Mardinspor,ateş hattından kurtulmak istiyor

Mardinspor,ateş hattından kurtulmak istiyor
05 Mart 2011 Cumartesi Saat 01:31 0

Türkiye 2'nci Lig beyaz grubunda bulunan Mardinspor, hafta sonu oynanacak Göztepe maçına günde 2 antrenmanla hazırlanmaya devam ediyor.

Mardinspor basın sözcüsü Ahmet Çıray ‘ın yaptığı açıklamada taraftarları maça davet ederek “Sıkıntılı günler yaşadığımız şu ortamda tek isteğimiz  herkesin sağduyulu ve Mardinlilik ruhuyla hareket ederek kulübe destek olmasıdır.”dedi.

 Çıray, üzerlerine düşen tüm sorumlulukları bildiklerini ve kulübün bu hale gelmesinin bir çok nedeninin olduğunu herkesçe bilindiğini dikkat çekti.

Çıray, Mardinspor Kulübü'nü temlikler, hacizler, futbolcu, teknik heyet ve vergi borçları nedeniyle transfer yapamaz duruma getirenlerin sorgulanmaya gerek bile duyulmadığı bir ortamda, varılan noktanın tek suçlusun olmadığına vurgu yaparak hafta sonu oynanacak Göztepe maçında alınacak 3 puanla ateş hattından çıkmak istediklerini açıkladı.

Taraftar gücü önemli

Taraftarlara da çağrıda bulunan Çıray taraftarın takıma inanarak son maça kadar desteklerini sürdürmesini istedi.

Çankırı önünde kaybettikleri 3 puanın avantaj yitirdiklerini belirterek, ''Kaybedilmiş 3 puan çok önemli, ancak ligdeki puan durumuna bakıldığında her hafta lig daha da karışıyor. Ligin  zorluk derecesi çok yüksek, heyecanı çok fazla. Hesap yapmaktansa toplayabildiğimiz kadar çok puan toplamaya çalışıyoruz.''dedi.

Ligin kaderini iç saha maçlarının belirleyeceğini ifade eden Çıray, ''Bunun için taraftar gücü çok önemli. Önemli bir taraftar desteğimiz var. Ancak tam kapasite ile dolu türbinlere oynayamadık. Taraftarımızın takıma inanarak son maça kadar destek olmalarını istiyoruz. Onların inancı ve takımımızın gücü bizi sezon sonunda mutlu sona ulaştıracaktır'' diye konuştu.

Süleyman Bölünmez’e teşekkür, Mardin Valisine davet

Takıma  hiç kimsenin destek olmadığını açıklayan Çıray, bugüne kadar maddi ve manevi desteğini esirgemeyen en zor zamanlarda yanlarında olan Mardinspor onursal Başkanı Süleymen Bölünmez’e teşekkür etti.

Çıray, en azından hafta sonu oynanacak maçta Mardin Valisi Belediye Başkanı ve Mülki İdare amirlerini yanlarında görmek istediklerini sözlerine ekledi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SPOR HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

DEVA Partisi'nde Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

Ali Babacan liderliğinde kurulan Demokrasi ve Atıl [...]

1 gün önce...

Şahin’den “Fakülte” değerlendirmesi

Sanat ve Tasarım Fakültesi'nin ilçeye büyük bir ka [...]

1 gün önce...

Nusaybin Emniyeti Kovit-19 önlemleri için seferber oldu

Nusaybin İlçe Emniyet Müdürü Murat Sönmez öncülüğü [...]

1 gün önce...

Cadde ve sokaklarda dezenfekte sürüyor

Mardin'de, yeni tip Coronavirus (Covid-19) salgını [...]

1 gün önce...

Mahalle muhtarı giriş ve çıkışı yasakladı

Derik bağlı kırsal Ambarlı Mahallesi Muhtarı Fera [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN