Mardin MÜSİAD'ta yeni başkan görevine başladı

Mardin MÜSİAD'ta yeni başkan görevine başladı
24 Aralık 2018 Pazartesi Saat 18:01 0

MÜSİAD Mardin Şube Başkanlığı görevine Midyatlı İşadamı Mehmet İleri getirildi. İşadamı İleri, Genel merkezin oluruyla atandığı yeni görevine başladı.

MÜSİAD Mardin Şube Başkanlığı görevini iki dönem yaptıktan sonra görev süresi dolan MÜSİAD Mardin Şubesi eski Başkanı M. Nurettin Kasap, yeni dönem için genel merkez tarafından MÜSİAD Mardin Şube Başkanı olarak görevlendirilen İşadamı Mehmet İleri'ye görevini devretti.

Mardin şube başkanlığı görevini iki dönem, 4 yıl boyunca sürdüren eski başkan Mehmet Nurettin Kasap, yeni dönemde bayrağı teslim alıp görevi sürdürecek olan yakın dostu, İşadamı Mehmet İleri'nin başarılı çalışmalara imza atacağını, bu süreçte başta eski başkanlar olmak üzere üye olan bütün işadamlarının aynı azim ve çalışmayla yeni başkana destek olmayı sürdüreceklerini söyledi.

Midyat'a farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerde yönetici olarak çalışmalarını sürdüren MÜSİAD Mardin Şubesi'nin yeni Başkanı Mehmet İleri ise, yeni göreve başlamış olması nedeniyle sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı:

"MÜSİ̇AD Mardin şube Başkanı olarak görevlendirildiğim bu görevde Peygamber Efendimiz Besmele ile başlamayan her iş bereketsizdir hadisini hatırlayarak tüm heyecan ve azmimizle yeni dönemde ve yeni başarılar İçin BİSMİLLAH diyerek başlıyoruz."YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

EKONOMİ HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Multidisipliner Kovid-19 Sürecine Sıradışı bir Yaklaşım

Mardin Artuklu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakül [...]

1 gün önce...

Nur Mahallesi sakinleri doğal gaz istiyor

Mardin merkez Artuklu ilçesine bağlı Nur Mahallesi [...]

20 saat önce...

Tilkiye protez bacak yaptı

Mardinli Hasan Kızıl, araba kaputuna giren bir ked [...]

22 saat önce...

Mardin Umut Kervanı Engellileri Unutmadı

İnsani çalışmalar yürüten Mardin Umut Kervanı, 3 A [...]

1 gün önce...

Mardinli çiftçilere mercimek tohumu yardımı yapıldı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Mardinli çiftçilere 3 [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar