Kazalara Davetiye Çıkaran O Yolda Çalışmalara Başlandı

Kazalara Davetiye Çıkaran O Yolda Çalışmalara Başlandı
17 Temmuz 2019 Çarşamba Saat 12:52 0

Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı’nın talimatlarıyla Mardin Devlet Hastanesi ve Mardin AVM arasında yer alan yol yeniden yapılıyor.

Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, daha önce kazalara sebep olan Mardin Devlet Hastanesi ile Mardin AVM arasında bulunan yüksek yolun standart koda indirmek üzere çalışmalara start verildi. Şehir içi ve okul servisi ulaşım güzargahı olarak da kullanılan yolda ulaşımın daha rahat sağlanması için daha önce de şikayetlere konu olan yolla ilgili yapılacak çalışmaları teknik ekiple birlikte inceleyen Başkan Tutaşı, İlçemizin sorunlarını biliyor ve çözümleri için hemşehrilerimizi mutlu edecek, daha her anlamda daha huzurlu ve yaşanılabilir bir ilçe oluşturmak için çalışıyoruz” dedi.

Artuklu Belediyesi ilçenin sorunlarını bilen bir yapıda çalışmalar yapıyor. Görülen bütün sıkıntılara müdahale eden Belediye, bir sorunun daha bitmesi için çalışmalara başladı.

Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Tutaşı, “Artuklu’da vatandaşlarımızın beklentilerine yönelik yoğun bir çalışma içindeyiz” dedi. Tutaşı bir problemi daha bitirmek için harekete geçtiklerini kaydederken şunları dile getirdi: “Belediyemiz ciddiyetle ve fedakarlıkla ilçemizin birçok noktasında sahada yer almaktadır. Şahsım da sürekli sokaklarda ve sorunları yerinde görmektedir. Bu sayede ilçemizin sorunlarını bitirmek için çalışmalarımızı daha da hızlandırmaktayız. Bu bağlamda bir sıkıntının daha bitmesi için start verdik. Trafiğin yoğun olarak aktığı Mardin Devlet Hastanesi ve Mardin AVM arasındaki yol kazalara davetiye çıkartan bir yapıdaydı. Biz burada sorunun bitmesi adına çalışmalara başladık. Kısa sürede bitireceğimiz çalışma ile yol rahatlayacak ve tehlike arz etmekten çıkacak”

Aynı hassasiyetle çalışmalara devam

Aynı bilinçle çalışmaların süreceğini de ileten Tutaşı, “Bütün birimlerimiz ve personelimiz hassasiyetlerini muhafaza ederek Artuklu için aşk ile çalışmaya devam edecek. Gönül belediyeciliğini de en anlamlı şekilde yaparak, ilçemizi ortak akıl ile geliştirmeye devam edeceğiz. Artuklu’ya dair hayallerimizi yerine getirmek için titizlikle çalışmalarımızın hep başında olacağız. Bu süreçte yanımızda yer alan vatandaşlarımıza teşekkür ederiz” ifadesiyle sözlerine son verdi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Sumak alabilmek için birbirleri ile yarıştılar

Sumak alabilmek için birbirleri ile yarıştılar Sum [...]

4 saat önce...

Olacağı Buydu Sumak alabilmek için birbirleri ile yarıştılar

Sumağın korona virüse karşı iyi geldiği iddiaların [...]

1 gün önce...

Korona ihlallerine polis anında müdahale ediyor

Polis ve zabıta ekipleri, şehir merkezinde gezerek [...]

1 gün önce...

Soylu'dan sokağa çıkma yasağı sorusuna yanıt: OHAL'e gerek yok demem

Son dakika: İçişler Bakanı Süleyman Soylu, "Sokağa [...]

1 gün önce...

Ulaştırma Bakanı Cahit Turan görevden alındı

Ulaştırma Bakanı Mehmet Cahit Turan'ın yerine Adil [...]

18 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN