Kılıç, Şimdi gönül teşkilatçılığı demenin vaktidir

Kılıç, Şimdi gönül teşkilatçılığı demenin vaktidir
23 Şubat 2020 Pazar Saat 16:25 0

AK Parti Savur ile Ömerli ilçe kongreleri coşkulu katılımla gerçekleşti. AK Parti Genel Merkezinde de yapılan katılımlarla gerçekleşen kongrelerde Ömerli İlçe Başkanı Mehmet Zeki İpekşen ile Savur İlçe Başkanı Mehmet Ensari Kavak güven tazeleyerek yeniden güven oyu aldı.

AK Parti MKYK Üyesi Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, AK Parti 25 ve 26 Dönem Mardin Milletvekili MKYK Üyesi Orhan Miroğlu, AK Parti Mardin Milletvekilleri Şeyhmus Dinçel, Cengiz Demirkaya, İl Başkanı Faruk Kılıç, Belediye başkanları, eski il başkanları ve ilçe başkanları ve teşkilat mensuplarının yoğun katılımıyla gerçekleştirilen kongrelere coşku hakim idi.

AK Parti'nin yerel seçimlerde elde ettiği başarıyı ifade eden AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç, gönül belediyeciliği dedik, başardık, 'şimdi artık gönül teşkilatçılığı demenin vaktidir, bütün yüreklere girmenin vaktidir' dedi.

Gönüllere dokunduğu vakit, yüreklere dokunduğumuz zaman başarının kaçınılmaz olduğunu kaydeden İl Başkanı Kılıç, "Geçtiğimiz 31 Mart seçimlerinde AK Parti'den Midyat ve Yeşilli Belediyelerinde AK Parti Bayrağı vardı. Çok şükür 31 Mart seçimlerinde iki olan belediye sayımızı 5'e çıkardık. Bu gönül belediyeciliğinin Mardin için başlangıcı oldu. 31 Mart seçimlerinde Ömerli seçimlerinde İlçe başkanımızın, teşkilatımızın ve belediye başkanımızın samimi gayreti başarıyı Ömerli için kaçınılmaz kıldı, ve Ömerli için rekor bir oy oranıyla Ömerli Belediyesi'ne AK Parti bayrağını diktik. Dargeçit'te yine zor olanı başardık. Bu başarılarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Gayret, samimiyet ve ihlas temelli çalışmalar başarı olduğu zaman başarının kaçınılmaz olduğunu gördük. Gayret, Samimiyet, ihlasla bezenmiş teşkilatımızla bu kutlu yola devam ediyoruz. Birbirimize kenetlenip, bir birimize inanmamız lazım, teşkilatlar olarak önümüzde zor ve çetin bir süreç var. Dış politikada yaşanan gelişmeleri, emperyalist güçlerin ülkemizin üzerinde oynamak istedikleri oyunları teşkilat olarak ulaştığımız herkese anlatmamız gerekiyor. AK Parti teşkilatları Savur'da da Ömerlide'de olduğu gibi bütün ilçe teşkilatlarımız yapılacak seçimlere şimdiden hazır. Biz sosyal belediyecilik dedik, gönül belediyecileri dedik, şimdi gönül teşkilatçılığı yapmamız lazım. herkese ulaşıp, herkesin yüreğine girmemiz lazım. AK Parti'nin 18 yıldır yaptığı, başardığı hizmetleri her yere anlatmamız lazım, yanı başımızda yaşanan kaosu, komşu ülkelerde yaşanan istikrarsızlık ve iç çatışmaları iyi okuyup vatandaşlarımızla paylaşmamız lazım." dedi.

Kongrelerde tek adayla gidilen seçimlerde Ömerli'de Mehmet Zeki İpekşen 4. dönem için güven tazeleyip yoluna devam ederken, Savur'da ise İlçe başkanı Mehmet Ensari Kavak, aldığı güven oyuyu ile tekrar yoluna devam etti.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

TYPli Okul Güvenlikleri İşlerinde Süreklilik İstiyor

Toplum yararına proje (TYP) kapsamında İşkura bağl [...]

1 gün önce...

Kızıltepeli bir genç 35 aileyi sevindirdi

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs sebebiy [...]

1 gün önce...

Korkunç iddia: Amerikalı Profesör koronavirüsü laboratuvarda üretip Çin'e sattı

ABD Adalet Bakanlığı, Harvard Üniversitesi Kimya v [...]

1 gün önce...

Unutulmaz bir aşk hikayesi Hasen'e Mala Musa û Hedikê

Kızıltepe’ye bağlı Uzunkaya Köyü vardır. Eski ismi [...]

2 saat önce...

Trafik kazası: 3 yaralı

İki aracın çarpışması sonucu yaşanan kazada yarala [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar