Mardin Masterler Bahar Kupası Turnuvasında 2. Oldu

Mardin Masterler Bahar Kupası Turnuvasında 2. Oldu
26 Ekim 2020 Pazartesi Saat 18:00 0

Mardin Masterler Spor Külübü, Antalya´da düzenlenen 9. Atatürk Bahar Kupası´nda 40 yaş masterler kategorisinde ikiciliği elde etti.

İki takımla turnuvaya katılan Mardin Masterler Spor Kulübü Antalya´da düzenlenen  9. Atatürk Bahar Kupası Turnuvasının ilk aşaması olan 40 yaş kategorisi 22-25 Ekim tarihlerinde oynan müsabakalar ile tamamlandı. Türkiye´nin bir çok bölgesinden 24 takımını katılımıyla gerçekleşen ve 3 gün boyunca çekişmeli maçlar yaşandığı turnuvada Mardin Masterler Spor Külübü, Trabzon Akyüz takımına finalde yenilerek turnuvanın ikincisi oldu.

 

İkincilik kupasını alan Mardin Masterler Spor Kulübü takımının oyuncularından Hamit Karaca, “Karadeniz Bölgesi ve Trabzon´umuzun güzel yüzü güzel insanı  Ahmet Akyüz Başkanımızın takımı Trabzon Akyüz takımına finalde yenilerek turnuva ikincisi olduk.  Biz Mardin Masterler Spor Kulübü olarak turnuvaya gelirken sloganımız kupaları almaya değil,  gönülleri almaya geliyoruz dedik.  Maçlarımızı izlemeye  gelen spor severlere hem futbol hem de centilmenliğin en güzel örneğini göstererek taraflı ve tarafsız her kesimin taktirini kazandık. Belki biz şampiyon olmadık ama gönüllerin şampiyonu olduk. Final maçımız kardeşlik havası içerisinde geçti, lütfen 5 dakikalık sevinç yada üzüntülerimiz için dostlarımızı kırmayalım ve kaybetmeyelim." dedi.

 

Turnuvada kendilerine destek olan sponsorlara teşekkür eden Karaca, "Antalyada Düzenlenen 9.Atatürk Bahar Kupası Turnuvasında 2. Olan Takımımızın Ulaşım ve Forma Sponsorluğunu yapan Datsan A.Ş , ye Seyithan Karaozan,a  Kamp Kıyafeti için Zem zem Kuruyemiş,e Forma için Real Storeye ve Gökhan Yıldız,a  çok çok teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Bölünmez Çankırı, Kadınların Sevincine Ortak Oldu

Dünyaca ünlü şef Ebru Baybara Demir tarafından, Ma [...]

1 gün önce...

Kesintisiz Enerji için muhtar ve çiftçilerle görüştüler

Dicle Elektrik Dağıtım A. Ş. Mardin İl Müdürü Hali [...]

1 gün önce...

Milletvekillerinden, Rektör Özcoşar’a Ziyaret

Ak Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı [...]

1 gün önce...

Belediye, Yaşlıları Evlerinde de Yalnız Bırakmıyor

Derik Belediyesi tarafından yalnız ve bakıma muhta [...]

23 saat önce...

Mardin Fosfatspor Umut Dağıttı

Mardin Fosfatspor, Afyon kampında karşılaştığı İst [...]

22 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar