Kılıç: Kongrelerimizi coşkulu bir şekilde gerçekleştireceğiz

Kılıç: Kongrelerimizi coşkulu bir şekilde gerçekleştireceğiz
17 Şubat 2020 Pazartesi Saat 15:32 0

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “İnşallah kongre sürecini tamamladıktan sonra kendini yenilemiş, daha diri, daha dinamik ve daha açılımcı ekiplerle ilçelerimizle beraber yolumuza devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Mardin Teşkilatları 22 Şubat Cumartesi günü Savur ve Ömerli ilçelerinde yapılacak kongrelerle yeni dönemin startını vermiş olacak.

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç kongre sürecine ilişkin yaptığı açıklamalarda, “22 Şubat Cumartesi günü Savur ve Ömerli ilçelerimizde coşkulu bir katılım eşliğinde kongrelerimizi gerçekleştirerek yeni sürecin başlangıcını yapmış olacağız. AK Parti istişare kültürünü himayesinde barındıran, ülkemizin bütünlüğüne zarar vermeyen herkese ve her görüşe açık olan tek siyasi parti olma özelliğini taşımaktadır. AK Parti yapmış olduğu yenilenme ve kongre çalışmalarında bile eski ve yeni olmak üzere siyasette etkin olan herkes ile hiçbir zaman yollarını ayırmamış, küskünlüğe mahal vermemiştir. AK Parti hakkı hak olarak bilmiş, hizmet yolunda milletimiz için adım adım ilerlemesini sürdürmüştür. AK Parti kurmuş olduğu teşkilatlarla her zaman diri kalmış ve vatandaşının yanında olacak, emek harcayacak kişilerle hizmet kervanını yürütmüştür. İşte tüm bu özelliklerle Türkiye 18 yıldır durmadan üreten, icraat yapan ve büyüyen AK Parti ile yoluna devam etmeyi sürdürmüştür”.

İl Başkanı Kılıç, “Tüm ilçe kongrelerimizi inşallah milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, teşkilatlarımız, üyelerimiz ve gönüldaşlarımızla topyekün birlikte icra edeceğiz. Allah bizleri utandırmasın. Yolumuzu açık etsin. Bizleri ve tüm milletimizi şer odaklarından muhafaza etsin. Bu duygularla 22 Şubat’ta gerçekleştireceğimiz Savur ve Ömerli kongrelerimize tüm basın mensubu arkadaşlarımızı ve halkımızı bekliyoruz” dedi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Tepki çeken görüntü! 'Bu rezilliği gören yok mu? '

Mardin'de şehir içi ve ilçeler arası toplu taşıma [...]

1 gün önce...

Mardin Korona için teyakkuza geçti

“Normalleşme” sonrası vaka sayısında büyük bir art [...]

1 gün önce...

Susuz kalan köylülerin hayvanları telef olmak üzere

Mardin’de hayvancılıkla uğraşan bir vatandaş, Dicl [...]

1 gün önce...

Yine Çin yine yeni bir salgın!

Koronavirüsün ilk ortaya çıktığı Çin'de şimdi de ' [...]

1 gün önce...

Kızıltepe'ye 24 derslikli okul, 3 bin kişilik cami yaptırıyor

Mardinli İşadamı Kenan Kösen tarafından yaptırılan [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN