Meclis üyelerinden İl Müdürü Homan'a 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

Meclis üyelerinden İl Müdürü Homan'a 'Hayırlı Olsun' Ziyareti
21 Ekim 2020 Çarşamba Saat 19:52 0

Artuklu Belediyesi belediye meclis üyeleri Mardin DEDAŞ İl Müdürlüğü görevine atanan Halil Homan'ı ziyaret ederek, yeni görevi nedeniyle hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Artuklu Belediyesi AK Parti Belediye meclis üyeleri, Mardin'de daha önce de farklı görevlerde bulunmuş tecrübeli yönetici Halil Homan'ı DEDAŞ Mardin İl Müdürlüğü görevine getirilmesi nedeniyle ziyaret etti.

Mardin Sakatlar Derneği Başkanı Hasan Anuk ile Mardin Valiliği emekli Yazı İşleri Müdürü Zeynel Abidin Toparlı'nın öncülüğünde gerçekleşen ziyarette belediye meclis üyeleri, "daha önce Mardin TEDAŞ İl Müdürlüğü görevi ile Mardin Valiliği İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevlerinde bulunarak, Mardinli hemşerilerine; devletin sıcak yüzünü gösterip, insan odaklı hizmet anlayışından hareketle daha sağlıklı hizmet ulaştırılması noktasında mesai mefhumu gözetmeden başarılı çalışmalarda bulunmuş, geçen süre zarfında da memleketi ve hemşerileriyle olan gönül bağını koparmadan çalışmalarını sürdürmüş. Sayın Halil Homan'ın Mardin'deki görevine atanmış olması bizleri fazlasıyla sevindirmiştir. Sayın Müdürümüze yeni görevi nedeniyle hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, yapacağı çalışmalarda başarılar diliyoruz."

Artuklu Belediyesi belediye meclis üyelerinin gerçekleştirdiği ziyaretten ötürü teşekkü eden DEDAŞ Mardin İl Müdürü Halil Homan, Mardinli hemşehrilerime yeniden hizmet edecek olmanın heyecanı içerisindeyim. İmkanlar çerçevesinde memleketimiz için, hemşehrilerimiz için yapabileceğimizin en iyisini hep birlikte yapacağımıza inanıyorum. Nazik ziyaretleri için belediye mecliy üyelerimize bu vesileyle de teşekkür ediyorum" dediYORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Mardin'de kısıtlamanın kalkmasının ardından yoğunluk başladı

Mardin'de sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesiy [...]

1 gün önce...

Mardin’de 434 aileye ayni ve nakdi yardım ulaştırdı

İnsani yardım çalışmalarına devam eden Mardin Umut [...]

1 gün önce...

Mardin Ovası’nda tarım arazilerinin imara açılmasının önüne geçilecek

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, Mezopotamya Ovası’n [...]

1 gün önce...

Mardinli öğrenci yetenek yarışmasında Türkiye birincisi oldu

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde 10. sınıf öğrencisi [...]

1 gün önce...

Mardin'de vatandaşlar yeni kısıtlamalardan memnun

Mardin’de yaşayan vatandaşlar, korona virüs nedeni [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar