Kızıltepe'deki ihtiyaç sahipleri için 100 bin tl bağışta bulundu

Kızıltepe'deki ihtiyaç sahipleri için 100 bin tl bağışta bulundu
01 Nisan 2020 Çarşamba Saat 18:06 0

Kızıltepeli Genç İş adamı İbrahim Kösen, Koronavirüs tedbirleri kapsamında Kızıltepe'de ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında kullanılmak üzere Kızıltepe Diyanet Vakfı Başkanlığı Hesabına 100 Bin Tl bağış desteğinde bulundu.

Merkezi Ankara'da bulunan ve yurt dışında inşaat alanı üzerinde faaaliyetlerini sürdüren Kösen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Genç İşadamı İbrahim Kösen, Kızıltepe'de ihtiyaç sahibi ailelere Gıda yardımı desteğinde kullanılmak üzere Kızıltepe Diyanet Vakfı Başkanlığı Hesabına 100 Bin Tl bağış desteğinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın acıkladığı "Milli Dayanışma Kampanyası" öncesi Mardin'de ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere bin gıda kolisi ve kaymakamlık vakfı üzerinden ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere 500 bin lira bağış desteğinde bulunan DEKİNSAN Grup'un sahipleri Kızıltepeli İşadamları, Hasan Keleşoğlu ile babası Kenan Kösen'in ardından Kızıltepe'ye bir destekte Kösen Grup Yönetim Kurulu Başkanı - AK Parti 27. Dönem Milletvekili adayı olan Genç işadamı İbrahim Kösen'den geldi.

İşadamı İbrahim Kösen, DEKİNSAN Grup'un kurumsal kimliğiyle yapılan bağışın ardından bugün "Kösen Ailesi" adına Kızıltepeli ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere 100 Bin TL'lik bağışını Kızıltepe Diyanet Vakfı başkanlığı hesabına yatırdı.

İş dünyasının, bu süreçte maddi getiriden çok bu dönemi en az yarayla atlatmak için ülkenin ve insanların geleceğini gözeterek çalıştığını Olağanüstü bir dönemden geçildiğini ve millet olarak dayanışmanın vakti olduğunu kaydeden KÖSEN Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kösen "Bu zor zamanda bütün imkanlarını seferber eden devletimizin yanındayız. Cumhurbaşkanımızın başlattığı milli dayanışma kampanyasında KÖSEN Grup olarak 'ben de varım' diyerek, imkanımız nispetinde bu süreçten etkilenen Kızıltepeli ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize yardımcı olmak istedik. Bu sıkıntılı günleri dayanışma içerisinde, birbirimize ve devletimize yardım ederek aşacağımıza yürekten inanıyorum. Birbirimize el uzatırsak, zorda kalanlara destek verirsek hem insani hem de İslami sorumluluklarımızı yerine getirmiş oluruz" dedi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

EKONOMİ HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Mardin Turizmine Korona Terörü Darbesi

KORONAVİRÜS salgını, sahip olduğu tarihi yapısı il [...]

1 gün önce...

Lidya döneminden kalma sikkeler Mardin'de ele geçirildi

Mardin’de uluslararası tarihi eser kaçakçılarının [...]

1 gün önce...

Yurt dışına uçuşlar bu ay başlayacak

1 Haziran itibarıyla yurt içi uçuşlara başlayan Tü [...]

1 gün önce...

Midyat Müftüsü Diyarbakır'a atandı

Midyat İlçe Müftüsü Mehmet Şafi Bilik, Diyarbakır [...]

1 gün önce...

Jandarma'dan Sera Tarlasına Uyuşturucu Operasyonu

Operasyonda bin 525 kök Hint keneviri ve 5 kilo 82 [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN