAT DAĞLI

10 37*******26 ABDURRAHMAN YAŞAR

11 28*******28 NEYTULLAH EGE

12 44*******34 ABDULKADİR ÇİDAM

13 26*******46 GÜLÜMSE DEMİR

14 19*******38 GÜNEŞ YAŞAR

15 19*******74 EKREM İZCİ

16 43*******86 SULTAN AYEBE

17 21*******78 MÜJDAT YAŞAR

18 11*******30 TUGBA DAĞ

19 13*******76 AYNUR ÖTÜNÇ

20 46*******36 SERKAN TAĞ

21 51*******90 BİLGE SAYILIR

22 25*******08 DOĞAN ÇEKMEZ

23 11*******06 ERDİ ÇAĞIRDAN

24 19*******96 MEHMET ÇELİK

25 13*******36 HALİT ABBAS PARLAKYILDIZ

26 11*******60 ÖMER ÇAĞIRDAN

27 21*******14 MEHMET EKİNCİ

28 36*******36 AKSU TEMEL

29 23*******80 HASAN OLMUŞ

30 60*******22 ŞERİF KARAKAŞ

31 18*******32 MEHMETSULTAN DOĞAN

32 24*******26 YURDAGÜL ÖNÜN

33 21*******62 SÜLEYMAN EKİNCİ

34 18*******46 REZAN DAĞ

35 64*******88 İSMAİL AKTAŞ

36 17*******80 SERKAN ABA

37 11*******08 SÜLEYMAN ÇELİK

38 39*******24 HASAN DOĞAN

39 71*******08 AYSEL TUNÇ

40 34*******44 RAMAZAN AZLAĞ

Mazıdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 19*******54 AMİNE ATSİZ

2 11*******54 MURAT ERAT

3 52*******28 MUSTAFA ARAÇ

4 40*******50 MURAT HAZAR

5 29*******94 İPEK DEMİR

6 19*******42 DEVRAN AKAR

7 49*******46 SERKAN DÜKEN

8 50*******64 YÜSRA DEMİR

9 30*******78 HALİL DEMİR

10 40*******26 NAHMET KAYAALP

11 55*******78 HASAN KAYA

12 49*******70 GÜLİZAR ÖNCEL

13 45*******18 METİN DİNÇ

14 49*******68 ZÜBEYDE DÜKEN

15 35*******16 OSMAN DEMİR

16 25*******70 FARUK ATAY

17 14*******00 NUPEL KURAY

18 20*******90 NALAN ÇAVLİ

Savur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 20*******38 HAMİT AYKAL

2 51*******66 ALAEDDİN ULAŞ

3 27*******84 UFUK ÖKER

4 22*******50 VEYSİ ÇELİK

5 42*******62 VEYSİ BAĞUÇ

6 38*******32 SAMİYE TÜMENCİ

7 25*******66 YUSUF DİLEKÇİ

8 37*******20 ABDULKERİM ÖZEL

9 24*******92 HÜSEYİN AKGÜL

10 11*******04 ŞEYHMUS ADİGÜZEL

11 48*******52 ZEYNEP BOZKURT

12 17*******76 MURAT OĞUZ

13 38*******32 EZGİ YAĞMUR YILDIRIM

14 49*******38 NESİME TEYMUR

15 35*******94 HAMİT TUNÇ

16 37*******26 EMRULLAH ORHAN

17 49*******82 OSMAN TEYMUR

18 32*******50 ALİ CAN

Dargeçit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 52*******36 SEYFETTİN TORAK

2 29*******84 ABDURRAHMAN AKKAYA

3 39*******68 MAHSUM ÇELİK

4 23*******42 ESHAN AY

5 62*******16 HALİT ARSLAN

6 37*******58 ABDURRAHİM DİNÇ

7 61*******38 NEJDET AYAZ

8 31*******38 HÜSEYİN AYDIN

9 39*******06 ÖZGE ÇELİK

10 51*******02 RIDVAN DOĞAN

11 53*******42 HÜSEYİN TOPRAK

12 56*******92 MEHMET BİLGİÇ

13 56*******08 HALİT KILIÇ

14 39*******92 ABDULSAMED BARAN

15 56*******50 KADRİ SİYAHKOÇ

16 61*******78 MEHMET HALİL AYAZ

17 55*******74 FADİL BAYKAL

18 56*******96 SİRAÇ SİYAHKOÇ

Ömerli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 27*******44 MUSTAFA BİLEN

2 18*******82 ŞEYHMUS YÜKSEL

3 20*******50 ZEYNEP CEYLAN

4 36*******30 RAMAZAN FİDAN

5 40*******34 GÜLNAZ ALTUNDAĞ

6 21*******60 ŞEMSE ARSLAN

7 42*******50 MEHMET BEŞİR ÖNER

8 48*******10 NURETTİN AKGÜL

9 63*******14 SİBEL ARSLAN

10 51*******18 FATMA KAYA

Yeşilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi TYP Listesi

Sıra No TC Kimlik No Ad Soyad

1 36*******18 ESRA OMPUT

2 40*******22 MUSTAFA BAGAÇ

3 46*******78 KADRİYE BAT

4 58*******82 MEHMET SALİH ARAZ

5 44*******02 MEHMET ARSLAN

6 14*******64 ALİ BİNKAY

7 51*******70 ABDULKADİR ÖDÜK

8 41*******16 AYKUT OPUŞ

9 17*******96 ZEKERİYA BAKIŞ

10 51*******94 İBRAHİM ÖGEL




YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Bakan elektrik meselesi için Mardin’e geliyor

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, böl [...]

18 saat önce...

Üniversiteden Boncuklutepe’yi Tanıtma Atağı

Ilısu Barajı Kazılarında ortaya çıkarılan Boncukte [...]

1 gün önce...

Hafif ticari araç devrildi: 5 yaralı

Kızıltepe-Viranşehir karayolunda hafif ticari arac [...]

1 gün önce...

Yangın ve tahliye tatbikatı gerçeği aratmadı

Kızıltepe ilçesinde devlet hastanesi binasında ya [...]

1 gün önce...

Aile Boyu Fanatik Fenerbahçeli aile

Fanatik Fenerbahçeliliği ile bilinen Abdurrahim Ça [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN