Mardin Protokolünden yeni başkanlara tebrik ziyaretleri

Mardin Protokolünden yeni başkanlara tebrik ziyaretleri
09 Nisan 2019 Salı Saat 18:32 0

Mardin Valisi Mustafa Yaman, Artuklu Belediye Başkanlığı görevine seçilen Abdulkadir Tutaşı'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

31 Mart Mahalli seçimlerinde Artuklu, Yeşilli, Ömerli, Midyat ve Dargeçit'te mazbatalarını alarak görevlerine başlayan belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunan Mardin protokolü, ilçelere yapılan ziyaretlerde esnaf ve taziye ziyaretleri de gerçekleştirdiler.

Yeni görevine başlamış olması nedeniyle tebrik ziyaretlerini kabul eden Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, misafirlerini kapıda karşıladı.

Mardin Valisi Mustafa Yaman'a Artuklu Kaymakamı Şakir Öner Öztürk, Mardin Vali Yardımcısı Bahattin Çelik, İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Yusuf Kenan Tapçul, Mardin İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Millli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, İl Müftüsü İsmail Çiçek, Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüsnü Bengi Efetürk, Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdullah Yenigün de eşlik etti.

Vali Yaman ve beraberindeki il protokolü, Yeşilli Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Hayrettin Demir, Midyat Belediye Başkanlığı görevine seçilen Veysi Şahin, Ömerli Belediye Başkanlığı görevine seçilen Hüsamettin Altındağ ile Dargeçit Belediye Başkanlığı görevine seçilen Cüneyt Aksoy'u da makamlarında ziyaret ederek, yeni seçilmiş oldukları görevlerde başkanlara hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Vali Yaman ve beraberindekiler, tebrik ziyaretleri için gerçekleştirdikleri ilçe ziyaretlerinde, ilçelerde bulunan esnaflara da ziyaretlerde bulundular, ilçelerde yakınlarını yitirmiş vatandaşlara da taziye ziyaretlerinde bulunup, acılarını paylaşmış oldular.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

İlk Cuma İçin Şükür Kurbanı Kesti

Mardin'de Cuma namazından önce hayırsever bir vata [...]

20 saat önce...

Devlet korumasındaki gençler kamuda kadroya alınacak

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Züm [...]

23 saat önce...

Ilısu Barajı, bölgenin lokomotifi oldu

Ilısu Barajı'nın enerji üretimine başlaması, bölg [...]

1 gün önce...

11 sektöre yönelik uyulması gereken kurallar yeniden belirlendi

Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu'nun öner [...]

1 gün önce...

Yaptığı heykellerle yaşama tutundu

Suriyeli ünlü heykeltıraş Sabah Kasım Garguli, tar [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN