Kazalara Davetiye Çıkaran O Yolda Çalışmalara Başlandı

Kazalara Davetiye Çıkaran O Yolda Çalışmalara Başlandı
17 Temmuz 2019 Çarşamba Saat 12:52 0

Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı’nın talimatlarıyla Mardin Devlet Hastanesi ve Mardin AVM arasında yer alan yol yeniden yapılıyor.

Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, daha önce kazalara sebep olan Mardin Devlet Hastanesi ile Mardin AVM arasında bulunan yüksek yolun standart koda indirmek üzere çalışmalara start verildi. Şehir içi ve okul servisi ulaşım güzargahı olarak da kullanılan yolda ulaşımın daha rahat sağlanması için daha önce de şikayetlere konu olan yolla ilgili yapılacak çalışmaları teknik ekiple birlikte inceleyen Başkan Tutaşı, İlçemizin sorunlarını biliyor ve çözümleri için hemşehrilerimizi mutlu edecek, daha her anlamda daha huzurlu ve yaşanılabilir bir ilçe oluşturmak için çalışıyoruz” dedi.

Artuklu Belediyesi ilçenin sorunlarını bilen bir yapıda çalışmalar yapıyor. Görülen bütün sıkıntılara müdahale eden Belediye, bir sorunun daha bitmesi için çalışmalara başladı.

Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Tutaşı, “Artuklu’da vatandaşlarımızın beklentilerine yönelik yoğun bir çalışma içindeyiz” dedi. Tutaşı bir problemi daha bitirmek için harekete geçtiklerini kaydederken şunları dile getirdi: “Belediyemiz ciddiyetle ve fedakarlıkla ilçemizin birçok noktasında sahada yer almaktadır. Şahsım da sürekli sokaklarda ve sorunları yerinde görmektedir. Bu sayede ilçemizin sorunlarını bitirmek için çalışmalarımızı daha da hızlandırmaktayız. Bu bağlamda bir sıkıntının daha bitmesi için start verdik. Trafiğin yoğun olarak aktığı Mardin Devlet Hastanesi ve Mardin AVM arasındaki yol kazalara davetiye çıkartan bir yapıdaydı. Biz burada sorunun bitmesi adına çalışmalara başladık. Kısa sürede bitireceğimiz çalışma ile yol rahatlayacak ve tehlike arz etmekten çıkacak”

Aynı hassasiyetle çalışmalara devam

Aynı bilinçle çalışmaların süreceğini de ileten Tutaşı, “Bütün birimlerimiz ve personelimiz hassasiyetlerini muhafaza ederek Artuklu için aşk ile çalışmaya devam edecek. Gönül belediyeciliğini de en anlamlı şekilde yaparak, ilçemizi ortak akıl ile geliştirmeye devam edeceğiz. Artuklu’ya dair hayallerimizi yerine getirmek için titizlikle çalışmalarımızın hep başında olacağız. Bu süreçte yanımızda yer alan vatandaşlarımıza teşekkür ederiz” ifadesiyle sözlerine son verdi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Mardinli Hastanın karaciğeriyle hayata bağlandı

Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde karaciğer yetmezl [...]

1 gün önce...

Kendi Müzesini kendisi açtı

57 yaşındaki Abdülmecit Akgül isimli vatandaş kend [...]

1 gün önce...

Tatil yapayım derken az daha canından oluyordu

Antalya'da boğulma tehlikesi geçiren Mardinli 20 y [...]

1 gün önce...

Oya Armutçu yazdı... Mardin’in yeni yüzü

GEÇEN hafta ‘diller ve dinler şehri’ Mardin’deydim [...]

1 gün önce...

İstismar davasında, sanığa 80 yıl 10 ay hapis cezası

Derik ilçesinde 2017 yılının Mart ayında yaşları [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN