Kılıç: Kongrelerimizi coşkulu bir şekilde gerçekleştireceğiz

Kılıç: Kongrelerimizi coşkulu bir şekilde gerçekleştireceğiz
17 Şubat 2020 Pazartesi Saat 15:32 0

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “İnşallah kongre sürecini tamamladıktan sonra kendini yenilemiş, daha diri, daha dinamik ve daha açılımcı ekiplerle ilçelerimizle beraber yolumuza devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Mardin Teşkilatları 22 Şubat Cumartesi günü Savur ve Ömerli ilçelerinde yapılacak kongrelerle yeni dönemin startını vermiş olacak.

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç kongre sürecine ilişkin yaptığı açıklamalarda, “22 Şubat Cumartesi günü Savur ve Ömerli ilçelerimizde coşkulu bir katılım eşliğinde kongrelerimizi gerçekleştirerek yeni sürecin başlangıcını yapmış olacağız. AK Parti istişare kültürünü himayesinde barındıran, ülkemizin bütünlüğüne zarar vermeyen herkese ve her görüşe açık olan tek siyasi parti olma özelliğini taşımaktadır. AK Parti yapmış olduğu yenilenme ve kongre çalışmalarında bile eski ve yeni olmak üzere siyasette etkin olan herkes ile hiçbir zaman yollarını ayırmamış, küskünlüğe mahal vermemiştir. AK Parti hakkı hak olarak bilmiş, hizmet yolunda milletimiz için adım adım ilerlemesini sürdürmüştür. AK Parti kurmuş olduğu teşkilatlarla her zaman diri kalmış ve vatandaşının yanında olacak, emek harcayacak kişilerle hizmet kervanını yürütmüştür. İşte tüm bu özelliklerle Türkiye 18 yıldır durmadan üreten, icraat yapan ve büyüyen AK Parti ile yoluna devam etmeyi sürdürmüştür”.

İl Başkanı Kılıç, “Tüm ilçe kongrelerimizi inşallah milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, teşkilatlarımız, üyelerimiz ve gönüldaşlarımızla topyekün birlikte icra edeceğiz. Allah bizleri utandırmasın. Yolumuzu açık etsin. Bizleri ve tüm milletimizi şer odaklarından muhafaza etsin. Bu duygularla 22 Şubat’ta gerçekleştireceğimiz Savur ve Ömerli kongrelerimize tüm basın mensubu arkadaşlarımızı ve halkımızı bekliyoruz” dedi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

TYPli Okul Güvenlikleri İşlerinde Süreklilik İstiyor

Toplum yararına proje (TYP) kapsamında İşkura bağl [...]

1 gün önce...

Akrabaları tarafından linç edilmek istendi

Mardin’de bir kişi arazi antlaşmazlığından dolayı [...]

1 gün önce...

Kızıltepeli bir genç 35 aileyi sevindirdi

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs sebebiy [...]

1 gün önce...

Korkunç iddia: Amerikalı Profesör koronavirüsü laboratuvarda üretip Çin'e sattı

ABD Adalet Bakanlığı, Harvard Üniversitesi Kimya v [...]

1 gün önce...

Unutulmaz bir aşk hikayesi Hasen'e Mala Musa û Hedikê

Kızıltepe’ye bağlı Uzunkaya Köyü vardır. Eski ismi [...]

1 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar