Kızıltepe Spor Lisesi Kız Hentbol Takımı 2. Lig’e yükseldi

Kadınlar Bölgesel Ligi grubunda mücadele eden Kızıltepe Spor Lisesi Kulübü Kızlar Hentbol Takımı 2. lige yükseldi.

SPOR
PAYLAŞ:

Hatay ilinde düzenlenen Hentbol 2. Ligine yükselme müsabakalarında Kızıltepe Spor Lisesi Kız Hentbol Takımı aldığı başarılı sonuçların ardından 2. Lige yükseldi.

Takımlarının gösterdiği sportif başarı ile ilgili görüşlerini açıklayan Kızıltepe Spor Lisesi müdürü Mesut Kılıç, 4 yıldır hedefledikleri başarıya ulaştıklarını belirterek şunları söyledi; ”Kulübümüz Kız Hentbol takımımız 4 yılın sonunda emeğinin karşılığını alıp Hatay ilinde düzenlenen müsabakalar sonucunda hedeflediğimiz 2. Lige yükseldi. Okul olarak çok mutluyuz. Takımı kurduğumuz günden beri hedefimiz 2. Lig'e çıkmaktı. Takım olarak inanarak maçlara çıkıp farklı skorlarla galip gelerek istediğimiz hedefe ulaştık.”

2. Ligde de başarılı olmak için bundan sonra da çok iyi çalışarak Kızıltepe’yi en iyi şekilde temsil edeceklerini de ifade eden Kılıç, “Desteklerini esirgemeyen Sayın Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Hüseyin Çam, İl Milli Eğitim müdürümüz Şehmus Sümer, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Aslan ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Abdulkadir Gümüş’ e sonsuz teşekkür ederiz. Ayrıca emeği geçen öğretmenlerimizden Ferhat hoca, Nurullah Hoca, Murat Hoca, Fikret Hoca ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.’’ dedi.

Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aslan ise Spor lisesi ile hentbol takımını tebrik ederek, ‘Kızıltepe Spor Lisesi okulumuz, ilimiz ve ilçemizi ulusal platformlarda en iyi şekilde temsil ederek başarılarına bir yenisini katmışlardır. Kendilerine ve bu takdire şayan başarıda emeği geçen idareci ve öğretmenlerimize gönülden tebriklerimizi sunuyoruz.’ dedi.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle