Kaybolan çiftin aracı terk edilmiş halde bulundu

Kaybolan çiftin aracı terk edilmiş halde bulundu
21 Aralık 2019 Cumartesi Saat 15:27 0

Kızıltepe ilçesinde, Perşembe gününden beri kayıp olan Veysi ve Fatıma Akbulut çiftinin aracı terk edilmiş halde bulundu. Baba Mahmut Akbulut sırra kadem basan oğlu ve gelininin bulunmasını istiyor.

Edinilen bilgiye göre 31 yaşındaki Veysi ve 27 yaşındaki Fatıma Akbulut çifti 2 çocuğuyla birlikte Mersin'den Kızıltepe ilçesine geldi. Akbulut çifti, perşembe günü alışveriş için çarşıya çıktı. İddiaya göre, Veysi Bulut, kayınpederini cep telefonundan arayarak birilerinin kendilerini takip ettiğini söyledi ve telefonu kapattı. Yakınları Akbulut çiftinden haber alamadıktan sonra durum polis ekiplerine bildirildi. Polis ekipleri Perşembe gününden beridir kayıp çifti arıyor.

GÖZYAŞLARI İÇİNDE ANLATTI

Kızıltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü Cumhuriyet Polis Merkez Amirliği önünde evlatlarından gelecek müjdeli haberi bekleyen Baba Mahmut Akbulut, göz yaşları içerisinde gazetecilere açıklamalarda bulundu. Akbulut, “Sayın Cumhurbaşkanımızdan, valimizden, emniyetten rica ediyorum bütün devlet imkanlarını seferber edilmesini rica ediyorum” dedi.

HASARLI HALDE BULUNDU

Veysi Akbulut’un kardeşi Mahsum Akbulut ise “Bundan iki gün önce Kızıltepe’ye geldik. Sabah yola çıktık geceleyindi kayın pederindeydik. Abim kayın pederinin evinde dışarı çıkasını istedi ve arabanın anahtarını aldı yengemle beraber dışarı çıktı. Ben de onlara anahtarı verdim. Çıktılar sonra onlara ulaşamadık. Çarşıya çıkmışlar sonra polisler arabayı bu halde buldu. Araba iki tarafından da sıkıştırılmış gibi. Yetkililerden ağabeyim ve yengemin bulunmasını istiyoruz” diye konuştu.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Kızıltepe operasyonundan 4 tutuklama kararı

Kızıltepe’de, PKK/PYD üyelerinin ülkeye yasa dışı [...]

1 gün önce...

Ulusal bir gazete daha kapandı

Türkiye'nin yazılı basın eserlerinden biri daha bu [...]

1 gün önce...

Maddi durumu yetersiz ailelere yardım

Midyat İlçe Jandarma Komutanlığı personelleri, mad [...]

1 gün önce...

Buz pisti bir ayda 22 bin çocuğu ağırladı

Mardin Valiliği ve Mardin Büyükşehir Belediyesi ta [...]

1 gün önce...

Ömer ameliyat olmazsa gözlerini kaybedecek

Nusaybin'de halk arasında tavukkarası hastalığı ol [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN