Kılıç: Beraberlik içinde çalışmalara devam ediyoruz

Kılıç: Beraberlik içinde çalışmalara devam ediyoruz
31 Temmuz 2019 Çarşamba Saat 17:51 0

AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç, İl teşkilatı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti ile mardin Life Gazetesi'ni ziyaret etti.

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Mardin'de faaliyet gösteren gazetecilerin yaklaşan Kurban bayramını kutlamak ve basın mensuplarıyla bir araya gelip, görüş alışverişinde bulunmak üzere gerçekleştirdiği ziyarette AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç'a AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Vahap Alma, İl Teşkilat Başkanı Önder Duyan ve Basın Medya Tanıtımdan sorumlu İl başkan yardımcısı Mehmet Beşir Güneş eşlik etti.

Gazetecilerin toplumun gören gözü ve işiten kulağı olmakla birlikte bir şehrin vicdanı olduğunu kaydeden Başkan Kılıç, geride kalan yoğun seçim çalışmaları süreci nedeniyle çok istediği halde basınla bir araya gelme konusunda yeterli vakit bulamadıklarını, fırsat buldukları ilk anda gazetecilerin gözlem ve takibinden hem Mardin'deki gelişmelerle ilgili görüş alışverişinde bulunmak hem de yaklaşan mübarek kurban bayramını kutlamak üzere ziyaretlerde bulunduğunu kaydetti.

"BİRLİK, BERABERLİK VE KARDEŞLİK İÇERİSİNDE"

Mardin'in siyasi gündemiyle ilgili konuşan Başkan Kılıç, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimiz doğrultusunda atmamız gereken sağlam ve güçlü adımlar için partimiz kongreler sürecine girmiş durumda. AK Parti olarak bizler, kongremizi tazelenme ve yenilenme fırsatı olarak görüyoruz. Bir yandan bu sürece girmiş olmanın bilinci içerisinde; öte taraftan ise teşkilat mensuplarımızla birlikte, dün olduğu gibi yarın da el ele, omuz omuza çalışmaya devam edecek olmanın heyecanıyla; tek vücut halinde hareket ederek, birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde büyük Türkiye hedefine ulaşma inancıyla sahada çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımızla bir araya geliyor, vatandaşlarımız sesine kulak veriyor, sivil toplum örgütleri temsilcilerimizi ziyaret ediyor, basın mensuplarımızla şehrimizle ilgili görüş alışverişinde bulunuyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın da bizlere verdiği emir ve talimatlarında olduğu gibi; Partimizin kuruluşundan beri davamıza emek vermiş, çeşitli kademelerde görev almış arkadaşlarımızı, büyüklerimizi ziyaret ederek hasbihalde bulunuyoruz"diye konuştu.

BELEDİYELERİMİZE DESTEĞİMİZİ SÜRDÜRÜYORUZ

Ziyarette AK Partili Belediye Başkanlarıyla birlikte Ankara'da yaptığı ziyaretlerden de söz eden Başkan Kılıç, "Yerel seçimlerde iki olan belediye sayımızı çok şükür 5'e çıkardık. Bu belediyelerimizin vatandaşa daha kapsamlı hizmetler sunması, şehirlerimizin gelişmişlik düzeyi ve refah seviyesinin daha iyi noktalara taşımalarına katkıda bulunmak için hep birlikte çalışmalarına destek oluyor, hazırladıkları projelere katkıda bulunmak için çalışmalar yürütüyoruz. Belediyelerimizin sorunsuz bir altyapı hizmeti sunmaları için bakanlarımızla, bakan yardımcılarınızla görüşüyor, üretecekleri hizmetlerde ellerini güçlendirmeye çalışıyoruz. Bu konuda Midyat'ta Midyat Belediye Başkanımız Sayın Veysi Şahin'in tarihi çarşıları yeniden düzenleyerek aslına uygun şekilde turizme kazandırılması noktasında yapılan hizmetler çok güzel bir örnek, Dargeçit Belediyemizin yaptığı benzer çalışmalar, Artuklu Belediyemiz, Ömerli ve Yeşilli Belediyelerimizde kentsel dönüşüm ve şehirlerin kimliğini korumaya yönelik yapılan çalışmalar her anlamda çok isabetli ve yararlı çalışmalardır. Bu vesileyle belediye başkanlarımızı bir kez daha tebrik ediyorum" Şeklinde konuştuYORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Ruh Sağlığı üzerine hizmet verecek

Mardin'de psikoterapi danışmanlığı hizmeti almak i [...]

1 gün önce...

Cami lavabolarının muslukları çalındı

Nusaybin'de sabah saatlerinde camiye giden cami ce [...]

23 saat önce...

HDP'li dört belediye başkanı daha görevden alındı

Van'ın Muradiye, Özalp ve Başkale ilçelerinin bele [...]

1 gün önce...

Kardeşleri öldüren zanlı teslim oldu

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde, damatları Mustafa T [...]

1 gün önce...

AK Parti'den Meclis Danışma Toplantısı

AK Parti Midyat İlçe Başkanlığı Aralık ayı Danışma [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN