Masumlar Apartmanı Nerede Çekiliyor? 2021 Hangi Semtte Çevriliyor? Yeri, adresi ve konumu

Masumlar Apartmanı dizisi nerede çekiliyor? Masumlar Apartmanı hangi semtte çekiliyor? Hangi gün, saat kaçta ve hangi kanalda oynuyor? Masumlar Apartmanı İstanbul'un neresinde çekiliyor? Ayrıca sizlere birde bonus olarak çekildiği yeri 3d gezme fırsatı.

TELEVİZYON
PAYLAŞ:

TRT'nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı çeşitli konularla izleyici tarafından aratılıyor. Masumlar Apartmanı'nın nerede çekildiği ile ilgili bilgiler araştırılıyor. İzleyicilerin en çok merak ettiği konuların başında "Masumlar Apartmanı dizisi nerede çekiliyor? Hangi semtte? İstanbul'un neresinde çekiliyor?" gibi sorular geliyor. Bizde sizler için araştırdık ve bulduk. İşte Masumlar Apartmanı’nın bulunduğu, çekildi yer! 

Masumlar Apartmanı dizisi her Salı günü akşam 20:00'da TRT1'de oynuyor.

MASUMLAR APARTMANI NEREDE ÇEKİLİYOR? OYNUYOR? HANGİ SEMTTE?

  • TRT'nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı dizisi İstanbul’un otantik semtlerinden olan Balat ve Beyoğlu’nda çekiliyor. Masumlar Apartmanı'nın çekildiği apartman ise Asmalı Mescit Mahallesi’ndeki Jurnal Sokak’ta yer alıyor.
(Masumlar Apartmanı'nın çekildiği Jurnal Sokak)

MASUMLAR APARTMANIN ÇEKİLDİĞİ YERE NASIL GİDİLİR?

Masumlar Aparmanı nerede çekiliyor? Hangi semtte gibi sorulara cevap verdikten sonra Masumlar Aparmanı dizisinin çekildi yerlerden biri olan Beyoğlu Jurnal Sokak'a nasıl gidilir diyerek bulduğumuz çekim yeri yerinin haritasını sizler için yayınladık.

Masumlar Apartmanı'nın çekildeği Jurnal sokağı 3 boyutlu gezmek için tıklayınız.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle