Mardin'de kurulan Tesisler göz kamaştırıyor

Mardin'de kurulan Tesisler göz kamaştırıyor
26 Eylül 2019 Perşembe Saat 15:36 0

Mardin'de kurulan Biçen Sosyal Tesisleri modern yapısı ve misafirlere sunduğu sosyal alan ile Avrupa'daki tesislere taş çıkarıyor.

Bir zamanlar terörle anılan Mardin, güvenlik güçlerinin istikrarlı mücadelesi ile sağlanan güven ortamı sonrası yatırımcıların ilgi odağı oldu. Bölgede son olarak Ali Biçen isimli girişimci tarafından kurulan Biçen Sosyal Tesisleri adeta göz kamaştırıyor. Midyat-Nusaybin yolu üzerinde kurulan ilk sosyal tesis olma özelliğini taşıyan kuruluş ile kentin istihdamına da katkı sağlanıyor. Avrupa'da bulunan tesislere taş çıkaran yatırım, kent için de çok büyük bir öneme sahip.

İÇERİSİNDE YOK YOK

Tesise ailece gelenlerin keyifli zaman geçirmek için çeşitli alternatifleri bulunuyor. İçerisinde birçok işletme olan tesiste; otel, ızgara restoran, alakart restoran, açık yüzme havuzu, cafe ve kasap bulunuyor.

KENTİN EN MODERN TESİSİ

Kentin turizmini de geliştirecek görkemli tesis doğaya hakim konumu ile konuklarına lüx bir konaklama ve leziz tatlar sunuyor. Mardin'in en modern otel konaklama ve restaurant merkezi olan Biçen Hotel bol oksijen ve doğal güzelliklerle birleştirerek konuklarına 'iyi hissetmenin mutluluğunu' yaşatıyor.

DÜĞÜN VE DAVET YAPILABİLİYOR

Havuz ve doğa manzaralı lüx odaları, yeşillikler içindeki restaurant, düğün ve davet mekanlarıyla konukseverliğini bir arada sunan Biçen Sosyal Tesisleri davetlileri adeta unutulmaz anlar yaşatıyor.

KEYİFLİ ANLAR İÇİN DAVETLİSİNİZ

Tesisin yatırımcısı Ali Biçen cesaret ile yola çıktığını belirterek, çocukluğunun geçtiği butoprakların değerine değer kattığı bu projenin bir başlangıç olduğunu söylüyor. Biçen tüm Mardinlileri ve Mardin'i merak edenleri keyifli anlar yaşamak için tesislere davet ediyor.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

EKONOMİ HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Ruh Sağlığı üzerine hizmet verecek

Mardin'de psikoterapi danışmanlığı hizmeti almak i [...]

19 saat önce...

Otizme Yeşil Işık Derneği Başkan Şahin'i ziyaret etti

Midyat Otizme Yeşil Işık Derneği (OYID) Başkanı Os [...]

1 gün önce...

HDP'li dört belediye başkanı daha görevden alındı

Van'ın Muradiye, Özalp ve Başkale ilçelerinin bele [...]

21 saat önce...

Kardeşleri öldüren zanlı teslim oldu

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde, damatları Mustafa T [...]

21 saat önce...

AK Parti'den Meclis Danışma Toplantısı

AK Parti Midyat İlçe Başkanlığı Aralık ayı Danışma [...]

17 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN