İşte İŞ-KUR YEDEK LİSTESİ

Bakım Onarım ve Temizlik İşte İŞ-KUR YEDEK LİSTESİ
21 Eylül 2020 Pazartesi Saat 15:47 0

Bütün İlçelerin Milli Eğitim Müdürlüğü Bakım Onarım ve Temizlik Yedek Listesi.

Kızıltepe İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Yedek Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 34*****50 HÜSEYİN VARLI

2 31*****94 NURAY GÜNDEM

3 57*****40 HÜSEYİN KÜRT

4 51*****12 AHMET ÖNCEL

5 43*****28 FİKRİYE AKAY

6 37*****92 MEHMET FARUK GÜLSEVER

7 64*****18 NURETTİN AYAZ

8 20*****66 CANSU KARATAY

9 52*****64 FERHAN ULUÇ

10 15*****32 MÜZEFFER YILDIZ

11 27*****52 MEHMET ÇAKMAK

12 57*****76 ZEYNEP KURT

13 57*****62 MAHMUT YILDIRIM

14 20*****18 İBRAHİM TAŞKAN

15 21*****38 RAMAZAN ALTUN

16 21*****40 RÜKEN BULUÇ

17 17*****82 MÜNEVVER GÖNÜL

18 10*****12 AYŞE DAMAR

19 48*****54 ABDULKADİR KOYUN

20 20*****08 GÜLHAN DABAK

21 14*****14 İBRAHİM ARSLAN

22 59*****98 RUKİYE ÖZKUL

23 42*****30 GÜLSÜM KAVRAR

24 14*****68 HAMZA KILIÇ

25 31*****28 NECDET EMEN

26 32*****56 GURBET TAŞKAN

27 23*****32 AHMET ASLAN

28 35*****90 MUAZEZ DENİZ

29 61*****86 ABDULHAKİM YILMAZ

30 58*****60 MAHMUT GÜLER

31 20*****04 MİZGİN KAHRAMAN

32 42*****88 HÜSEYİN KALYA

33 55*****92 ESRA KAKIZ

34 22*****12 ŞEHNAZ DEMİREL

35 35*****10 HASİNE GÖKDEMİR ÖZARTIK

36 21*****48 MEKKİYE ERTAŞ

37 63*****36 KEVSER ARIÇ

38 61*****80 ELMAS TAVŞAN

39 56*****94 TÜRKAN POLAT

40 15*****30 CAHİDE ÖZTÜRK

41 18*****40 REMZİYE EREN

42 36*****90 HALİT DERİN

43 57*****68 FETHULLAH PULAT

44 13*****14 ABDULHALİM KILIÇ

45 38*****94 ABİDİN GÖKTAŞ

46 42*****64 SÖNMEZ NERGİZ

47 60*****86 AYSUN AYDIN

48 42*****88 DİLAN TUNÇ

49 43*****80 YILDIZ BARIŞ

50 11*****78 ASYA TAŞKIN

51 38*****26 EMİN DİNÇ

52 49*****06 CEMİL BEKLER

53 47*****38 RABİA BOZAN

54 47*****50 SIRAÇ AKMAN

55 52*****70 LATİF ÇAÇAN

56 42*****10 RABİA KARADENİZ

57 17*****26 BURHAN BAYŞU

58 54*****86 MELEK AYDEMİR

59 67*****36 ÇİĞDEM KARATAY

60 30*****84 BİRGÜL AKBACI

61 31*****96 HAKKI GENÇER

62 50*****64 YÜKSEL AYDIN

63 37*****48 ZAHİDE DAĞAŞAN

64 20*****06 ZİNET BULUT

65 35*****24 BURHAN BULUT

66 34*****42 ZAHİDE ÖZTÜRK ALAN

67 20*****40 CEMİLE KÖSEN

68 53*****44 SEVDA KARTAL

69 16*****48 AYŞE SAĞLAM

70 42*****96 İZZETTİN KADAK

71 56*****64 EDİBE ATEŞ

72 18*****64 ASLAN AYAYDIN

73 34*****28 AYŞE ASLAN

74 22*****02 HAMDİYE YILMAZ

75 40*****78 İSA OĞUZ

76 19*****00 HÜSEYİN CAN

77 62*****62 MUHTEREM TUNÇ

78 35*****68 LOKMAN ÖZBEK

79 19*****54 ZEYNEP ERDOĞAN

80 46*****86 BAHADDİN EMEN

81 32*****12 FATMA ESKİCİ

82 45*****70 ZEKİYE DURAK

83 56*****72 KADRİYE ERDEM

84 37*****52 MARUF ORAL

85 24*****38 YUSUF OLGAÇ

86 51*****34 DİLBER DEMİR

87 37*****64 YUSUF ELİŞ

88 43*****54 ZEYNEP DİLEN

89 46*****72 İBRAHİM YAVUZ

90 48*****62 MERİÇ SOLCAN

91 32*****42 SONGÜL ERDEM

92 27*****76 MEHMET ŞERİN ABAY

93 13*****32 HÜSEYİN KILIÇ

94 64*****68 SİDAL AYDIN

95 57*****54 ABDULBARİ KARTAL

96 39*****44 ZERGA ATA

97 10*****70 DEVRİM İLHAN

98 54*****22 İBRAHİM NAS

99 54*****90 AKLİMA AYHAN

100 29*****32 FAYSAL KAYMAZ

101 44*****08 SONGÜL ATAN

102 19*****80 FATMA AZTEKİN

103 27*****46 EMANET ÇAM

104 33*****50 HAMDULLAH URTEKİN

105 24*****90 YILDIZ YALÇINKAYA

106 20*****50 SULTAN KAHRAMAN

107 43*****62 NURTEN DENGİZ

108 26*****20 CEMİLE AKKOYUN

109 66*****16 AZİZ YİĞİT

110 27*****14 ALİ PULAT

111 56*****40 ABDULKAHAR ÖRNEK

112 46*****24 İMRAN BUDAK

113 34*****70 SELMA KAYMAZ

114 60*****20 ZAHRA ADSIZ

115 30*****80 TÜRKİYE BAYIR

116 54*****90 CUMA KEREN

117 29*****88 TUĞBA EKİN

118 14*****42 HIDIR KİRİS

119 14*****14 AYŞE KILIÇ

120 35*****88 MÜZEYYEN GÜNGÖR

121 27*****28 ZEYNETTİN ÖRNEK

122 46*****80 YILDIZ AKSOY

123 36*****06 MUKADDES YILDIZ

124 19*****56 BEHYEDDİN EROL

125 61*****96 REHİME ACAR

126 50*****06 ADDULE KAHRAMAN

127 37*****52 LEYLA ÇAĞRI

128 26*****36 SEHER AKBACI

129 59*****24 REŞİT EFE

130 16*****08 ALİ ABLAY

131 47*****82 YÜKSEL KİRAZLI

132 38*****36 ZÜLEYHA TEKİN

133 55*****04 DERYA YILDIRIM

Artuklu İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Yedek Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 46*****14 HATİCE ALKANOĞLU

2 32*****48 EMEL KARATAŞ

3 31*****12 DENİZ YALÇINKAYA

4 47*****72 İBRAHİM ÇAKAR

5 65*****66 SULTAN YÜŞ

6 31*****34 SEYFEDDİN NAS

7 36*****50 SULTANE BAĞIŞ

8 27*****76 GÜLCAN AKİLLİ

9 62*****68 DAVUT DEMİR

10 29*****16 TÜLİN AKSOY

11 22*****72 ESRA ETİ

12 59*****04 SULTAN YILDIRIM

13 59*****46 BİRCAN BAŞÇI

14 57*****70 HALİME ÖTÜN

15 14*****54 SELMA ŞİMDİ

16 40*****52 CEYLAN AYDIN

17 57*****06 FATİME YÜCEL

18 63*****26 MÜNE BULUT

19 14*****00 RAMAZAN ARAZ

20 13*****78 AHMET SAMANCI

21 17*****70 AYŞE ERKAR

22 27*****34 MUZAFFER ÖZDEMİR

23 18*****72 FİKRİ ELALMIŞ

24 62*****82 CEYLAN EFE

25 63*****68 ŞERİFE SEBUKTEKİN

26 39*****86 CEMİLE ANDİNÇ

27 59*****84 FATİME GÜNEŞ

28 57*****28 MÜNEVVER ARAZ

29 28*****24 KATİBE CETE

30 43*****74 BEŞİR ÇAMÜRDAŞ

31 28*****52 HIDIR ALTINKAYA

32 37*****18 MÜZEYYEN ABATAY

33 47*****66 BAHAR BAĞÇİ

34 36*****04 HAMDİYE AKBACI

35 20*****96 SADİYE İMAMOĞLU

36 13*****72 MEHMET ŞİMDİ

37 55*****20 NAZLI SÜMER

38 37*****92 ÖZLEM GÖKBAŞ

39 65*****40 MEHMET GÜNEŞ

40 35*****52 İBRAHİM ÜRÜN

41 30*****36 KUDRET KARATAŞ

42 16*****44 DİLEK GÜNGÖR

43 48*****68 GÜNEŞ ÇİFTSÜREN

44 25*****04 HALİL ERSAN

45 35*****56 VEYSİ SAKIZOĞLU

46 26*****56 ŞEYHMUS ATLI

47 38*****74 EMİNE AKDEMİR

48 39*****52 BEYAZ BAĞIŞ

49 58*****44 SERVET NAYIROĞLU

50 14*****46 ORHAN ÖZÜNAL

51 20*****58 FATMA ÖNCEL

52 36*****14 AFİTAM CÜN

53 54*****44 ŞÜKRİ MARIK

54 55*****06 UMRAN SİNÇE

55 52*****06 NURCAN BUMANHAN

56 19*****08 SÜLEYMAN AYNA

57 17*****70 EKREM ÇAKIR

58 33*****90 DAVUT AKBACI

59 16*****28 BUŞRA DİLEK

60 42*****32 ZEKİ ÇELİK

61 31*****72 DAHHAM VESKE

62 38*****62 AYŞE DİNÇ

63 11*****28 ZEYNEP AYHAN

64 21*****36 FİRYALE AYHAN

65 31*****80 ZEYNEP ARSLANHAN

66 28*****26 SEVGİ DEVRİMCİ

67 17*****28 ELİF ARSLAN

68 14*****26 EMİNE ACABEY

69 66*****80 HASAN OLĞAÇ

70 21*****40 LEYLA ALAN

71 23*****90 RIDVAN CIRIK

72 51*****68 FATMA OZAN

73 51*****88 SORGÜL ÖZTÜRK

74 50*****86 AYŞE ÇELİK

75 28*****14 YÜSRA KIRICI

76 27*****94 AYŞEGÜL PEKER

77 51*****18 LEYLA ANDİNÇ

78 18*****76 ADNAN ÇALKAN

79 20*****48 HAMDULLAH SAĞLAM

80 41*****24 MEHMET SALİH DUDU

81 39*****24 EMEL ANDİNÇ

82 32*****84 MEHMET SAİT BAŞ

83 47*****82 YONCA GÜLMEZ

84 44*****86 MEDİNE ERBOĞAN

85 37*****94 EBRU GÖKBAŞ

86 26*****88 HABİB ÇAKAS

87 14*****56 ABDURRAHİM İNAL

88 53*****22 FİDAN YILDIRIM

89 46*****10 PINAR ERSAN

90 14*****62 OSMAN ARSLAN

91 13*****10 HALİME ANDİNÇ

92 52*****00 FUNDA FIRAT

93 27*****76 CANAN GÖNEN

94 27*****72 BURHAN KAYMAZ

95 20*****56 ŞİRİN CELTİZ

96 62*****12 FERİDE GÜRBÜZ

97 45*****64 YUSUF ACAR

98 63*****52 BÜŞRA TOSUN

99 20*****90 HATİCE ABA

100 25*****64 CEMAL ÇAPAT

Midyat İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Yedek Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 49*****28 BEYAZİT BAYAR

2 74*****38 YASEMİN EKİN

3 27*****90 ABBAS AÇIŞ

4 41*****42 EMİNE YEŞİLMEN

5 18*****76 HASAN ÖZMEN

6 43*****04 NURİ APAYDIN

7 74*****70 FİLİZ ÇAKIR

8 59*****50 FERVET DENİZ

9 61*****72 KAHLE SEYİTOĞLU

10 31*****96 GURBET DEMİR

11 44*****44 SEMİRE ÖZGÜL

12 31*****46 GURBET ACAR

13 65*****12 RAMAZAN AKAN

14 54*****90 MERYEM ACUN

15 54*****10 HATİCE AĞIRMAN

16 16*****56 İSMAİL KURUM

17 17*****88 ÖMER AKAY

18 15*****24 ARİFE AKGÜN

19 10*****90 HAMDİYE ÖZTAŞ

20 45*****86 SURİYE ÇAĞLAYAN

21 62*****80 MURAT TÜRKMEN

22 61*****20 ŞEHMUS DAĞ

23 27*****88 SARİYE DAĞ

24 24*****60 MEHMET AKDOĞAN

25 27*****16 NURTEN ATAY

26 44*****20 ÇİÇEK BULUT

27 25*****10 ZEYNEP PEKEDİS

28 23*****62 LEMAN ALKIŞ

29 48*****62 MEHMET EKREM AKAY

30 55*****98 ABDULKADİR KALKAN

31 45*****48 AHMET HAŞİM ATEŞ

32 18*****14 MİZGİN ALBAYRAK

33 11*****72 HÜSNÜYE YILDIZ

34 47*****70 EYYÜP KURNAZ

35 53*****06 GEVRİYE AŞ

36 41*****82 MURAT TURAN

37 26*****40 NACLE KURT

38 27*****16 JİLAN ÖZDEMİR

39 61*****52 İBRAHİM OK

40 62*****98 NESRİN AKINCI

41 70*****16 ZÜLEYHA GÖNENÇ

42 52*****78 AHMET ORHAN AKAY

43 45*****26 HALİME İNAN

44 61*****34 AYŞE GÜL YILMAZ

45 13*****62 ŞEREFETTİN AKPINAR

46 11*****26 FADİYE ŞAHİN

47 30*****36 MENCİ AYDIN

48 36*****24 HASRET AKBULUT

49 43*****48 ŞEYHMUS ALTUNKAYNAK

50 36*****54 AHMET BAYSAL

51 18*****42 SEVİM ASLAN

52 66*****96 HALİME OLUĞ

53 43*****22 ABDÜLKADİR ALTUNKAYNAK

54 76*****66 RANA MUHAMMED

55 17*****20 KADER BAŞTUĞ

56 23*****78 ESRA ORUÇ

57 25*****00 MAHMUT BELKE

58 21*****00 DENİZ DÜZ

59 13*****70 ZEYDAN EKİN

60 52*****46 HALİL ATALAY

61 20*****60 HALİME BAYAR

62 39*****32 HANIME AKPINAR

63 24*****50 NECADDİN ACAR

64 65*****12 SÜHEYLA BÜYÜKKAYA

65 20*****18 ZEYNEP ÖNEN

66 21*****84 HAMİDE ACAR

67 25*****84 ESRA BÜLBÜL

68 34*****14 YASEMİN ŞAHİN

69 34*****46 MEHMET ALTUN

70 23*****46 AHMET BATUR

71 39*****48 HAMDİYE ACUN

72 57*****70 KADRİ KART

73 26*****10 MURAT NAZ

74 27*****06 GÜLCAN TAŞ

75 40*****84 LEYLA FIRAT

76 59*****22 ŞÜKRAN YENİGÜN

77 27*****34 ŞAHİZE ALPSOY

78 10*****52 FATMA ÇELİK

79 49*****10 FEHİME ACAR

80 65*****34 NEZETE ATAÇ

81 26*****08 ŞÜKRÜ AKYOL

82 65*****36 MEHMET AKINCI

83 65*****38 NURE AKAN

84 11*****10 SENA İBRAHİM

Nusaybin İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Yedek Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 19*****82 BETÜL TAYFUR

2 22*****48 MAHMUD GÖKÇE

3 50*****70 DELAL ÇEVİK

4 66*****88 AHMET AKGÜL

5 17*****74 FATMA YILDIZ

6 22*****24 MERYEM ÇEVİK

7 23*****68 İBRAHİM DAĞ

8 11*****22 MURŞİDE ARSLAN

9 31*****50 ŞÜKRİYE AKMAN

10 44*****54 BİLMEZ ASLAN

11 64*****78 ELİF DALKILIÇ

12 30*****18 RAVBİYE HARMAN

13 13*****92 AYNUR YÜCE

14 68*****36 GÜLİSTAN YILDIRIM

15 41*****04 HİKMET YAKAR

16 53*****28 BEDİA SIĞINÇ

17 23*****26 AYCAN LAVENT

18 23*****22 İBRAHİM AKASLAN

19 16*****96 HALİSE KOYUN

20 30*****90 NERİMAN DEMİR

21 10*****40 ZEHRA ORUÇ

22 51*****46 ABDULKADİR ATA

23 10*****68 GÜLDEM BERTAN

24 54*****52 YILDIZ TARKO

25 22*****16 SÜLEYMAN AYDIN

26 47*****60 NAİLE ALTAN

27 47*****48 CANDAN ŞÜKÜR

28 36*****76 GÜLŞEN ÇİÇEK

29 44*****06 ŞİLAN TUAÇ

30 30*****72 SOSİN AKMAN

31 24*****88 RUKEN ÖZDEMİR

32 11*****26 İREM ÇETİN

33 49*****92 DOĞAN ÇAĞIR

34 54*****76 KEZİBAN İNAL

35 56*****66 HANİFE EMRE

36 65*****06 MEHMET LATİF ERİCEK

37 25*****04 LAYLA UĞUREL

38 63*****82 AHMET ADAL

39 30*****36 BERİTAN AKMAN

40 38*****68 AZİZE ÇİÇEK

41 51*****80 BEDİA BOZKURT

42 34*****58 AZİZE ÇAKIR

43 46*****44 MEHMET EMİN ŞAŞMAZ

44 24*****08 MEHMET MEHDİ AKAD

45 35*****82 MEHMET MEŞE

46 33*****50 HASAN AL

47 42*****22 BUŞRA TAŞ

48 65*****56 SELAHATTİN CENGİZ

49 35*****42 ZÜLFEN HEYBETOĞLU

50 51*****18 SERDAR KAÇAR

51 27*****28 ŞAHİN DÜZCE

52 39*****08 FIRAT AYDIN

53 40*****72 FATMA ASLAN

54 34*****58 BERİVAN AVCI

55 40*****64 ABDURRAHMAN USLU

56 70*****42 JVAN AHMAD

57 14*****08 HÜSEYİN TUGÜÇ

58 27*****22 ABDÜLKADİR AKYÜN

59 63*****82 ROJDA AKÇİN

60 14*****60 AKİDE BOZDOĞAN

61 43*****70 PERİHAN GÜLEÇ

62 35*****88 AYŞE NUR YAVUZ

63 48*****88 TÜRKAN AKMAN

64 48*****24 EKREM IŞIK

65 32*****48 MEVLÜDE ÇAKMAK

66 39*****64 DİLŞAH AK

67 31*****06 BÜŞRA ERDAL

68 10*****70 NURAN BAKIR

69 18*****32 MEHMET SELİM AKGÜN

70 37*****32 GÜLTEN AYHAN

Derik İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Yedek Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 36*****14 MUSA ÖTÜNÇ

2 60*****88 RAFİA GÜNGÖRÜR

3 58*****46 MENAL KARABAT

4 49*****96 KADRİYE SÜER

5 34*****20 MEHMET SELİM ABA

6 47*****60 MUKADDES ÖNEN

7 18*****98 SONGÜL YILDIRIM

8 57*****70 SONGÜL MEYVAÇİ

9 18*****38 ZİNİ AÇAN

10 20*****88 SEDAT ARSLAN

11 65*****22 ZAHİDE KURT

12 13*****40 HAYRİYE ÖTÜNÇ

13 18*****88 SULTAN ÖZCAN

14 31*****76 MEDİNE ÇELİK

15 35*****30 MAHİDE DEMİR

16 31*****28 MEKKİYE YAPIŞTIRAN

17 19*****54 FARAÇ ÇELİK

18 36*****74 BEYAZ KAYA

19 20*****06 SACİDE AKTAŞ

20 37*****52 MEHDİYE ABA

21 38*****92 MEHMET YAŞAR

22 46*****04 SEVİM TAĞ

23 16*****38 BURHAN KABAK

24 36*****78 HAMDİYE BAŞARAN

25 36*****54 SULTAN ABA

26 55*****74 MERAL BEŞEREN

27 12*****00 ZİNET GÜNGÖRÜR

28 20*****08 MELİKE İSMAİLOĞLU

29 14*****10 MAHMUT ARSLAN

30 43*****94 BOZİ ALACABEK

31 21*****74 REMZİYE DEDE

32 20*****34 AZİZE ÇİFTÇİ

33 45*****40 NEJLA IŞIK

34 44*****14 NEJLA AKTAŞ

35 38*****96 HAMDULLAH DURĞUT

36 34*****28 AMİNE TEKİN

37 28*****38 HAMDİYE KAYA

38 57*****48 MELEK ÇAĞIRDAN

39 60*****90 GALİBE HATAPOĞLU

40 22*****78 SİHAM ADAL

41 58*****46 RUKEN AÇAR

42 33*****28 MÜHTERREM EMLÜK

43 35*****68 GÜLTEN OVSEME

44 14*****22 NECMİYE ARSLAN

45 65*****50 AMİNE DİNÇ

46 47*****74 GÜLSEREN EKİN

47 64*****90 ABDULBASİT ÖZELYILDIZ

48 12*****66 GÖZDE OVSEME

49 54*****08 RAMAZAN TAMUR

50 21*****22 SERDAR AKSOY

51 12*****60 KOÇER BÜRKE

52 34*****44 RAHİLA DEMİR

53 41*****82 SONGÜL KAR

54 15*****90 FATMA DEDE

55 51*****96 SAİME DAĞLIK

56 13*****84 SERVET AYAS

57 39*****40 SABRİNA İŞİK

58 41*****52 MÜZEYYEN ÖLÇER

59 65*****06 AZİZE ER

60 58*****88 LEVENT MEYVECİ

61 51*****68 SEMRA KARACA

62 63*****88 CELİLE ÖTEN

63 57*****92 HALİDE ACET

64 29*****08 SONGÜL MALGİR

65 11*****02 HANSE ÇELİK

Mazıdağı İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Yedek Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 55*****66 ŞEYHMUS KAYA

2 29*****46 NADİLE DEMİR

3 10*****74 TUBA SEYHAN

4 29*****08 AYŞE KARAKUZU

5 29*****98 MAŞALLAH DEMİR

6 21*****14 MELEK EKTİREN

7 30*****52 SEFER DEMİR

8 40*****50 ZEHRA AKSOY

9 53*****44 MELİHE YAVUZ

10 48*****10 GÜLTEN DÜKEN

11 18*****30 KİYMET KALIN

12 24*****74 NAGEHAN DAMLA YILMAZ

13 59*****14 MEDİNE ÖZTEMEL

14 29*****34 AZİZ YILMAZ

15 14*****26 NEYULA ÖNEN

16 32*****36 ZEYNEP YILMAZ

17 45*****00 ASKERİ DİNİCİ

18 57*****88 AMİNE ER

19 46*****28 SAYCAN DİNİCİ

20 48*****00 REVŞAN YARDIMCI

21 44*****74 EMİNE ÖZMEZ

22 18*****06 NEVROZ KAPÇAK

23 41*****84 FATMA EMLEK

24 30*****08 NERMİN ARPA

25 44*****48 HİDAYET BAŞARAN

26 41*****84 HALİME DELEK

27 56*****28 MEHMET REŞİT MUSTAFAOĞLU

28 52*****18 LEYLA DİLEK

29 61*****68 EMİNE TUR

30 16*****80 HÜSNÜGÜL NAĞAŞ

31 12*****14 SEDRETTİN KAYA

32 10*****60 ROJDA DEMİR

33 37*****62 YAZI DEMİR

34 14*****90 ZEYNEP İŞIK

35 11*****94 EMİNE SANCI

36 20*****06 ELİF UYAN

37 44*****56 ŞEMSE KAYA

38 19*****50 SEVGİ ŞAN

39 54*****58 EMİNE TİTİZ

40 12*****22 TEVRAT YILMAZ

41 41*****76 HANDAN AKTAŞ

42 25*****72 ZEYNEP YASAN

43 12*****44 MEVLÜDE KAYA

Savur İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Yedek Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 47*****10 MEHMET NUR GÜLTEKİN

2 10*****66 YUSUF ASKAY

3 20*****00 ASLI GÖK

4 65*****74 LEYLA GÜLTEKİN

5 58*****08 HASAN ÖKMEN

6 30*****08 AHMET YÜKSEL

7 56*****46 DOĞAN ULUĞ

8 64*****32 CAFER ADIGÜZEL

9 23*****94 SUPHİYE AKGÜL

10 38*****52 BAHAR BAYRAK

11 62*****22 AHMET ŞİMŞEK

12 56*****72 RAHİME ÇOBAN

13 16*****56 HENE SALMAN

14 46*****20 ESMA SİNCAR

15 51*****80 MUSTAFA GÖKALP

16 66*****14 HİKMET SİNCAR

17 42*****14 HADİCE ETYEMEZ

18 38*****94 SABİHA ATAŞ

19 39*****82 BEHİYE TAŞPINAR

20 20*****10 AHMET ÇELİK

21 28*****96 ABDULKADİR KARAKAŞ

22 19*****88 SONGÜL İPEK

23 33*****06 HÜSEYİN YONTÜRK

24 38*****22 FİGEN ASLAN

25 35*****70 ARİF TUNÇ

26 23*****76 MEHMET KARADAĞ

27 42*****12 HABİP BAYRAK

28 18*****36 CAHİDE KURTULDU

29 16*****74 ZEYNEP SALMAN

30 38*****00 SAMİ BASINÇ

31 38*****68 MEHMET KABAK

32 17*****76 HİLMİ TAR

33

Dargeçit İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Yedek Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 41*****74 FATMA GEZİCİ

2 29*****18 AHMET YEŞİLMEN

3 20*****28 SELVA ÇINAR

4 31*****72 MUHABERE SEYHAN

5 41*****34 HAZNİ KESKİN

6 33*****28 MENCİ DİNÇ

7 10*****08 ABDULHAKİM UNAY

8 39*****42 MEHMET NURİ ASLAN

9 10*****88 SIRAÇ AKSOY

10 11*****44 RUKEN KAYA

11 55*****44 MAHSUM VURAL

12 48*****28 HATİCE KOÇAK

13 55*****26 EDİBE VURAL

14 28*****26 SELİME ÇELİK

15 26*****34 AZİZE AYAZ

16 51*****36 GURBET AKKURT

17 40*****66 DELAL AYDOĞAN

18 14*****48 NAZMİYE AKMAN

19 24*****88 ŞÜKRAN DEMİR

20 59*****94 RIDVAN DEMİR

21 35*****18 OYA AYDOĞAN

22 18*****58 MEDİNE DEMİRTAŞ

23 59*****92 MEVLÜDE AŞKAN

24 30*****10 SULTAN AKYÜZ

25 17*****10 ABDULHALİM GÜNEL

26 11*****80 LEYHAN AKTAŞ

27 11*****50 ŞEMSA AKYÜZ

28 33*****78 MUHBET UÇAN

29 36*****52 MAŞALLAH ARSLAN

30 48*****20 GÜLTEN AYAZ

31 17*****86 NESİME GÜNEL

32 34*****02 YUSUF ERGİN

33 63*****88 SULTAN ŞAHİN

34 58*****38 MÜNTEHA UNAY

Ömerli İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Yedek Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 32*****54 AHMET POYRAZ

2 21*****04 HALİME ACAR

3 17*****28 EKREM GEYİK

4 24*****14 MEHMET ZEKİ ER

5 47*****30 GURBET ARSLAN

6 60*****98 KADRİ YILDIZ

7 25*****88 MUSA TUNÇ

8 20*****76 MERVE ÖZDEMİR

9 45*****08 VEYSİ KOLCU

10 47*****48 MEHMET MAHSUM ÖZGÜLTEKİN

11 23*****18 SITKİYE ALPASLAN

12 48*****26 MEHMET MAHSUM AKYOL

13 63*****44 GÜLSÜM ÇALIŞIR

14 47*****68 ŞEMDİN ÖZGÜLTEKİN

15 26*****02 SEYFETTİN ÖZDEMİR

16 36*****80 ÇİĞDEM DOĞAN

17 22*****60 AYŞE AKDOĞAN

18 41*****70 İBRAHİM ÜREN

19 23*****46 FERAT GENÇ

20 47*****10 BİLAL GÜMÜŞ

Yeşilli İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Yedek Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 59*****00 İPEK KALAY

2 49*****34 MELİHAT SAVAŞ

3 57*****44 TAHSİN ARAZ

4 41*****60 NERİMAN OPUŞ

5 25*****40 VATHA ÇOKAN

6 32*****72 ALİ ÖZKOÇ

7 58*****88 NEZİHE GÖVEN

8 38*****16 SENİYE AKHUN

9 46*****56 MURAT BAT

10 48*****72 MERYEM ACAR

11 29*****76 SADETTİN MANKAN

12 36*****40 LÜTFİ ÇELEBİOĞLU

13 43*****42 HATİP KURŞAT

14 62*****54 MEHMET SELİM NAMA

15 23*****46 ŞÜKRAN TARHAN

16 44*****58 KADRİYE ATIŞ

17 60*****10 HÜLYA MOCU

18 48*****86 ELMAZ ACAR

19 25*****52 FAHREDDİN SENÜK

20 33*****90 MEHMET ATA ADSIZ




YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Mardin'de trafik kazası: 2 yaralı

Mardin'in Nusaybin ilçesinde sürücüsünün direksiyo [...]

1 gün önce...

Millî Eğitim Bakanlığı'ndan LGS ve YKS açıklaması

Millî Eğitim Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "L [...]

1 gün önce...

Mardin'de kısıtlamanın kalkmasının ardından yoğunluk başladı

Mardin'de sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesiy [...]

1 gün önce...

Mardin’de 434 aileye ayni ve nakdi yardım ulaştırdı

İnsani yardım çalışmalarına devam eden Mardin Umut [...]

1 gün önce...

Mardin Ovası’nda tarım arazilerinin imara açılmasının önüne geçilecek

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, Mezopotamya Ovası’n [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar