Mardin Milletvekili Demir, Beypazarı'nda

Mardin Milletvekili Demir, Beypazarı'nda
29 Mart 2011 Salı Saat 09:14 0

AK Parti Mardin Milletvekili Mehmet Halit Demir, Beypazarı İlçesinde Yaşayan ve Tarım İşlerinde Çalışan Hemşehrilerini Ziyaret Etti

AK Parti Mardin Milletvekili Mehmet Halit Demir, Beypazarı ilçesinde yaşayan ve tarım işlerinde çalışan hemşehrilerini ziyaret etti. 

Demir, Beypazarı'na gelişinde AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, parti çalışmaları hakkında bilgi verdi. Milletvekilinin AK Parti ilçe başkanlığını ziyaretinde İlçe Başkanı Avni Erdoğan, Belediye Başkanı Cengiz Özalp, İl Genel Meclisi Üyesi Sefa Varlık ve partililer hazır bulundu. 

Bölgesinden 4 bine yakın insanın burada çalışmak üzere geldiğini ve yaşamları için hayata tutunmak durumunda olduklarını, burada tarlada tarım işlerinde çalışarak geçimlerini sürdürdüklerini söyledi. 

Demir, sözlerini şöyle sürdürdü: 'Suriye bizim ilimizin dibinde ve sınır bir ülke, geçmiş dönemlerde birçok sıkıntının bazı ülkelerle yaşandığını ama şimdi gelinen noktada AK Parti hükümetinin sürdürdüğü politikalar sayesinde bu ülkelerle kardeşhane bir atmosfer içinde ticaretlerimiz var. Onlar bizden ticaret yapıyorlar, bizler onlarda ticaret yapıyoruz. Yani birbirimizle çok iyi şeyleri paylaşıyoruz. 73 milyona yakışına buydu ve hükümetin sağladığı güzel ilişkilerle, diyalogla çok güzel kaynaklarda ülkeye kazandırıldı.' 

4 bine yakın hemşehrisinin Beypazarı ilçesinde yaşadığına ifade eden Demir, 'Hemşehrilerinin memleketlerinden çıkarak buralara kadar çalışmak üzere geldiklerini ve dostane ilişkiler içinde olmaları, yöre insanı ile barışık olmaları çok iyi. Bulunduğunuz yere mutlaka uyum sağlamalısınız. Çalışmalarınızla da bulu gösteriyorsunuz' diye konuştu. 
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Bölünmez Çankırı, Kadınların Sevincine Ortak Oldu

Dünyaca ünlü şef Ebru Baybara Demir tarafından, Ma [...]

1 gün önce...

Kesintisiz Enerji için muhtar ve çiftçilerle görüştüler

Dicle Elektrik Dağıtım A. Ş. Mardin İl Müdürü Hali [...]

1 gün önce...

Milletvekillerinden, Rektör Özcoşar’a Ziyaret

Ak Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı [...]

1 gün önce...

Belediye, Yaşlıları Evlerinde de Yalnız Bırakmıyor

Derik Belediyesi tarafından yalnız ve bakıma muhta [...]

20 saat önce...

Mardin Fosfatspor Umut Dağıttı

Mardin Fosfatspor, Afyon kampında karşılaştığı İst [...]

18 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar