Jandarma Dedektifleri Hırsızları Yakaladı!

Mardin’in Artuklu ve Kızıltepe ilçelerinde meydana gelen iki farklı hırsızlık olayının şüphelileri Jandarmanın Dedektifleri “JASAT” (Jandarma Suç Araştırma Timi) tarafından yakalandı.

GÜNCEL
PAYLAŞ:

Edinen bilgilere göre, Artuklu ilçesi Ortaköy Mahallesi mevkiinde bulunan özel bir şirkete ait baz istasyonunun jeneratörü kimliği belirsiz kişilerce çalındı. Olay yerine intikal eden JASAT ekiplerinin çevrede bulunan kameralarda yapmış olduğu incelemeler ve istihbari çalışmalar sonucu eşgal ve kimlik tespiti yapılan şüpheliler yapılan operasyon sonucu çaldıkları jeneratör ile Yeşilli İlçesinde kıskavrak yakalanarak gözaltına alındı.

Bir diğer hırsızlık olayının şüphelisi de Kızıltepe İlçesinde jandarmanın çalışmaları sonucu yakalandı. Büyükboğazı İlkokulunun bakır paratoner kablosunu keserek çalan hırsız jandarmanın takibi ile yakalanarak gözaltına alındı.

Jeneratör hırsızlığı şüphelileri C.S ve C.İ ile bakır paratoner kablo hırsızlığı şüphelisi L.K.'nın jandarmadaki işlemlerinin bitmesine müteakip adlı makamlara sevk edileceği öğrenildi.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle