Kur’an’a Uzanan Eller Kırılsın

Kur’an’a Uzanan Eller Kırılsın
23 Şubat 2012 Perşembe Saat 10:22 1

Dost-Der Yüce Kitabımız Kur’an’ı Kerimin yakılması olayını yazılı bir açıklama yaparak sert bir dille kınadı.

Dostluk Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan Av. Yahya Turan; Afganistan`da ABD askerleri tarafından Kur`an-ı Kerim`in yakılma olayını nefretle kınadıklarını belirterek, bunları yapanların insanlıktan nasipsiz birer "adi yaratık" olduklarını söyledi.

Dost-Der başkanı Av. Yahya Turan; son yüzyılda yaptığı katliam ve soykırımlar ile tanınan ve her fırsatta İslam ve İslami değerlere saldırmaktan çekinmeyen başta ABD olmak üzere batılı emperyalist devletlerin, Afganistan`da bulunan ABD askeri üssünde Kur`an-ı Kerim ve dini kitapları yakarak kendilerine yakışan hayvanca tavır ve karakteri ortaya koyduklarını belirtti.

İslam camiasının, insanlıktan mahrum başta ABD olmak üzere batılı emperyalist devletlerin İslam`a olan düşmanlıklarını ve İslami değerlere tahammülsüzlüklerini gayet iyi bildiklerini ifade eden Turan, yapılan bu çirkin ve alçakça eyleme, İslami camia olarak sessiz kalamayacaklarını söyledi.

Bu Saldırılar Müslümanların Kur`an-ı Kerim`e Olan Bağlılıklarını Arttıracaktır

Müslüman halkımızın, Allah`ın (cc), bizler için yol gösterici; kâfirler için ise korkutucu olarak, Peygamberi vasıtasıyla gönderdiği Kur`an-ı Kerim`e olan bağlılıklarının; bu alçak ve haince saldırıdan sonra kat kat artarak devam edeceğine inandıklarını dile getiren Turan; ABD ve uşakları olan Batılı Emperyalistlerin yaptıkları bu saldırılarla Kur`an-ı Kerim`i değersizleştiremeyeceklerini, bilakis yaptıkları bu saldırılarla kendi alçaklıklarını daha da gün yüzüne çıkarttıklarını vurguladı.
YORUMLAR :::

  1. salim
    23 Şubat 2012 Perşembe Saat 11:03 CEVAPLA
    kur'an'ı yakan bu alçak yaratıkların allahu teala bu dünyada da ve ahirette de elim bir azap ile cezalandırsun.zalimler,caniler,katiller ve büyük şeytan amerikaya yaşasın cehennemmmm........

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Büyükşehir'de bugün de üç kişi görevden alındı

Mardin Büyükşehir Belediyesinde devam eden teftişl [...]

1 gün önce...

3 milyon TL'lik Zarar; yetkililerden tahsil edilecek

Mardin’in tarihi ve kültürel dokusunu bozduğu gere [...]

1 gün önce...

Görevden alınan yönetici sayısı 7'yi buldu

Mardin Büyükşehir Belediyesini teftiş eden müfetti [...]

17 saat önce...

Mardinli asker ağır yaralandı

Hakkari’de görev yapan Mardinli hemşehrilerimiz u [...]

1 gün önce...

Tatil dinlemediler okullarını botanik bahçeye çevirdiler

Yaz tatili dinlemediler, okullarını botanik bahçey [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN