Kasaba Doktoru ne zaman, hangi kanalda yayınlanıyor? Kasaba Doktoru dizisi konusu ne, hangi gün, saat kaçta oynuyor?

TRT 1'in yeni sağlık dizisi Kasaba Doktoru ilk bölümünün ardından merakla araştırılmaya başlandı. Peki, Kasaba Doktoru dizisinin ne zaman yayınlanıyor? Kasaba Doktoru saat kaçta başlıyor? Kasaba Doktoru hangi kanalda, hangi gün oynuyor? Kasaba Doktoru konusu ne? Kasaba Doktoru oyuncuları kimler? Kasaba Doktoru uyarlama mı? İşte Kasaba Doktoru hakkında merak edilenler...

TELEVİZYON

TRT 1'in yeni sağlık dizisi Kasaba Doktoru ilk bölümünün ardından merakla araştırılmaya başlandı.

Peki, Kasaba Doktoru dizisinin ne zaman yayınlanıyor? Kasaba Doktoru saat kaçta başlıyor? Kasaba Doktoru hangi kanalda, hangi gün oynuyor? Kasaba Doktoru konusu ne? Kasaba Doktoru oyuncuları kimler? Kasaba Doktoru uyarlama mı?

İşte Kasaba Doktoru hakkında merak edilenler...

KASABA DOKTORU DİZİSİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Kasaba Doktoru dizisi yeni bölümü ile TRT1'de 24 Haziran Cuma (bugün) izleyicisiyle buluşacak.

KASABA DOKTORU DİZİSİ HANGİ KANALDA BAŞLADI?

Kasaba Doktoru dizisinin ilk bölümü ile 8 Nisan 2022 tarihinde TRT 1'de yayınlandı.

KASABA DOKTORU DİZİSİ KONUSU

Yolları şehre uzak Uluçınar Hastanesi'nde kesişen üç idealist doktorun öyküsünü anlatacak olan dizinin başrol oyuncularından Deniz Can Aktaş, dizide genç Doktor Ömer karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Cesur ve inatçı bir karakter olan Ömer, babasını kaybettikten sonra doktor olmaya karar vermiş ve mesleğine duyduğu aşk sayesinde geleceği parlak bir hekim olarak sivrilmiş genç bir doktor.

Yaşadığı olaylar neticesinde kendini Uluçınar Hastanesi'nde bulan Ömer, burada aşık olduğu Leyla ve usta cerrah Hakan ile birlikte hayatını tümüyle değiştirecek bir hikayeye dahil olacak.

KASABA DOKTORU DİZİSİ OYUNCULARI

Kasaba Doktoru dizisi oyuncuları arasında

yer alıyor.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle