Kürt Halkına İhanet Eden Ergenekoncu PKK-BDP

Kürt Halkına İhanet Eden Ergenekoncu PKK-BDP
10 Ekim 2011 Pazartesi Saat 11:34 1

Kızıltepe İlçesinde bulunan Birlik ve Huzur Partisi Genel Başkanı ve Dünyanın en genç siyasi parti lideri Seyyid Emanullah Gündüz BDP’nin dün Bursa da yaptığı İmarlı yürüyüşüne sert bir tepki içeren yazılı bir açıklama yaptı.

Gündüz, "PKK’nın Ergenekonun taşeron örgütü olduğunu ve Ergenekonun da Dünyaya hükmeden Siyonistlerin uşağı olduğunu heryerde söylüyoruz bunu tekrarlamakta fayda vardır."dedi. "Bunun böyle olduğu bilmeden gerçeklere ulaşmamız mümkün değildir." diyen Gündüz, PKK’nın Ülkenin ve Kürt Halkının başına gelmiş en kötü olay olduğunu belirtti.

Gündüz, açıklmasında şu ifadelere yer verdi:

"PKK Kürt halkına özgürlük ve barış adı altında kocaman bir yalan ve aldatma ile Kürt kardeşlerimizin kanını emmektedir. Oysa gerçekte PKK ve uzantılarının Kürtler gibi bir derdi yoktur. Bugün PKK ülkedeki kaosun deposu haline gelmiş sadece halkı sömürüyor. PKK’nın ve BDP’nin amacı Apo yu imralıdan kurtarmak haline gelmiş ve hiç utanmadan halkı aptal yerine koyarak barışın yolu İmralı dan kandilden geçer diyecek kadar yüzsüzleşmişlerdir. Bu Kürt halkını hiçe sayarak siz bize sadece oy veren paçavralarsınız biz istediğimiz gibi istediğimiz kişi için siyaset üretiriz demektir.  Bu da çok haince Kürtleri kullanmaktır."

Gündüz, barışın yolunun İmralı'dan ya da kandilden değil milletin gönlünden geçtiğine vurgu yaparak, 1Kandil de İmralı da barışı getiremez ikisi de savaştan beslenen kirli ellerdir. Barış Diyarbakır’ın, Mardin’in, Hakkari’nin, Van’ın temiz yürekli Kürt halkının içinde var ve o yol ordan geçer."diye konuştu.

Gündüz, "PKK ve uzantıları barış İmralı'dan geçer" diyerek kendilerini ifşa etmişleridir ki o da Ergenkon’un oyuncağı olduklarıdır. şeklinde sert ve bir o kadar da cesurca konuştu. YORUMLAR :::

  1. aslanbey
    12 Ekim 2011 Çarşamba Saat 12:51 CEVAPLA
    bu adamın ismini görünce merak edip seçimlerde yüzde kaç oy almış diye araştırayım dedim partisinin ismi seçime giren partiler arasında yoktu isimden sorguladım toplamda 3 4 tane haber var internette oda yerel haberler bu adam sanal bi lidermi acaba :))

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Genç Çiftlerin hayalini süsleyen kampanya

Mardin’de açılışının ikinci yılını kutlayan bir ge [...]

11 saat önce...

Midyat’ta meydana gelen kazada 4 kişi yaralandı

Mardin’in Midyat ilçesinde hafif ticari aracın odu [...]

20 saat önce...

WhatsApp sohbetlerinde yeni dönem

Facebook'un bünyesinde bulunan mesajlaşma uygulama [...]

20 saat önce...

Dolarda yeni zirve!

Dolar kuru bugün ne kadar? (26 Ekim dolar - euro f [...]

20 saat önce...

Mangal Aşkı, Az kalsın mahalleyi yakıyordu

Derik ilçesinde bir apartmanın çatı katında mangal [...]

18 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN