Kaymakamdan öğrencilere ziyaret

Kaymakamdan öğrencilere ziyaret
18 Kasım 2011 Cuma Saat 12:49 0

Derik Kaymakamı Trafik Kazasında Ölen Öğrencilerin Ailelerini Ziyaret Etti

Derik ilçesi Atlı köyü Gündoğdu mezrasında bulunan Yavuzlar İlköğretim Okulu öğrencilerini taşıyan servis aracının kaza yapması sonucunda ölen iki öğrencinin ailelerine başsağlığı dileklerinde bulunan İlçe Kaymakamı Hüseyin Avcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Ek, yaralı olan öğrencileri ve okuldaki sınıflarını ziyaret etti.
İlçe Kaymakamı Hüseyin Avcı, "Allah bu tür olayların bir daha yaşatmasın. İki yavrumuzu kaybetmenin acısını yaşıyoruz. Mekanları cennet olsun. Ailelerine başsağlığı diliyor ve yaralı öğrencilerimize acil şifalar diliyorum" dedi

Yaklaşık 10 gün önce Derik Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde taşımalı eğitim yapan 01 SJ 740 plakalı okul servis aracı Derik Atlı köyü mezrasından aldığı öğrencileri Yavuzlar İlköğretim Okulu`na götürürken İpek yolu Derik üçyolu yakınlarında 47 DD 356 plakalı TIR aracıyla çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında, 14 öğrenci taşıyan okul servis aracında bulunan öğrencilerden Diyadin Bilen ile Abdurrahman Bilen ölürken, Leyla Bilen, Vedat Bilen, Kahraman Bilen ve Mustafa Bilen de yaralanmıştı.Öğrenciler ölen arkadaşlarının sıralarına çiçek bırakarak onlarını unutmadıklarını ve şimdiden çok özlediklerini dile getirdiler.

Kazada ağır yaralanan Leyla Bilen adlı öğrenciyi evinde ziyaret eden Kaymakam Avcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Ek, minik Leyla`ya yeni bir yatak ve odasının hijyenik olması için gerekli malzemelerinin alınacağının alınacağını ve ailenin tüm ihtiyaçlarının en kısa sürede tedarik edileceğini söyledi. İlçe Kaymakamı Hüseyin Avcı ayrıca kazada hayatını kaybeden öğrencilerin ailelerini ziyaret ederek baş sağlığı dileğinde bulundu.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Unutulmaz bir aşk hikayesi Hasen'e Mala Musa û Hedikê

Kızıltepe’ye bağlı Uzunkaya Köyü vardır. Eski ismi [...]

11 saat önce...

Korkunç iddia: Amerikalı Profesör koronavirüsü laboratuvarda üretip Çin'e sattı

ABD Adalet Bakanlığı, Harvard Üniversitesi Kimya v [...]

1 gün önce...

Bakkalın veresiye defterini bu sefer imam kapattı

Bir din görevlisi, bakkalın veresiye defterindeki [...]

3 saat önce...

Başkan Şahin’den, Kaldırım Müjdesi

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, yolların ve k [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar