Kardeşlerim bugün mü? Kardeşlerim dizisi hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? Hangi gün yayınlanıyor?

Bundan yaklaşık iki ay önce tanıtımı yapılan Kardeşlerim dizisi geniş kitleler tarafından sevilerek izleniyor. Peki Kardeşlerim dizisi bugün hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanacak? 10. bölüm ne zaman yayınlanacak?

TELEVİZYON
PAYLAŞ:

KARDEŞLERİM DİZİSİ HANGİ KANALDA?

Kardeşlerim dizisi ATV kanalında yayınlanıyor. Şimdiye kadar oldukça başarılı rakamlara ulaşan dizide her şey yolunda gidiyor. Son gelen haberlere göre ATV kanalı Kardeşlerim dizisine oldukça pozitif yaklaşıyor. Bunun bir sebebi Perşembe günü yayınlanmasına karşılık rakiplerine oranla önemli reytingler alması.

KARDEŞLERİM DİZİSİ HANGİ GÜN, SAAT KAÇTA YAYINLANIYOR?

Kardeşlerim dizisinin müdavimleri dizinin ne zaman ve saat kaçta yayınlandığını merak etmeye başladı. Bu nedenle arama motorlarında bu doğrultuda sorgulamalar yapılıyor. Kardeşlerim dizisi ATV kanalında her Cumartesi günü saat 20:20'de yayınlanıyor.

KARDEŞLERİM 13. BÖLÜM NE ZAMAN?

Kardeşlerim dizisinin bir sonraki bölümü olan 13. bölümün ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Dizi rutin olarak her Cumartesi yayınlandığı için 13. bölümü de 15 Mayıs 2021 Cumartesi saat 20:20'de yayınlanacak.

KARDEŞLERİM 13. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

KARDEŞLERİM DİZİSİ KONUSU NE ANLATIYOR?

Başrollerini Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk’un paylaştığı Kardeşlerim, herkese ve her şeye rağmen kopmayan, düştükçe birbirine tutunup yeniden ayağa kalkan gençlerin umut dolu öyküsünü ekranlara getirecek. Yapımını NGM’nin, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin üstlendiği ve senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı Kardeşlerim, aile olmayı, kardeş olmayı, doğruyu yanlışı, varlığı ve yokluğu anlatıyor.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle