Mardin MEB'de üst düzey atamalar

Mardin MEB'de üst düzey atamalar
20 Haziran 2014 Cuma Saat 17:05 53

Mardin il Milli Eğitim Müdürlüğünde üst düzey atamalar gerçekleşti.

Uzun süreden beri merakla beklenen atamalar nihayet yapıldı.
MEB tarafından yapılan atamalarda il müdür Yardımcılığına Vasi Ete, Sait Kerimoğlu, Hüseyin Akdağ, Mahmut Akan ve Murat Doğan atandı.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde ise Nusaybin'e Zeki Can, Savur'a Abdurrahim Demir, Dargeçit'e Cengiz Kılınç,  Derik'e Mustafa Kahraman ve Ömerli ilçesine ise Adnan Çiftçi atandı.
Yeşilli, Kızıltepe, Midyat, Mazıdağı ve Artuklu ilçe milli eğitim müdürleri ise yerlerinde kaldı.YORUMLAR :::

 1. Ahmet
  19 Aralık 2014 Cuma Saat 00:36 CEVAPLA
  yeni müdür yardımcılığı görevlendirmelerinde artık sendika değil baskılardan dolayı bu işi kaymakamlara yaptırıyorlar lütfen kaymakamlar bu işe karışmayın bırakın okul müdürü kendi yardımcısını seçsin
 2. TORPİLİN ALASI
  25 Haziran 2014 Çarşamba Saat 11:17 CEVAPLA
  memleketin kaderini belirlemeye başladığı günden bu yana bu memlekete ne huzur kaldı ne de adalet. Gidin inceleyin kimlerden oluşuyor bu vakıf daha iyi anlarsınız. İşleri güçleri atama malamine malamine. Dini kullan atamaları yap cebini şişir ihaleleri al, sana uymayanı karala ne farkın kaldı paralelcilerden.
 3. HAS AKP
  24 Haziran 2014 Salı Saat 22:07 CEVAPLA
  ESKİDEN CEMAAT KADROLAŞIRDI, BİZ ELEŞTİRİRDİK. ŞİMDİ DAHA TEHLİKELİ BİR YAPI KADROLAŞIYOR İL BAŞKANI SENDİKA VE TÜM ÜST İDARECİLER BUNLARDAN ... BUNLARA ENSARCILAR DENİYOR. AKP DİKKAT ETMEZSE BU ENSAR DA GÜN GELİR İKTİDARA ORTAĞIZ DER VE F CEMAATİYLE AYNI YOLA GİRER. DUA İLE...
 4. Kayırmacılık ve torpil
  24 Haziran 2014 Salı Saat 08:25 CEVAPLA
  Görevden alınanlar ve alınmayanlara iyi bakılmalı. Alınmayanların ve yeni görevlendirme yapılanların tek özellikleri yandaş olmalarıdır. Bu ise bir Anayasal suçtur. Bu görevlendirmeleri yapanlar er ya da geç bu suçlarının cezasını çekeceklerdir inşallah.
 5. mehmet
  23 Haziran 2014 Pazartesi Saat 08:06 CEVAPLA
  Mahmut AKAN'ın gece yarılarına kadar dairede çalıştığı günleri bilirim. Kim ne derse desin hakketmiştir o.
 6. necdet polat
  22 Haziran 2014 Pazar Saat 19:43 CEVAPLA
  Birine kötülük mü yapmak istiyorsunuz, onu MEM'de idareci yapın, yaptırın. MEM'e müdür yardımcısı veya şube müdür olarak atananlara, buradan yorumlarıyla çemkirenler ya millî eğitimin üst katlarında işlerin nasıl yürüdüğünü hiç bilmiyor ya da ne olursa olsun onların yerinde olmak istiyor. MEM’deki bütün idarecilere diyeceğim şudur: Başka türlü yaşamak mümkün, üzerinizde eğreti duran bu işle kendinizi heder etmek zorunda değilsiniz. Herkese kolaylıklar dilerim…
 7. Egitmen
  22 Haziran 2014 Pazar Saat 12:09 CEVAPLA
  Kadrosu degismeyen yerlerin ne ozeligi var karar dogrumu degilmi.torpil var anlayin artik lutfen.huseyin akdag hakediyormu ben siyasetci olsaydim akrabami yapmazdim .kim hakediyorsa o olsun derim.ama nerede kendin pisir kendin ye mardini sil bastan yapmak lazim .adil davranilmiyor.yeter artik vekilide ilyonetimide ilceside ne zamana kadar bu basarisizlik devam edecek.
 8. Hayati
  22 Haziran 2014 Pazar Saat 11:54 CEVAPLA
  Bazı arkadaşlara... Mardinlife tarafsız değil. Her yorumu değil, genellikle taşeron olarak görevlendirilenleri övücü ve lehte olan yorumları yayınlıyor.
 9. necdet polat
  22 Haziran 2014 Pazar Saat 10:42 CEVAPLA
  Mardinlife’ı yıllardır takip ederim. Öğretmen olduğum için millî eğitimle ilgili haberler her şeyden önce dikkatimi çeker. Dört yıl öncesine kadar millî eğitimde olan bitenlerle ilgili burada sıkça haber çıkar ve yorumcular, haberde adı geçen kişileri sözleriyle döve döve stres atardı. Ancak son iki üç yıldır Mardin il ve ilçe MEM’ler defalarca formatlandığı halde bunlar pek haberleştirilmedi. Şimdi altına onlarca yorum döşenen bu haberi görünce ister istemez “Birilerinin canı, haberde adı geçen birilerini yorumculara dövdürmek istedi herhalde.” diye düşündüm. Mardinlife, bol dedikodulu haber yorumlarıyla eski neşeli günlerine geri mi dönüyor acaba? Haberde adı geçen kişileri yakından tanımayan kişiler için – ya da daha doğru ifadeyle yakından tanıyan kişiler için – yorumlardaki dedikoduların işaret ettiği kişileri tahmin etmeye çalışmak oldukça eğlenceli olsa gerek.
 10. ÜST DÜZEY Mİ?
  22 Haziran 2014 Pazar Saat 08:21 CEVAPLA
  Atananlar ÜST DÜZEY'ere atandı da, onları telefonlarla yönlendirecek olanların düzeyine bakmak lazım. Koca bir ilin en üst eğitim yöneticilerini manifaturacı esnafına yönettirirseniz bu DÜZEY tartışılır.
 11. Bradost
  22 Haziran 2014 Pazar Saat 02:13 CEVAPLA
  Arkadaşlar biraz insaf, Mardin ve kızıltepe de en eski
  Anadolu liselerinden olan Kızıltepe ANADOLU LİSESİ ve MARDİN ANADOLU lisesi üstün başarı ile müdürlük yapmış insanı hala siyasi sebeplerle açıklamanızı ancak cehalet ile açıklarım.
  Bir de bizim camia(memur-sen)dediğiniz yapı üç beş kişiden oluşan aile şirketi onu da iyi biliriz hangi hırsızları kurudukları
  Kadir bey lütfen gönderilerimizi yayınlayın
 12. Hikâye
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 22:34 CEVAPLA
  Hep hikaye anlat in.siyasi arkası güçlü olması yeterli. Mardin sonlardaa..Her zaman ki gibi. .bakalım nereye kadar
 13. Kızıltepe47
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 22:04 CEVAPLA
  Yaklaşık iki senedir Derik te görevlendirme ile görev yapan ve guzel şeylere imza atan Mustafa KAHRAMAN a tekrardan başarılar dilerim.
 14. teacher694
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 21:48 CEVAPLA
  Yeni idareci kadrosu Mardin'e hayırlı olsun..Hepsini tanımamakla beraber iyi tanıdıklarımdan Vasi bey ve özellikle eğitimin her kademesinde görev yapan Mahmut AKAN a aldıkları görevi layıkıyla yerine getireceklerine dair güvenim tamdır...kolay olan eleştirme yolunu seçmeyip,onlara güvenmeyi daha uygun buluyorum..Muvaffak olurlar inşallah..
 15. öğretmen
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 19:54 CEVAPLA
  Arkadaşlar biraz daha edep diyorum insanlara leke atarken dikkat edelim ,sürekli süi zan yapılyo birazda hüsnü zan diyorum ,önceden birinciler mardin ve civarından çıkıyoduda bizim haberimiz mi yok.Yeni arkadaşlara egitime katkılar sağlamaları dileğiyle.
 16. AK PARTİ'Lİ
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 18:28 CEVAPLA
  Ulaşımdan sağlığa her alanda devrim yapan bir iktidarın elbette eğitimde de devrimler yapması gerekir. Bir yandan eskinin hantal yapısından kurtulurken bir yandan da taze ve dinamik beyinlerle bu devrimleri yapması gerekir. Yeni atana yöneticiler bir çok süzgeçten geçirildikten sonra bu görevlere getirilmiş ve büyük sorumluluklar üstlenmişlerdir. Her biri daha önce kendisini ispatlamış isimlerden oluşan bu listenin Mardin eğitimi için canla başla çalışacağına inanıyor. kendilerine başarılar diliyorum. Doğru işler yaptıkları müddeteçe her kesin takdirini kazanacaklar yaptıkları her yanlışta da karşılarında iktidar partisi olarak AK Partiyi göreceklerdir. Gün eleştiri günü değil icraat günüdür vesselam.
 17. ESKİ BİR ÖĞRETMEN
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 18:18 CEVAPLA
  20 yıllık öğretmenim ve bu sürenin tümün Mardin'de geçirdim. Milli Eğitimde ne büyük değişikliklerin yaşandığına bizzat tanık olan biriyim. Eşimize veya çocuklarımıza sevk almak için bile uğradığımızda bırakın müdür yardımcısı ve şube müdürünü şefinden ya da memurundan azar işittiğimiz günleri hatılıyorum... Son yıllarda daha ilgil ve güler yüzlü bir yönetim kadrosuna kavuştu Mardin MEM. Eski alışkanlıkların tamamen terk edildiği yeni bir yönetin anlayışı hakim oldu ve her geçen gün daha iyiye giden bir milli eğitim camiası var.. Kim ne derse desin eski günlere dönmeyecek ve çok daha iyi günler bizi bekliyor... BAŞARILAR DİLİYORUM
 18. mehmet
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 18:14 CEVAPLA
  Hepimize hayırlı olsun, özellikle Vasi Ete ve Mahmut Akan'ın atanmalarına çok sevindim. Büyük işler başaracaklarına eminim. Yeni görevlerinde başarılar dilerim.
 19. Tarık AK
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 18:07 CEVAPLA
  Meyveli ağac taşlanır. Bu kadar elestirildigine göre doğru atamalar yapılmış demektir.
  Hayırlı ugurlu olsun....
 20. Hayro
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 17:58 CEVAPLA
  Ahmet AKTAŞ isimli şahıs uçmuş. Anayasal suç işlemiş. Meydanı boş zannetmeyin. Bu Millet sahipsiz değildir. Hep böyle uyumayacaktır da...
  Bu ayrımcılık ve bölücülük anayasa suçlarını işleyenler elbet bunun hesabını verecekler. İşin gerektirdiği liyakat ve kariyere uymayanlar var ya! Er ya da geç adalet bunların yakasına yapışacaktır.
 21. Hıdır
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 17:33 CEVAPLA
  İsimlere bakıyorum da... Bunlar mı üst düzey! Ne müdür bir halttan anlıyor ne de bu görevlendirmeler. Malamine Mardin!
 22. Özlem hoca
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 17:27 CEVAPLA
  Ataması yapılan idarecilerimize başarılar diliyorum, ki başarılı olacaklarını herkes çok iyi bildiği için taşlar artmış... Farklılıklara saygı gösterebilecek olgunlukta bir kadro Mardin için şanstır, ayrıcalıktır... Öss deki başarı mevzusuna gelince; ben kaç yıllık öğretmenim hangi yönetim bizi ilk üçe soktu ki? Ayrıca bu sadece yönetimle olacak iş mi? Eleştiride de biraz insaf biraz mesnet yahu :) kısacası Mardinimize hayırlı uğurlu olsun...
 23. ERDAL
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 17:06 CEVAPLA
  Haksız eleştiri, çoğunlukla biçim değiştirmiş övgüdür.
 24. FATIH AYDIN
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 16:54 CEVAPLA
  Milli Eğitimle ilgli yapılan her haber yorum rekoru kırıyor. Ama bu noktada dikkat edilmesi gereken haberin içeriğini dahi okumadan sadece tarafını belli etmek için yazılan yorumlardır. Sadece kişileri karalamak için ya da övmek için yapılan yorumların site yönetimince yayınlanmaması gerekir. Sadece ziyaret edilme sayısı değil bazı ilkelerin de hesaba katılması gerekir. Ve ilkeli Yayıncılık da budur.
 25. Şeyhmus
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 16:53 CEVAPLA
  Bu yeni geçici görevlendirmeleri Ali COŞKUNERin yerine geldilerse, geldikleri gibi geri gönderecektir.
  • Yusuf hoca
   14 Ağustos 2018 Salı Saat 21:43 CEVAPLA
   Ali Coşkuner çeşitli sitelerde eğitim yazıları yazan ve bu her yazısından dolayı sonradan FETÖ'den görevden atılmış olan müfettişler başkanının İl müdürünü kışkırtmasıyla hakkında soruşturmalar açılarak taciz edilmiş biriydi. Mehmet Emin ESEN'den duyduğuma göre Ali COŞKUNER davayı kazanmış ama ailevi sebeplerden dolayı Mardin'e gelmek istememiş olduğundan atamasını Bakanlıkta iptal ettirmiş.
 26. Mamoste
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 14:34 CEVAPLA
  Bu görevlendirilenlerin, hiç birinin dil, ırk, renk, cinsiyet, siyasî düşünce, felsefî inanç, din, mezhep ve benzeri sebeplerle ayırım gözetilmeksizin, hiçbir kişiye, aileye, zümreye veya sınıfa imtiyaz tanınmadan, liyakat ve kariyere göre seçildiklerini söylemek mümkün müdür? Sadece görevin gerektirdiği niteliklerden değil de başkalarının durumuna bağlı olarak seçilmişlerdir.
  Mesela bunlardan biri Mardin milli eğitimde şube müdürü olarak görevlendirilmiş, yönetimce korunup kollanmasına rağmen soruşturmalar geçirmiş, burada tutunamamış, Yeşillide görevlendirilmiş ve Bakanlık müfettişleri tarafından hakkında görevden alınması raporu düzenlenmiştir. Bundan dolayı istifa etmiştir.
  Sonra da yasal olmayan bir şekilde torpille şube müdürü atanmıştır. Şimdi de müdür yardımcısı olarak görevlendirilmiştir.
 27. YPY (Yeni Paralel Yapı)
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 13:59 CEVAPLA
  Bakıyorum da bir kaç eleştirel yorum yazıldı diye YPY hemen organize olup olumlu yorum kampanyası başlatmış.
 28. AHMET AKTAŞ
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 13:50 CEVAPLA
  kadro mardine hayırlı olsun. bdp ve eğitimsen kanadından yapılan eleştirileri geçiniz. dönem ak parti dönemi. belediyede yapılan tasfiye ve yerlerine getirilenleri görüyoruz. bu çark böyle işliyor. kadroda tek bir isim camiaya yabancı o da vekilin torpillisi. onun yerine çok daha yakışlır biri olmalıydı. bir vekilin kendi seçmenin zıddı düşüncesindekine akrabası dahi olsa torpil yapma hakkı yok. malum şahısla ilgili konuşulanlar malum. kadroda isimlere gelince kimin adı olsa beğenmeme eleştirme bizim ruhumuza işlemiş. bu yüzden ciddiye dahi almaya değmez. doğrudur bazıları koltuk sevdası sürekli yükselme peşindedir. ama unutmayın sorumluluk arttığı için yaşanacak en küçük olumsuzlukta bu arkadaşlar muhataplar. bu yüzden dert etmeyin. onlar bu derde katlanıyorlarsa sıkıntı yok :)
 29. hakkım haram
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 13:42 CEVAPLA
  a.rahim akdağ verdiğimiz oylarla vekil oldunuz, akrabanız diye islamdan bi haber birine referans oldunuz. bu nedenle hakkımı sana helal etmiyorum. ve mahşerde senden söke söke istiycem. diğer vekillerin islami şuuru yok. biz sizi farklı gördük. şunu da gördük ki diğerleri sizden çok daha seçiciymiş.
 30. Sait
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 13:30 CEVAPLA
  Bu atananlar olarak haberde bahsi geçen kişiler atama olmayıp taşeron geçici görevlendirmelerdir. Yasal değildir. Yöneticilik ve eğitimciliklerine gelince; bunların kimlerin yerlerine geldiklerine bakalım. Mardin'de bir anket yapalım ve soralım: Bunların tamamını toplasak bir Ali COŞKUNER eder mi? Bir Niyazi EKİN eder mi?
 31. İNSAFLI VATANDAŞ
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 13:05 CEVAPLA
  Öncelikle Mardinimiz için hayırlı uğurlu olsun. İnsanları tanımadan etmeden sadece bizden değildir istemezuk mantığı ile hareket eden hemşehrilerimizin yorumlarına üzülüyoruz. Örneğin, Vasi Ete, Mahmut Akan, Zeki Can, Cengiz kılınç, Abdurrahim Demir öğretmenlik, md.yardımcılığı, müdürlük, şube müdürlüğü gibi çeşitli eğitim kademelerinde başarı ve özveri ile çalışmış olan insanlardır. Kişileri eleştirmek kolaydır, eleştiri yaparken biraz insaf ve biraz daha vicdan diyorum. Unutmayalım: Aciz insan ŞİKAYET eder, Asil insan İDARE eder, Basit insan İFTİRA eder, Sabırlı insan AZİM eder, Şükürsüz insan BEDDUA eder !
 32. Metin Değer
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 12:47 CEVAPLA
  Göreve yeni başlayan idareciler CIDDI VE ÖNEMLI SORUMLULUKLAR ALMIŞLARDIR,KENDILERINE BAŞARILAR,
  Olumsuz eleştiri yapanlara tavsiye:

  “Uğraş, didin, düşün, ara, bul, koş, atıl, bağır; durmak(ELEŞTİRMEK)zamanı geçti, çalışmak zamanıdır…”

  (Tevfik Fikret)
 33. Mardinli Öğretmen
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 12:37 CEVAPLA
  Mardinimiz için hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor, vazifelerinde başarılar diliyorum.
 34. EĞİTİMCİ
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 12:19 CEVAPLA
  Bu arkadaşların Mardin eğitimine katkı yapacaklarını düşünüyorum. Çoğu taşra yönetiminin her kademesinde başarı ile görev yapmış insanlardır. Hayırlı uğurlu olsun.
 35. mardin gonulluleri
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 11:45 CEVAPLA
  Atamalar mardin icin hayirli olur umarim...elestiri yapmak mumkun tabi...onceki mudur yardimcilarina gore bu kadro daha iyi is yapacaktir.belki bireysel olarak degerlendirilirse icraati olmadigi halde sadece torpille yardimci olan var elbette...ama eeskisinden cok daha iyi olacaktir insallah.mardine hayirli olsun...
 36. personel
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 11:24 CEVAPLA
  `ya` rumuzu ile yazan arkadaşa:Yolsuzlukla adi anilacak en son kişi olan eski mudurumuzun yaptiklarina herkes sahittir.Kendisine yapilan `operasyon`un asla yolsuzlukla ilişkindirilemiyeceğini herkes biliyor.begenirsiniz ya da begenmezsiniz ama yaptiklarini tüm Mardin kamuoyu biliyor.Ust duzey yoneticelerin kaprislerinin magduru olarak yolsuzlukla itham etmek cok buyuk haksizlik olur..biraz insaf!!
 37. personel
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 11:23 CEVAPLA
  `ya` rumuzu ile yazan arkadaşa:Yolsuzlukla adi anilacak en son kişi olan eski mudurumuzun yaptiklarina herkes sahittir.Kendisine yapilan `operasyon`un asla yolsuzlukla ilişkindirilemiyeceğini herkes biliyor.begenirsiniz ya da begenmezsiniz ama yaptiklarini tüm Mardin kamuoyu biliyor.Ust duzey yoneticelerin kaprislerinin magduru olarak yolsuzlukla itham etmek cok buyuk haksizlik olur..biraz insaf!!
 38. Mamoste
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 11:20 CEVAPLA
  Tebrikler.MArdinin epeydir beklediği bir ekip başa geliyor.statukoya artık son. Eleştirenler geçmiştekileri ne çabuk unuttunuz.TUtkıye de ÖSS ve SBS lerde sonlarda değilmiydik çok ayıp
 39. ömer faruk
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 11:19 CEVAPLA
  Ataması yapılan idarecilerimize başarılar diliyorum. Onlarla çalışmış biri olarak mardini çok iyi yerlere getireceklerine inanıyorum.
 40. öğretmen biri
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 11:05 CEVAPLA
  Bence yüzde doksan isabet olmuş, ama milletin ağzı çuval değil beğenmeyen konuşuyor, millet vekilleri olmasaydı %100 isabet olacaktı tabii.
 41. mehmet
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 10:29 CEVAPLA
  Yapilan atamalar Memursen&Ak parti işbirliği ile yapilmis diyor Muhsin bey...Peki ne olacaktı yani? HDP&PKK&Egitimsen&Kck işbirligi mi olacaktı?
 42. ÖĞRETMEN
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 10:04 CEVAPLA
  Eğitim uzun bir süreçtir. Kimse kısa sürede büyük başarılar beklememelidir. Önemli olan sabırla ve elbirliği ile ilimiz ve çocuklarımız için çalışmaktır. Unutmayalım ki ilimiz zamanında 'kurtarıcılar'dan çok çekti. HAYIRLI OLSUN
 43. ALİ BİLGİN
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 09:58 CEVAPLA
  Hayırlı Olsun. Gelişim için değişim şarttır. Umarım bu ekip Mardin'in eğitimine ciddi katkılarda bulunur.
 44. Adalet ZİRVEDE
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 06:56 CEVAPLA
  Başkasının hakkını gasp ederek kariyer yaptığını sananlar asla iflah olmayacaklardır. İlk günden mahkemelik bir göreve başlayacaklardır. Haberde bu kişilerin kimler görevden alınarak atandıklarını da yazmanız lazımdı. "Adaletli" Paylaşım Formülü uygulanmış :1 bene, 1 sene, 2 bene... Başarı böyle gelecek Mardine..
 45. ya
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 05:11 CEVAPLA
  Ya bunlarin biri zaten giden valilerden yolsuzluktan dolayı veto yemiş.biri hep bana diyen bir kaçı hiç okul yonetmemiş.koskoca MEM i vermişler. Sayin muduirumuz Kuntoğlu ne yapsin ki bunlarla....
 46. bradost
  21 Haziran 2014 Cumartesi Saat 01:48 CEVAPLA
  çok şükür bu sefer ki atamalarda hırsız yok hepsi iyi eğitimci. bir iki hırsız kalmış onlarıda değiştirseler iyi olur. aman bakan(eski)duymasın.:)
 47. Muhsin VESKE
  20 Haziran 2014 Cuma Saat 23:52 CEVAPLA
  Memur-Sen ve Akp işbirliğiyle atamalar gerçekleşmiş, Kimse hak ve hukuktan söz etmesin, ne HAK'ı tanıyorsunuz ne de hukuka saygınız var... Bir de saygınlık beklersiniz...
 48. serhat
  20 Haziran 2014 Cuma Saat 23:46 CEVAPLA
  bu kadarda olmaz benden olsun ne olursa olsun mantığıyla mardin eğitimde hep sınıfta kalır.
 49. Sabret vatandas
  20 Haziran 2014 Cuma Saat 23:20 CEVAPLA
  Sayin basbakan ne yapsin kimi vekil yapiyorsa hep ayni zaten il yonetimi yok bu ne atama kim yapar bunu bu mardin nasil dereceye girecek iskur ayni il spor merkezi ayni simdi mili egitim boyle yonetici olurmu valiler kaymakamlar ne yapsin siyasiler birakmiyorki ahmet cengiz bunun ornegi calisan adami gonderdiler ama butun mardin ahmet cengiz validen memnundu.memleketin kaderi buolsa gerek.memleketin tonla sorunu varken bes dakikada bir elektrik gider milet perisan. Allah hakimizi size birakmasin
 50. Hasan Demir
  20 Haziran 2014 Cuma Saat 20:16 CEVAPLA
  Bu kadro ile bu senede Öss de sondan 3 e zor gireriz. Yazik bu memleket çocuklarına.Bu isimlerin çogu siyasi Ve sendikacı. Çok yazık.
 51. Süleyman ÇELİK
  20 Haziran 2014 Cuma Saat 19:55 CEVAPLA
  Şirket ihaleyi almış,devletin ve ak parti iktidarının yatırımını kendileri getiriyormuş gibi beyanda bulunması çok şık durmuyor şirket bu işin yüklenicisi konumunda olduğunu da açıklasa daha şık olur.
 52. KIZILTEPE
  20 Haziran 2014 Cuma Saat 17:59 CEVAPLA
  TORPİLE BAK TORPİLE ÇOK YAZIK ÇOK NE GEÇMİŞLERİ VAR BUNLARIN AYIPTIR AYIP.BU YÜZDEN BAŞARI GELMİYORYA

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

EĞİTİM HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Genç Çiftlerin hayalini süsleyen kampanya

Mardin’de açılışının ikinci yılını kutlayan bir ge [...]

1 gün önce...

AK Parti muhtarlarla bir araya geldi

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti K [...]

1 gün önce...

Mangal Aşkı, Az kalsın mahalleyi yakıyordu

Derik ilçesinde bir apartmanın çatı katında mangal [...]

1 gün önce...

Traktörden kaynaklı bir kaza daha: 2 yaralı

Mardin - Diyarbakır karayolunda traktör ile minibü [...]

1 gün önce...

Nusaybin'in gezi rotasına girmesi için çalışmalar başladı

Nusaybin’in yeni dönemde turist ve gezi rotasına g [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN