İyi Parti Midyat'ta Demir'e Emanet

İyi Parti Midyat'ta Demir'e Emanet
01 Mayıs 2018 Salı Saat 22:51 0

İyi Parti, Süleyman Akar’ın başkanlığında Mardin'deki kuruluş çalışmalarına da devam ediyor.

İyi Parti Başkanı Akar, İyi Parti Midyat İlçe Başkanlığına İşadamı Abdulcelil Demir'i İlçe teşkilatını kurmak için Midyat ilçe başkanı olarak atadığını söyledi.
Midyat İlçe Başkanlığına atanan Demir'i tanıtan İyi Parti İl Başkanı Süleyman Akar, “Midyat iyi olacak” dedi.
Akar, Genel Başkan Meral Akşener’in öncülüğünde yürütülen çalışmalar sonucunda İyi Parti’nin Türkiye siyaset sahnesindeki yerini aldığını söyledi. İyi Parti’nin Türkiye siyasetinde yaşanan tıkanıklığı aşmak için tek seçenek olduğunu anlatan Akar, “İki kutuplu, bölünmüş bir siyasetin acısını ülke olarak yaşıyoruz. Kutuplaşmış seçmen kitlesini tam merkezde yer alan bir siyasi partinin kucaklaması gerekiyordu. İyi Parti milletimizin çeşitli renklerini bir araya getiren, merkez siyasete dinamik kazandıracak tek partidir. Bu kutuplaşmış, milletimizi ayıran siyaseti bitirmek ve milletimizin her rengini kucaklamak için yola çıktık. Ülkemizin her yerinde gördüğümüz ilgi, Genel Başkanımız Meral Akşener’e gösterilen teveccüh ülkemizin aydınlık geleceği için hepimize umut vermektedir. MİDYAT ilçe teşkilatımızın büyük başarılara imza atacağına inanıyoruz. Tüm yol arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Her şey iyi olacak” dedi.

1980 Midyat doğumlu olan İyi Parti midyat İlçe Başkanı İşadamı Abdulcelil Demr ise ülke olarak Cumhuriyet tarihinin en sıkıntılı günlerinin yaşandığını söyledi. Toplumsal kutuplaşmanın arttığını, siyasi rekabetin siyasi hasımlık haline dönüştüğünü, bu nedenle korku ve endişe halinin topluma hakim olduğunu anlatan Demir, "Böyle bir durumu milletin kaderi olarak kabul etmeyenler, Meral Akşener’in genel başkanlığında 25 Ekim 2017 tarihinde Ankara’da toplanarak, Türkiye Milleti’ne yeni bir çıkış yolu gösterdiler, Türkiye Milleti’ne yeniden umut oldular ve adını da İyi Parti koydular. İYİ bir TÜRKİYE için varız. İYİ bir TÜRKİYE için buradayız. İyi bir Türkiye için yola çıkıyoruz. İyi bir Midyat için yola çıkıyoruz. Midyat Parti binamız Midyat Estel Arasinda Hukumet Konagı karsisinda acacaz donanımı Tabellasi en kisa zamanda takilacak Guclu dinamik bir kadro ve %15 kadın kontejanimizla merkezindeki parti binamızı da hızlı bir şekilde donatarak, önümüzdeki günlerde sizleri ve tüm vatandaşlarımızı binamızda misafir edecek hale getireceğiz.”dedi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Kesintisiz Enerji için muhtar ve çiftçilerle görüştüler

Dicle Elektrik Dağıtım A. Ş. Mardin İl Müdürü Hali [...]

1 gün önce...

Milletvekillerinden, Rektör Özcoşar’a Ziyaret

Ak Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı [...]

1 gün önce...

Belediye, Yaşlıları Evlerinde de Yalnız Bırakmıyor

Derik Belediyesi tarafından yalnız ve bakıma muhta [...]

1 gün önce...

Mardin Fosfatspor Umut Dağıttı

Mardin Fosfatspor, Afyon kampında karşılaştığı İst [...]

1 gün önce...

Mardin Tıp Fakültesini Hak Etmiyoru mu?

Dr. Mustafa Tekçe, Mardin'e kurulacak TIP Fakültes [...]

23 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar