Kızıltepe Geçit Vermiyor, Lideri Eli Boş Gönderdi

Kızıltepe Geçit Vermiyor, Lideri Eli Boş Gönderdi
23 Ocak 2012 Pazartesi Saat 17:01 1

Kızıltepe Belediyesi Voleybol takımı Aroma Voleybol Ligi Lideri Kahraman Maraş temsilcisi olan Lig liderini set vermeden eli boş göndermeyi başardı.

Kızıltepe Belediye spor Voleybol Takımı, Grup liderini set vermeden 3-0 yendi. Türkiye Voleybol Federasyonu Aroma Erkekler 3. Ligi C Grubunda mücadele eden Kızıltepe Belediye spor Voleybol Takımı kendi sahasında konuk ettiği Kahramanmaraş Belediye spor’a set bile vermedi:3-0

Kızıltepe Spor Salonu’nda oynanan müsabakaya Belediye spor başkanı Aslan Başboğa, Fen İşler Müdürü M.Halit Karaboğa, sporcular ve çok sayıda voleybol severler izleyici olarak katıldılar. 

Kızıltepe Belediyespor Voleybol Takımı’nın 3-0'lık galibiyetiyle sonuçlanan maç sonrası sporcuları ziyaret eden Belediye spor başkanı Aslan Başboğa, başarılarından dolayı voleybolcuları tek tek tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Maraş temsilcisinin lig lideri olma açısından alınan galibiyetin daha önce alınan galibiyetlere nazaran çok daha anlamlı olduğunu ifade eden Başkan Başboğa, Grubumuzdaki liderleri yenerek galibiyet serisine devam ettik. Bugün alınan galibiyet bizlere şunu açıkça gösteriyor ki bundan sonraki hedefimiz kesinlikle Play Off mücadelesinde Kızıltepe Belediyesinin kesinlikle olması gerektiğidir. Bunun için belediye olarak üzerimize düşen görev mutlaka yerine getirilecektir. Ben Kızıltepe halkı adına galibiyet için ter akıtan Antrenör kadromuz başta olmak üzere bütün sporcularımızı bir kere daha tebrik ediyorum" diye konuştu..


KAYNAK: Kadir Üründü


YORUMLAR :::

  1. voleybolcu
    26 Ocak 2012 Perşembe Saat 19:49 CEVAPLA
    bu takımın bir gün idman yaptığını görmedik. ha bu arada hocası kim.

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN