Mardin Atletizm de birinci gelen Koçyiğit Ortaokulu,Bölge birinciliğini hedefliyor.

Mardin Atletizm de birinci gelen Koçyiğit Ortaokulu,Bölge birinciliğini hedefliyor.
26 Ocak 2018 Cuma Saat 00:01 0

4 ocak 2018 tarihinde Mardin'de yapılan atletizm spor müsabakalarında birinci gelen Koçyiğit Ortaokulu,24 şubat 2018 tarihinde Şanlıurfa 'da yapılacak olan atletizm spor finallerinde Mardin'i temsil edecek.

4 Ocak 2018 tarihinde Mardin genelinde 2017-2018 eğitim öğretim yılı okul sporları 2000 metre kros yarışı Yıldız Kızlar Mardin İl birincisi olan Koçyiğit Orta okulu öğrencileri, 24 Şubat 2018 tarihinde Şanlı Urfa İl'inde yapılacak olan bölge atletizm final yarışmalarına Mardin'i temsil edecekleri için şimdiden hazırlıklarını sürdürüyor.
4 Ocak 2018 tarihinde Mardin genelinde 2017-2018 eğitim öğretim yılı okul sporları atletizm müsabakalarında Derik İlçesi'ne bağlı Koçyiğit Mahallesi Ortaokul öğrencileri katılarak yıldız Kızlar takımı birinci gelmişti. 24 Şubat 2018 tarihinde başlayacak olan atletizm bölge yarışlarına Mardin İl'ini temsil edeceklerini,bu nedenle hazırlıklara başladıklarını belirten İlçenin Koçyiğit Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmeni Mehmet Şahin Özkurt,Koçyiğit ortaokulunda göreve başladığım üç yıldan bu yana atletizm spor dalında kız öğrencilerimiz üstün başarılar sergileyerek Mardin genelinde birinciliği elde etmiştir.24 şubat 2018 tarihinde Şanlı Urfa İl'inde yapılacak olan atletizm bölge yarışlarında birinci olacağımıza inanıyoruz. Mardin Atletizm Şampiyonu yine Koçyiğit'in Kızları oldu. Kızlarımız İlimizi geçen sene de olduğu gibi bu sene de Bölge yarışlarında temsil etmenin gururunu yaşayacaktır.Okulumuz Spor Kompleksinin yapılmasını sağlayarak öğrencilerimizin antrenman yapmasında Şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk'ün önemli bir katkısı olmuştur. Bu sene de her anlamda öğrencilerimizin başarıdan başarıya koşmasında Sayın Kaymakamımız Hakan Kafkas'ın katkıları asla yadsınamaz. Okulumuzun birinci olması nedeniyle okulumuzu ziyaret ederek,öğrencilerimize verdikleri her türlü desteklerinden dolayı İlçe Kaymakamımız Sayın Hakan Kafkas'a Koçyiğit ailesi olarak kendilerine çok teşekkür ediyoruz"dedi.
Derik Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hakan Kafkas, okul sporları atletizm yarışlarında birinci gelen Koçyiğit okuluna yaptığı ziyarette öğretmen ve öğrenciler ile biraraya gelerek tebriklerini iletmiş olup,bölge finallerinde Mardin 'i temsil etmelerinden dolayı başarı dileklerini iletmişlerdi.


YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SPOR HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Üniversiteye Rektör Atandı

Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. [...]

8 saat önce...

Temelli Mardin'de iddialara cevap vererek, siyasi partilere çağrıda bulundu

HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, beraberindeki [...]

21 saat önce...

Kayyum atamalarına DSP'den de bir açıklama geldi

HDP'li 3 büyükşehir belediyesine atanan kayyumlara [...]

1 gün önce...

Kayyum atanmasına HÜDA PAR'dan eleştiri geldi

HDP'li 3 büyükşehir belediyesine atanan kayyumlara [...]

1 gün önce...

Soylu'dan ilk açıklama: Temiz oylar teröre istismar ettirilmemeli

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Mardin, Diyarbakır [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Nezir Güneş
Nezir Güneş

Bugün günlerden...!

2
Fırat Ensari
Fırat Ensari

Yaşamın Adaleti

3
Mustafa Aydın
4
Kadir Üründü
Kadir Üründü

Ters Açı...

5
Abdurrahim Akdağ
Abdurrahim Akdağ

Girdi, Sermaye, Kaynak

6
Muhammed Dağ
Muhammed Dağ

Aydın(lık) Sorunsalı

7