Kokain Çeken Kürşat Ayvatoğlu Kaç yaşında? Aslen Nerelidir? Ne kadar maaş alıyor? Kimdir? Nasıl zengin oldu? Tutuklandı mı?

AK Parti genel başkan yardımcısı Hamza Dağ'ın özel kalem müdürü olduğu ileri sürülen, Gözaltına alınan ve "Kokain yerine pudra şekeri çektim" diyerek kendisini savunarak serbest kaldığı ileri sürülen Kürşat Ayvatoğlu kimdir? Yeniden gözaltına alınan ve sorgusundan sonra tutuklanarak cezaevine gönderilen Kürşat Ayvatoğlu'nun sıradışı hikayesi...

BİYOGRAFİ
PAYLAŞ:

Kokain çektiği iddia edilen Kürşat Ayvatoğlu’nun görüntüleri sosyal medyanın gündemine oturdu.

Ak parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ın özel kalemi olduğu ileri sürülen Kürşat Ayvatoğlu’nun görüntüleri sosyal medyaya bomba gibi düştü. 

KÜRŞAT NERELİ, KAÇ YAŞINDA

Kastamano doğumlu olan Kürşat Ayvatoğlu 1993 doğumlu ve 28 yaşında. 

NE KADAR MAAŞ ALIYOR

Maaş bordorsuna göre Kürşat Ayvatoğlu'nun asgari ücret aldığı ortaya çıktı. 

AKPARTİ’Lİ HAMZA DAĞ’IN DANIŞMANI MI?

Kastamonu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü olarak görev yapan Kürşat Ayvatoğlu’nun, Akparti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ın özel kalemi olduğu ve Ankara’da yaşadığı öğrenildi.

Bir diğer iddiada ise Ayvatoğlu’nun Hamza Dağ’ın özel kalemi olmadığı, Akparti Genel Merkezi Ar-Ge Birim Personeli olduğu öne sürülüyor.

Kürşat Ayvatoğlu’nun araç içerisinde kokain içtiği ana ait görüntüler ise sosyal medyanın gündemine oturdu.

Ayvatoğlu’nun sahibinden.com web sitesi üzerinden lüks araçları da dikkat çekti.

Peki kimdir bu Kürşat Ayvatoğlu?

 • 1993 yılında Kastamonu doğumlu olan Kürşat Ayvatoğlu, ilk ve ortaokulu ailesinin bulunduğu mahallede okudu.
 • Liseyi Kastamonu MardinLife Endüstri Meslek Lisesi Metal bölümünde okuyan Kürşat Ayvatoğlu okulu bitiremeden terk etmek zorunda kaldı. 
 • Kastamonu Kültür ve Sosyal işler müdüru olarak da bir süre çalışan Kürşat Ayvatoğlu'nun babası İrfan Ayvatoğlu da Kastamonu Köy Hizmetlerinden emekli oldu.
 • İşçi bir babanın oğlu olarak lüks hayat içinde sefa süren ve iki tane lüks jeep sahibi olan Kürşat Ayvatoğlu'nun nasıl bu paraları kazandığı da merak konusu oldu. 

UZMAN GÖRÜŞÜ

Günümüzde Gençlerimizi bu tür ahlaki çöküntüden kurtarmanın tek yolu aile kurumuna önem vermekten geçiyor. Bu da, ancak ailenin İslami ve insani temeller üzerine kurulmasıyla gerçekleşebilir. Çünkü anne ve baba en iyi eğitici ve örnek, aile ise en etkili okuldur.

Çocuklarımızı ailemizde, İslami ahlak ve terbiye üzerine yetiştir(e)mediğimiz takdirde, gelecekteki yaşantıları bugün şikâyetçi olduğumuz gençlerin yaşantılarından farklı olmayacaktır. Allah’tan korkan bir gencin, Allah’ın haram kıldığı bir şeyi yapması asla mümkün olmaz. O halde çocuklarımıza vereceğimiz ilk şey, ekonomik anlamda rahat yaşayacağı bir hayat ya da truva atı gibi koşturarak makam ve mevki sahibi olsun diye okuldan dershaneye, dershaneden okula göndermek olmamalıdır. 

Önceliğimiz evlerimizi birer Dar’ul-Erkam gibi bir eğitim yuvasına dönüştürmek olmalıdır. Ama önce ebeveynler olarak anne ve babalar buna hazır olmalıdırlar. Çünkü her aile çocuklarıyla ilgili olarak iki şeyle karşı karşıya bulunmaktadır.

 • 1. Çocukları dünyevi anlamda başarılı olmalarını sağlayarak iyi üniversiteler kazanmalarını ve iyi makam ve mevkiye gelmelerini sağlamak. Bu nedenle de çocuğun küçük yaşlarda mutlaka alması gereken İslami eğitimi daha sonraki yıllara ertelemek
 • 2. Bu tür bir eğitimi, çocuğa, verilecek İslami eğitimle dengeli şekilde verilmesini ağlamak. Yani çocuğun mutlaka İslami ahlakla ahlaklanmasına öncelik verilmelidir. Ancak çocuk, küçük yaşlardan itibaren bu şekilde eğitildiği takdirde okulun da, sokağın da vereceği zararlardan kurtulmuş olur.

Aksi halde çocuğu sokak yetiştirmiş olur ki, bu, sadece çocuğa değil, çocuğun İslami terbiye almasından birinci derecede sorumlu olan anne ve babayı da hem dünyevi, hem de uhrevi anlamda sıkıntıya sokacaktır.

Öyleyse, anne ve baba olarak ilk işimiz, evlerimizi çocuğumuzu eğitecek ilkokul, ilk eğitim yuvası haline dönüştürmek olmalıdır.

 

YORUMLAR

 • asgari ücret mi alıyormuş hahahahhahahahaha şakaysa komik değilse daha da komik

  Bizde bir deyim vardır, "Askere gitsin adam olsun gelsin" derler. Çocuklarınla kendileri ilgilenmeyip, şımartıp, "Erkek adamdır yapar" gibi deyimlerle yetiştiremeyen ve 20 yaşlarında Askere gönderip, onuru kırıldıktan sonra gelen gençleri adam sayan bir topluluk var. Çocuklar çok küçük yaşta sosyal olmaları gerekirki, topluma faydası olsun. Bir çocuk Allah korkusuyla değil, Allah sevgisiyle yetişmelidir.

  Uzmanlar uzmana.

  Zaten ne olursa olsun feto yapıyor

  Bence yapmışsa cezasını çeksin besbelli içiyor bide şimdi de bişey çıktı ak partiden ne zaman bir yanlış hareket yapılsa fetonun oyunu oldu kim ossurdu garip ossurdu he yav he bizde yedik 2 milyon değerinde tarlami olur Kastamonu da bide İstanbul Adana ankara olsa neyse yalanlarla biyere varılmaz elbet kokusu cikat

  Ne kadar saçma bir habercilik bu böyle? Yaptığınız işte gram profesyonellik yok zaten bari gidinde uyuşturucu kullanmamanın sadece din ile değil de, sadece aile eğitimiyle çözülebileceğini de öğrenin. "İslam! İslami eğitim!" diye diye gevelemişsiniz resmen.

  • İslam'a karşı bu hazımsızlık niye ? !

  Lise adını saçma şekilde yanlış yazmışsınız

  La sen ne biliyorsunda salak salak yorumlar yapıyorsun Kürşat benim arkadaşım 83 doğumlu falan değil 93 doğumlu liseyi endüstri meslek lisesi metal bölümünde okudu babasından kalan mirasla maddiyeti yükseldi babasından kalan sadece bir tane tarla 2 milyona satıldı boş Beleş şeyler yazmayın

  • Çok merak ediyorum 2 milyona nerde tarlası vardı

  Bunlar hep fötönün ve dış mihrakların oyunundur oyuna gelemeyelim kardeşlerim

  kastamonu mardinlife anadolu lisesi. kopyalamaya karşı güzel önlem :)

Yorum Ekle