Mardin'de Lezzetin Yeni Adresi: NUCAN Restaurant

Mardin’de Restaurant sektöründe faaliyet gösteren işletmelere bir yenisi daha eklendi.

İşadamı İbrahim Bulmuş tarafından Artuklu ilçesinde açılan NUCAN Restaurant, vatandaşların hizmetine girdi.

Profesyonel ekibin çalıştığı NUCAN Restaurant’ta vatandaşlara günlük taze ürünlerle lezzetli yemekler yapılıyor.

15 personelin istihdam edildiği Restaurant’ta, aile yeri ve araçlar için otopark alanı bulunuyor.

Izgara çeşitleri, çorba çeşitleri ve saç tavanın yapıldığı Restaurant’ta yemekler Hijyen kurallarına da uygun yapılıyor.

İşyeri sahibi İbrahim Bulmuş, NUCAN’ın anlamını: yeni bir can, yeni bir hayat, yeni bir başlangıç diye adlandırıldığını ifade etti.

Bulmuş, tüm yemeklerinin lezzet ve kalitesinde iddialı olduklarını, Vatandaşları eşsiz lezzetteki yemeklerinden tatmalarına davet etti.

Aşçıbaşı Adnan Uçar da, şunları söyledi:

“Nucan Restaurant’ta konseptimiz, ızgara çeşitleri, çorba çeşitleri ve saç tava bulunmaktadır. Günlük taze kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Kullandığımız ızgaralar olmak üzere günlük taze tedarik etmekteyiz. Günlük 6 çeşit çorbamız bulunmaktadır. Ekip olarak kendimize, lezzetimize güveniyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile profesyonel bir şekilde müşterilerimize en güzeli, en kaliteli hizmeti sunmaktayız.”

NUCAN Restaurant’ın şefi İsmail Gök te, ”Yer olarak temiz, hijyenik, otoparkımızla ailelere hizmet etmek için üst katımızda aile yerimiz de var. Her türlü hizmeti sunmaya hazırız. Biz çok rahatız, işimizi profesyonel bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımız özellikle hijyen konusunda da bize güvenebilir.” Şeklinde konuştu.

NUCAN Retaurant Adres ve iletişim bilgileri: 13 Mart Mahallesi. Mehtap Caddesi. Muslu 2 Apartman altı. 13/A. ARTUKLU / MARDİN


YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle