Mazıdağı Ak Parti 7’nci Olağan İlçe Kongresi yapıldı

Mazıdağı Ak Parti 7’nci Olağan  İlçe Kongresi yapıldı
08 Mart 2020 Pazar Saat 12:16 0

Mazıdağı Ak Parti 7’nci Olağan İlçe Kongresi yapıldı. Mazıdağı Düğün Salonu’nda gerçekleşen kongreye yüksek katılım sağlandı.

Ak Parti Mazıdağı 7’nci Olağan İlçe Kongresi’nde kürsüye konuşmak için çıkan Ak Parti İl Başkanı Faruk Kılıç, CHP’li Engin Özkoç’un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a söylemiş olduğu sözleri kınayarak,"Engin Özkoç’un Sayın Cumhurbaşkanımıza yönelik bu sözlerini misliyle kendisine iade ediyoruz.Üstüne basa basa söylüyoruz Engin Özkoç’un bu ahlaksız sözleri siyasi eleştiri değil; apaçık bir edepsizliktir"dedi.

Seçime tek liste olarak geçen ilçe başkanı Zeki Yetiştiren, yeniden başkan seçilerek güven tazeledi. Başkan Yetiştiren,kongreye katılanlara teşekkür ederek,”Kongremiz adete şenlik havası içinde gerçekleşti.Yeni dönemin üyelerimiz ve yönetim kurulumuz ile beraber yeniden,heyecanla ilçemizi kalkındıracak,Mazıdağımızı en iyi şekilde temsil edebileceğimiz ve ilçemiz için en iyi şekilde çalışacağımız bir dönem olması dileğiyle yönetim kurlumuz,gençlik kolları ve kadın kolları başkanlarımıza başarılar dilerim”diye konuştu.

Mazıdağı Ak Parti 7’nci Olağan İlçe Kongresi Yapıldı.Kongreye Ak Parti İl Koordinatörü Mehmet Erdoğan,İl Başkanı Faruk Kılıç,Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı,Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin,Dargeçit Belediye Başkanı Cüneyt Aksoy,Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir,Ömerli Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ,diğer ilçe başkanları ve parti üyelerinin de katılımıyla yüksek katılım sağlandı.

“Engin Özkoç’u İstifaya davet ediyoruz"

Kılıç CHP’li Özkoç’u kınadığını vurgulayarak sözlerini şöyle sürdürdü :

"CHP'li Engin Özkoç'un Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımıza yaptığı hadsiz açıklamalarından dolayı şiddetle kınıyor. İstifaya davet ediyoruz.”

Kılıç,Suriye’nin İdlib kentinde hain saldırı sonrası sonucu şehit düşen Türk askerlerine Allah’tan rahmet dileyerek,”Sınırlarımızda mücadele eden kahraman şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Mekanları cennet olsun" dedi.

Kongre sonrası İdlib’de şehit düşen Türk askerlerine dua edilerek Fatiha Suresi okundu.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

HÜDA PAR: Köylülerin su ve elektrik sorunu çözüme kavuşmalı!

Kızıltepe ve Derik ilçelerine bağlı 40’ı aşkın kır [...]

1 gün önce...

Hayaldi gerçek oldu! Tayvan'a satışlar başladı

Derik ilçesinde, üretilen ve 2019'da İngiltere'de [...]

1 gün önce...

İtfaiyeciler bu kez, düşen kan bağışına koştu

Mardin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire başkanl [...]

1 gün önce...

Valilikten Toplu Mezar Açıklaması

Mardin Valiliği toplu mezar iddiaları üzerine bir [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN