Kaybolan çiftin aracı terk edilmiş halde bulundu

Kaybolan çiftin aracı terk edilmiş halde bulundu
21 Aralık 2019 Cumartesi Saat 15:27 0

Kızıltepe ilçesinde, Perşembe gününden beri kayıp olan Veysi ve Fatıma Akbulut çiftinin aracı terk edilmiş halde bulundu. Baba Mahmut Akbulut sırra kadem basan oğlu ve gelininin bulunmasını istiyor.

Edinilen bilgiye göre 31 yaşındaki Veysi ve 27 yaşındaki Fatıma Akbulut çifti 2 çocuğuyla birlikte Mersin'den Kızıltepe ilçesine geldi. Akbulut çifti, perşembe günü alışveriş için çarşıya çıktı. İddiaya göre, Veysi Bulut, kayınpederini cep telefonundan arayarak birilerinin kendilerini takip ettiğini söyledi ve telefonu kapattı. Yakınları Akbulut çiftinden haber alamadıktan sonra durum polis ekiplerine bildirildi. Polis ekipleri Perşembe gününden beridir kayıp çifti arıyor.

GÖZYAŞLARI İÇİNDE ANLATTI

Kızıltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü Cumhuriyet Polis Merkez Amirliği önünde evlatlarından gelecek müjdeli haberi bekleyen Baba Mahmut Akbulut, göz yaşları içerisinde gazetecilere açıklamalarda bulundu. Akbulut, “Sayın Cumhurbaşkanımızdan, valimizden, emniyetten rica ediyorum bütün devlet imkanlarını seferber edilmesini rica ediyorum” dedi.

HASARLI HALDE BULUNDU

Veysi Akbulut’un kardeşi Mahsum Akbulut ise “Bundan iki gün önce Kızıltepe’ye geldik. Sabah yola çıktık geceleyindi kayın pederindeydik. Abim kayın pederinin evinde dışarı çıkasını istedi ve arabanın anahtarını aldı yengemle beraber dışarı çıktı. Ben de onlara anahtarı verdim. Çıktılar sonra onlara ulaşamadık. Çarşıya çıkmışlar sonra polisler arabayı bu halde buldu. Araba iki tarafından da sıkıştırılmış gibi. Yetkililerden ağabeyim ve yengemin bulunmasını istiyoruz” diye konuştu.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Deva Partisi Midyat kongresini gerçekleştirdi!

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Mardin'de kongr [...]

1 gün önce...

Ömerli ilçesinin alt yapısı yenilenecek

Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İd [...]

22 saat önce...

Vefa borcunu ödemek için memleketine 5 yıldızlı otel yaptırdı

Pandemiye rağmen kendi memleketine 5 yıldızlı otel [...]

19 saat önce...

AK Partili Gençlerde Kongre Heyecanı

AK Parti Gençlik Kolları’nda, 6. Olağan Kongre Sür [...]

1 gün önce...

Koronavirüs Felce Neden Olabilir

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgı [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN