Kemal Kılıçdaroğlu Mardin'de

8 Mart 2011 Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu eşi Sevim Kılıçdaroğlu ile Mardin'e geldi.

POLİTİKA
PAYLAŞ:

8 Mart 2011 Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle Mardin CHP İl Teşkilatı tarafından organize edilen etkinliğe katılmak üzere Mardin'e gelen Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet Meydanı'nda esnafı ziyaret ederek, hayırlı işler dileklerinde bulundu. 

KEMAL KILIÇDAROĞLU AK PARTİ VE BDP'YE YÜKLENDİ >>

Çarşıda el sıkıştığı vatandaşların sorunlarını dinleyen Kemal Kılıçdaroğlu, 75 yaşındaki Halime Yavuz adlı ninenin barışın sağlanması yönündeki taleplerini dinledi. CHP İl başkanı Mehmet Kılıçarslan'ın Kürtçe konuşan Halime Yavuz adlı ninenin konuştuklarını tercüme etmesini isteyen Kılıçdaroğlu, "Ülke içinde de ülke dışında da barışın CHP iktidarıyla geleceğinin sözünü sizin şahsınızda bütün bölge halkına veriyorum." dedi.

Kılıçdaroğlu'na, çarşı esnafını ziyareti sırasında yöreye özgü halka tatlı ikram edildi. İkramı geri çavirmeyen Kılıçdaroğlu, beraberindeki Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ile birlikte tatlıyı yedi. Daha sonra Sakatlar Derneği Başkanı Hasan Anuk'u ziyaret eden Kılıçdaroğlu'na, atölyede Sakatlar Derneği Başkanı Anuk tarafından gümüş tesbih hediye edildi. Kılıçdaroğlu, daha sonra, etkinliğin yapıldığı Atatürk Kapalı Spor Salonu'na geçti. Salonda Elazığ, Malatya, Mersin, Adana, Urfa, Şırnak ve diğer illerden gelen partililerin olduğu 750 kişilik salonda vatandaşlara hitap etti.

Nezir Güneş, Kadir Üründü, Murat Akgül, Şeyhmus Edis, Ekrem Arslan

YORUMLAR

 • Değerli Dostlar!
  Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum! Bir ara Kılıçdaroğlu Erzurum'da kar yağmamasını iktidarın bereketsizliğine bağlamıştı. Kaderin garip cilvesi midir bilemiyorum. Olimpiyatların açılış gününüde beklenen kar Erzurum'a yağdı. Bir de Kılıçdaroğlu Mardin'e geldi o gün Mardin'e ne yağdı? Tabii ki taş (ufaltılmış taşlar yani toz)... Şu takdir-i İlahiye bakın ki Erdoğan geldiğinde uzun bir aradan sonra yağmayan yağmur, yağmaya başlıyor, Kılıçdaroğlu geldiği zaman ise hiç olmadığı kadar toz yağıyor. İşte burada insan sormadan edemiyor: Acaba bereketsiz kim?

  böyle adamlara mardin de prim vermeyelim çünkü bu adamlar Türkiye yi hep geriye götüren adamlar ama zaten kılıçdaroğlu da mardin den başka hiçbir doğu iline gidemeyeceğini biliyor o yüzden mardin itercih ediyor...

  Şu mardinlilerde kendilerini demokrat zannediyorlar yaa.Tarikat seyhleri,asiret reisleri,kacakcilar,mafya,terörist baskisi,rüsvet ve hükümet terörü Mardinlinin oy kriterleri bunlar.Hepsi bu.Simdi reklamlari komuslar gazetelere sonra bunlar ya meslekte yükselecekler yada ihale götürecekler.

  hasan kardesım saygılı olmak gerekıyor sonucta bır partının genel baskanı umarım anlamıssındır..

  ee keşke gelmeseydin be kemal !

Yorum Ekle