Mardian Mall, TSE Covit-19 Güvenli Hizmet Belgesi

Mardian MALL ”TSE Covit-19 Güvenli Hizmet Belgesi” alarak Güneydoğu ve Mardin’in en güvenilir ilk ve tek Alışveriş ve Yaşam Merkezi oldu.

GÜNCEL
PAYLAŞ:

TSE COVID-19 GÜVENLİ HİZMET BELGESİ NEDİR?

İçerisinde bulunduğumuz pandemi süresince COVID-19 hijyen, enfeksiyon önleme ve kontrol kılavuzu doğrultusunda; kalite, hizmet ve hijyen dolu yönetim anlayışının sağlanmasıyla Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından hazırlanan güvenli hizmet belgesidir.

Tedbirli tutumumuz ve hijyen dolu hizmetimiz doğrultusunda tarafımıza verilen “TSE Covit-19 Güvenli Hizmet Belgesi”ni alarak, Güneydoğu ve Mardin’in en güvenilir ilk ve tek Alışveriş ve Yaşam Merkezi olmanın verdiği haklı gururu yaşıyoruz.

Mardian MALL AVM Müdürü Mahmut YILDIZHAN: “Pandemi döneminde süresince, gerekli tedbirlere uyma konusunda aynı gayreti fazlasıyla göstermiş ve aynı zamanda bu konuda bize güvenen değerli yatırımcılarımıza, markalarımıza, markalarımızın çalışanlarına, yönetim ekibimize, çalışanlarımıza ve çok kıymetli ziyaretçilerimize bizleri yalnız bırakmadıkları ve yanımızda olmaya devam ettikleri için teşekkür ediyoruz.” dedi.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle