Meclis Başkanı Kahraman'ı ziyaret ettiler

Meclis Başkanı Kahraman'ı ziyaret ettiler
15 Şubat 2018 Perşembe Saat 11:31 0

TBMM İdare Amiri Ak Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Ak Parti İl Başkanı Nihat Eri, 22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünmez, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ı makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde iki günlük çalışma ziyaretinde bulunmak ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere Mardin'e gelen TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ı makamında ziyaret eden TBMM İdare Amiri Ak Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Ak Parti İl Başkanı Nihat Eri, 22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünmez, Mardin'e gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkür ettiler.

TBMM Başkanı Sayın İsmail Kahraman’ın Kadim Şehrimiz Mardin’e yapmış olduğu ziyaretin her anlamda memnuniyet verici olduğunu dile getiren AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, “Ülke olarak üzerimizde büyük emeği olan TBMM Başkanı Sayın İsmail Kahraman’ı kendi makamında ziyaret ederek, tekrar Mardin ile ilgili yapmış olduğu güzel ifadelere şahit olduk. Özellikle Mardin'in eskimeyen tarihinin çok değerli olduğunu, dillerin ve dinlerin bir arada kardeşçe yaşadığı tek yer olan Mardin'in herkese örnek teşkil etti".

Mardin'e gerçekleştirdiği ziyarette kendisine gösterilen sıcak misafirperverlikten dolayı teşekkür eden TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Mardin'in çok önemli bir tarih, kültür ve inanç şehri olduğunu, Mardin'in sahip olduğu bu değerlere sahip çıkarak, kadim şehri hep birlikte çalışarak her alanda daha güçlü bir şehir haline getirmenin gayreti içinde olunması gerektiğine işaret etti.

TBMM İdare Amiri ve yakın çalışma arkadaşı olan Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı'dan Mardin ile ilgili yapılan çalışmaları dinleyen Başkan Kahraman, İl Başkanı Eri'den de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımıyla gerçekleştirilecek olan AK Parti İl kongresinin hazırlıkları hakkında yapılan çalışmaları dinledi.

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, 22. Dönem Mardin Milletvekili Hayırsever İşadamı Süleyman Bölünmez'e Mardin Artuklu Üniversitesi'nde kaba inşaatı tamamlandıktan sonra yarıda bırakılan caminin yapımını üstlendiği için teşekkür etti.

Bölünmez, yapımı için söz vermiş olduğu camiyi tamamlamak üzere gerekli resmi müracaatı yaptığını ve yer tesliminin gerçekleşmesinin ardından en kısa sürede camiyi tamamlamak üzere çalışmalara başlayacaklarını söyledi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Başkanlar gözaltında Üç belediyeye terör operasyonu

Mardin'in Savur, Derik ve Mazıdağı ilçelerinin HDP [...]

1 gün önce...

Terör operasyonunda 10 kişi gözaltına alındı

MARDİN'de terör örgütü PKK/YPG propagandası ile ya [...]

1 gün önce...

Rektör Özcoşar’dan Nusaybin MYO kararı

MAÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özcoşar, , 2015 yılı [...]

1 gün önce...

Mardin’deki FETÖ soruşturmasında 7 kişi tutuklandı

Mardin merkezli 10 ilde düzenlenen FETÖ soruşturma [...]

1 gün önce...

Feci şekilde can verdi

Mardin'de bir kişi kendi evinin enkazı altında fec [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN